HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Čína.

Starý mládenec, který je bakalářský titul, může být získán z vysokých škol a univerzit se nacházejí po celém světě. Bakalářské tituly jsou nabízeny v mnoha různých koncentracích, aby studenti mohli přizpůsobit své vzdělání sladit se svými budoucími cíli.

Čína vysokoškolské vzdělání za pár let byl zvolen jako jeden z nejlepších mezi asijskými zeměmi. Tato země má přes 150 veřejných i soukromých vysokých škol vlastnil distribuce na všech provinciích Číny. Čím vyšší vzdělání zakládají na výzkumu.

Toto město je hlavní turistickou destinací v Číně a to ho dělá ještě zajímavější pro zahraniční studenty, kteří mohou studovat stejně jako mají bezkonkurenční zábavu v procesu. Mohou studovat ve školách jako Zhuhai College Jinan University, Spojené International College a mnoho dalších.

Univerzity pro titul bakaláře Čína. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Čína zde.

nalezené výsledky Filter

MBBS (anglicky)

Sun Yat-Sen University
Bakalář
<
Denní studium
<
6 roky
Angličtina
Kampus

Sun Yat-sen University byl schválen jako jeden z třiceti vysokých škol ze strany ministerstva školství Číny zapsat mezinárodní studenty obor MBBS (Program klinické medicíny vy ...

Čtěte více