Bakalář zdravotních věd

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled programu

Carleton je bakalář zdravotnických věd (BHSc) je široký a kariéra-zaměřený program, který vám poskytne dovednosti potřebné k úspěchu v rychle se měnícím světě medicíny, biomedicínského výzkumu a výzkumu zdravotní péče. Získáte pevný základ ve vědeckých poznatcích a metodách, které se podílejí na studiu lidského zdraví, spolu s schopností zapojit se do širších multidisciplinárních, multisektorových a multikulturních přístupů k hledání řešení nejdůležitějších zdravotních problémů našich čas.

Carletonova výhoda

Program BHSc odráží silné stránky společnosti Carleton v oblastech vědy, globálních a mezinárodních studií, žurnalistiky a praktik a politik založených na důkazech, architektury a vybudovaného prostředí. Tento důraz na interdisciplinaritu vám poskytne šíři znalostí a zkušeností, které lékařské školy a zaměstnavatelé hledají.

Kapitálová výhoda

Umístění Carleton v hlavním městě umožnilo univerzitě vytvořit partnerství v oblasti zdraví jak ve veřejném, tak v soukromém sektoru. Existuje mnoho organizací, agentur, výzkumných ústavů a nemocnic v regionu, které společně poskytují znalostní základnu jedinečnou pro Ottawu.

Program

Program BHSc nabízí interdisciplinární základ ve zdravotnictví, který vás může připravit na postgraduální vzdělávání v biomedicínském výzkumu a v odborných oborech, jako je lékařství, zubní lékařství nebo veterinární lékařství, jakož i pro kariéru v oblasti zdraví, jako je veřejné zdraví, globální a environmentální zákon o zdraví a politiku a zdravotní služby a zdravotní péči v komunitě.

Program BHSc nabízí pět koncentrací, které lze kombinovat jedinečným a informativním způsobem:

  • Biomedicínské vědy
  • Globální zdraví
  • Životní prostředí a zdraví
  • Zdraví po celou dobu života
  • Zdravotní postižení a chronická nemoc

Hands-on přístup

Všechny koncentrace v programu BHSc poskytují praktický přístup, který zahrnuje laboratoře, workshopy a semináře, které začínají v prvním roce. Studenti mohou využívat programy nabízené v Carletonu, které zahrnují letní stáže, společný program dobrovolníků a mezinárodní alternativní příležitosti. Čtvrtý ročník programu nabízí zkušenosti s různými možnostmi a praktickými zkušenostmi, z čeho vybíráte (až do spokojenosti s akademickými požadavky), které mohou posílit vaše osobní a profesní cíle.

Možnost dvojí koncentrace

Pro ty, kteří chtějí spárovat dvě oblasti studie, je možné se zdvojnásobit. Například, biomedicínské vědy mohou být kombinovány s globálním zdravím, pokud se chcete zabývat novými a vznikajícími nemocemi. Podobně byste mohli kombinovat koncentrace v rámci programu Zdravotní péče v celém životním cyklu a při zdravotním postižení a chronickém onemocnění, abyste se zaměřili na otázky týkající se zdravého stárnutí. Užívání dvojité koncentrace může přidat hodnotu ke svému stupni při vstupu na trh práce nebo při uplatnění na odborné nebo postgraduální programy.

Budoucí příležitosti

Na pracovišti

Existuje velká poptávka po vysoce kvalifikovaných pracovnících ve zdravotnictví v Kanadě. Koncentrace v programu BHSc jsou navrženy tak, aby vás připravily na různorodé spektrum zdravotních kariér, ale také vynikající přípravu na lékařskou školu a další odborné vzdělávání.

Profesionální programy

Mnoho odborných programů, jako je výuka, lékařství a žurnalistika, má zájem o přilákání dobře zaokrouhlených žadatelů z různých prostředí. Bakalář zdravotních věd poskytuje silný základ pro tyto programy.

Prozkoumejte vědy o zdraví na univerzitě v Carletonu

Poslední aktualizace Úno 2019

Informace o škole

Carleton University is a community of talented, committed and enthusiastic faculty and staff, dedicated to excellence and to supporting the education and research that distinguishes Carleton as Canada ... Čtěte více

Carleton University is a community of talented, committed and enthusiastic faculty and staff, dedicated to excellence and to supporting the education and research that distinguishes Carleton as Canada’s Capital University. We know that it is our people that are key to Carleton’s success. Méně