Bakalář zubní chirurgie

Všeobecné informace

Popis programu

IMU je první a nejznámější soukromá lékařská a zdravotní univerzita v Malajsii s více než 26 lety specializovaného zaměření na vzdělávání ve zdravotnictví. IMU dosáhl stavu SETARA-2017 Tier 6 (Vynikající) v kategorii Zralé univerzity.


Program zubního lékařství IMU nabízí studentům možnost výběru dvou skladeb. První část je realizována společně IMU v Malajsii ve spolupráci s anglicky mluvícími zahraničními partnerskými univerzitami, přičemž studenti utrácejí první fázi v Malajsii a později na jedné z našich partnerských univerzit. Po úspěšném absolvování budou studenti získávat titul od příslušné partnerské univerzity. Druhou cestou je, aby studenti strávili celých 5 let vysokoškolského programu v IMU a získali titul Bachelor of Dental Surgery (BDS) z IMU.


V programu zubního lékařství je využito široké spektrum metod výuky a učení, které poskytují stimulační prostředí pro učení. Patří sem přednášky, výuka založená na problémech (PBL), praktické kurzy, praktické simulační cvičení, klinické dovednosti, e-learning, nezávislé učení, klinické ošetření pacientů a vysílání do různých nemocnic a klinik.


Naše partnerské univerzity

Austrálie

Univerzita v Adelaide

Spojené království

Univerzita University of Glasgow v Dundee

Nový Zéland

Univerzita v Otagu

Kanada

Dalhousie UniversityPočátek

Únor 2019


Poplatek za školné

RM 654 000 (cca 168 000 USD)

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The International Medical University (IMU) is Malaysia’s first and most established private medical and healthcare university with over 24 years of dedicated focus in healthcare education. The Univers ... Čtěte více

The International Medical University (IMU) is Malaysia’s first and most established private medical and healthcare university with over 24 years of dedicated focus in healthcare education. The University is the first university in Malaysia that offers conventional and complementary medicine, all under one roof. Established in 1992, the University enjoys an international reputation, and provides a high standard of education at undergraduate, postgraduate and continuing professional development level. IMU’s curriculum for its undergraduate programmes has been benchmarked to international standards and is accepted by international partner universities for credit transfer into relevant programmes. Méně
Kuala Lumpur , Serembane , Batu Pahat , Kluang + 3 Více Méně