Bakalář zdravotních věd

Všeobecné informace

Popis programu

Carleton's Bachelor of Health Sciences (BHSc) je rozsáhlý program zaměřený na kariéru, který vám poskytne dovednosti potřebné k úspěchu v rychle se měnících světech medicíny, biomedicínského výzkumu a výzkumu zdravotní péče. Získáte pevný základ ve vědeckých znalostech a metodách, které se podílejí na studiu lidského zdraví, spolu se schopností zapojit se do širších multidisciplinárních, víceodvětvových a multikulturních přístupů k nalezení řešení některých z nejdůležitějších zdravotních problémů našich čas.

Carletonova výhoda

Program BHSc odráží silné stránky společnosti Carleton v oblastech vědy, globálních a mezinárodních studií, žurnalistiky a praktik a politik založených na důkazech, architektury a vybudovaného prostředí. Tento důraz na interdisciplinaritu vám poskytne šíři znalostí a zkušeností, které lékařské školy a zaměstnavatelé hledají.

Kapitálová výhoda

Umístění Carleton v hlavním městě umožnilo univerzitě vytvořit partnerství v oblasti zdraví jak ve veřejném, tak v soukromém sektoru. Existuje mnoho organizací, agentur, výzkumných ústavů a nemocnic v regionu, které společně poskytují znalostní základnu jedinečnou pro Ottawu.

Program

Program BHSc nabízí interdisciplinární základ ve zdravotnictví, který vás může připravit na postgraduální vzdělávání v biomedicínském výzkumu a v odborných oborech, jako je lékařství, zubní lékařství nebo veterinární lékařství, jakož i pro kariéru v oblasti zdraví, jako je veřejné zdraví, globální a environmentální zákon o zdraví a politiku a zdravotní služby a zdravotní péči v komunitě.

Program BHSc nabízí pět koncentrací, které lze kombinovat jedinečným a informativním způsobem:

  • Biomedicínské vědy
  • Globální zdraví
  • Životní prostředí a zdraví
  • Zdraví po celou dobu života
  • Zdravotní postižení a chronická nemoc

Hands-on přístup

Všechny koncentrace v programu BHSc poskytují praktický přístup, který zahrnuje laboratoře, workshopy a semináře, počínaje prvním rokem. Studenti mohou využít programů nabízených v Carletonu, které zahrnují letní výzkumné stáže, společný vzdělávací program a mezinárodní alternativní příležitosti k přestávkám. Čtvrtý ročník programu poskytuje základní zkušenosti s různými možnostmi a praktickými zkušenostmi, z nichž si můžete vybrat (do uspokojení akademických požadavků), které mohou napomoci vašim osobním a profesním cílům.

Možnost dvojí koncentrace

Pro ty, kteří by chtěli spojit dvě oblasti studia, je možné provést dvojí koncentraci. Například, Biomedical Sciences lze kombinovat s Global Health, pokud chcete řešit nové a objevující se choroby. Podobně byste mohli chtít kombinovat koncentrace ve zdraví po celou dobu životnosti a při postižení a chronické nemoci, abyste se zaměřili na otázky týkající se zdravého stárnutí. Dvojí koncentrace může přinést vaší studijní hodnotě přidanou hodnotu, když vstoupíte na pracovní trh nebo když se ucházíte o profesionální nebo postgraduální programy.

Budoucí příležitosti

Na pracovišti

Ve zdravotnictví v Kanadě existuje vysoká poptávka po vysoce kvalifikovaných pracovnících. Koncentrace v programu BHSc jsou navrženy tak, aby vás připravily na rozmanitou škálu zdravotnických profesí, ale také poskytují vynikající přípravu na lékařskou fakultu a další odborné vzdělávání.

Profesionální programy

Mnoho profesionálních programů, jako je výuka, medicína a žurnalistika, má zájem o přilákání dobře oblých uchazečů z různých prostředí. Bakalář zdravotních věd poskytuje pro tyto programy pevný základ.

Prozkoumejte vědy o zdraví na univerzitě v Carletonu

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Carleton University is a community of talented, committed and enthusiastic faculty and staff, dedicated to excellence and to supporting the education and research that distinguishes Carleton as Canada ... Čtěte více

Carleton University is a community of talented, committed and enthusiastic faculty and staff, dedicated to excellence and to supporting the education and research that distinguishes Carleton as Canada’s Capital University. We know that it is our people that are key to Carleton’s success. Méně