Bakalář zdravotní péče v ošetřovatelství

JAMK University of Applied Sciences

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář zdravotní péče v ošetřovatelství

JAMK University of Applied Sciences

O programu

Stupeň: bakalář zdravotní péče
Typ školení: studium na plný úvazek
Délka: 210 kreditů
Roční příjem: 40
Doba přihlášky: 9. Ledna 2017 - 24. Ledna 2018 Seznamte se s lidmi z celého světa, seznamte se s různými kulturami a současně studujte jako kompetentní zdravotní sestra! Naučíte se plánovat, realizovat a rozvíjet zdravotní péči, preventivní, léčebnou a rehabilitační práci. Můžete pracovat v oblasti základní zdravotní péče, sociální péče nebo specializované zdravotní péče, soukromých firem, organizací, mezinárodních pozic v oboru nebo jako podnikatelé. Obsah ošetřovatelských studií Ošetřovatelská studia jsou založena na osobním studijním plánu, který vám umožní vytvořit si vlastní kariéru. Vzdělání ve studijním programu v ošetřovatelství je vysoce ceněno a splňuje přísné požadavky na kvalitu stanovené v legislativě EU - Bakalář zdravotní péče je registrovaná sestra. Praktická výuka, která představuje jednu třetinu ošetřovatelských studií, je realizována v několika fázích v různých prostředích zdravotní péče. To vám umožní získat hluboké pochopení a široký pohled na různé možnosti, které může nabídnout kariéra v ošetřovatelství. Část praktického výcviku může být dokončena iv zahraničí. Základní studie

 • Podnikání a inovace
 • Výzkumné studie
 • Jazykové studium
 • Společné základní kurzy v oblasti zdravotnictví a sociálních studií
 • Klientství v oblasti zdravotních a sociálních služeb
 • Podpora zdraví a blahobyt

Profesní studie

 • Ošetřovatelství založené na důkazech
 • Podpora zdraví
 • Klinické ošetřovatelství
 • Ošetřovatelská péče zaměřená na rodinu
 • Multiprofesní ošetřovatelství

Provádění studií Studie jsou velmi praktické a obsahují přednášky, zkoušky, skupinovou práci, on-line studium, praktické školení, které podporují odborné dovednosti a účast na projektech pracovního života. Nabízíme moderní pracoviště zdravotnických laboratoří, kde se učíte s našimi učiteli, odborníky a dalšími profesionálními studenty v oblasti dovedností, znalostí a rozhodování. Žadatelé o zdravotní problémy Osoba, která žádá o místo studia ve zdravotnictví a společenských studiích (ošetřovatelství), musí splňovat určité zdravotní požadavky, aby mohla studovat a pracovat v terénu. Žadatel by měl zvážit následující body:

 • studium a práce v této oblasti vyžaduje dobré duševní zdraví
 • nemoci pohybového ústrojí, chronické kožní nemoci a alergie mohou v průběhu studia nebo později v praxi představovat problém a nemoci přenášené krví mohou omezit možnosti práce v terénu
 • toto pole není vhodné pro osoby s problémy s alkoholem nebo zneužíváním návykových látek

Způsobilost pro další studium Po absolvování bakalářského studia v oblasti zdravotní péče a tříleté pracovní zkušenosti budete mít nárok na magisterské studijní programy nabízené finskými univerzitami aplikovaných věd. Můžete také rozvíjet další kompetence prostřednictvím účasti na programech dalšího vzdělávání, které lze dokončit během práce. Pokud uvažujete o kariéře ve výuce, můžete požádat o přijetí na Pedagogickou fakultu pro učitele. Absolventi magisterských studijních programů nabízených finskými univerzitami aplikovaných věd jsou způsobilí pro přijetí do postgraduálního studia na vysokých školách. Univerzity stanovily kritéria přijetí individuálně pro každý případ. Dovednosti potřebné v ošetřovatelství Studie se očekává

 • mají dobré anglické dovednosti
 • aktivně plánujte své studium
 • mít zájem o spolupráci s jinými lidmi
 • mít dobré sociální dovednosti.

Kariérní příležitosti Jako zdravotní sestra můžete pracovat v ošetřovatelských odborných pozicích, například na recepcích a odděleních zdravotních středisek, v domácí péči, ve firmách ošetřovatelské a pečovatelské oblasti, specializovaných zdravotnických klinikách, oddělení, operačních sálech, úřady pro duševní zdraví a mezinárodní úkoly. Studentský posudek " JAMK mě naučil mnoho praktických dovedností a vzdělávacích znalostí pro mou budoucí profesi jako registrovaná zdravotní sestra. Z mého pohledu se vzdělávací proces JAMK University of Applied Sciences velmi úspěšně připravil na úkoly, být v mém budoucím postavení. " Chen, třída roku 2015

Jak se přihlásit

 1. Použijte online www.studyinfo.fi 10. - 25. ledna 2017 do 15:00 finského času (UTC 2).
 2. Žadatelé, kteří žádají o nefinanční kvalifikaci, musí do 8. února 2017 zaslat požadované přílohy nejpozději do 15:00 hodin finštiny (UTC 2) nejpozději do 15:00 hod.

  Požadované prostory:

  • kopie původních diplomů (střední a střední školy)
  • autorizovaný překlad osvědčení v případě potřeby (v angličtině, finštině nebo švédštině, překlad musí obsahovat podpis překladatele a razítko)
 3. Všichni způsobilí žadatelé jsou vyzváni k přijímacím zkouškám. Pozvánky na přijímací zkoušky nebo rozhodnutí o způsobilosti jsou zaslány e-mailem na konci března.
 4. Vstupní zkoušky jsou uspořádány v dubnu. Pozvánka (e-mail) obsahuje všechny podrobnosti o čase, umístění a zvláštních opatřeních.
 5. Výsledky jsou zveřejněny nejpozději dne 30. června 2017.
 6. Pokud jste přijati, zahajte postup pro podávání žádostí o vízum / povolení k pobytu (v případě potřeby) okamžitě na začátku června.
 7. Pokud jste přijati, musíte svůj studijní místo potvrdit do 14. července 2017 nejpozději do 15:00 finského času (UTC 2). Pokud formulář nevrátíte včas, ztratíte studijní místo.
 8. Pokud jste požádali o ukončení středního vzdělání ukončeném ve Finsku, zašlete nám prosím nejpozději do 15. července 2017 nejpozději do 15:00 kopii osvědčení (osvědčení) o vzdělání.
 9. Nezapomeňte, že vaše přijetí je podmíněno, dokud nebudou zkontrolovány příslušné původní certifikáty. Polytechnik / UAS může odebrat vstup, pokud žadatel uvedl nepravdivé informace nebo padělky.
 10. Studie se začnou v polovině srpna 2017. Do té doby přijedete do Jyväskylä!
 11. Pokud jde o studijní program v ošetřovatelství, může JAMK vyžadovat trestní rejstřík od studentů, jejichž praktická výuka zahrnuje práci s nezletilými (mladší 18 let). Dále zkontrolujte zdravotní požadavky v DP v ošetřovatelství.
 12. Komunikujeme e-mailem, proto nezapomeňte správně zadat svou e-mailovou adresu do aplikace! Pravidelně kontrolujte e-mail, včetně spamu a nevyžádaných složek.
 13. Všimněte si, že školní poplatek pro občany mimo EU / EHP.
 14. Lukuvuosimaksuja ei ole suomalaisille tai muiden EU-maiden kansalaisille!

Náklady

Poplatek za studium pro studenty mimo EU / ETA činí 8 000 EUR / akademický rok
Studenti EU NEPLATÍ

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace January 20, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Price
Cena
8,000 EUR
Poplatek za studium je pro studenty mimo EU / ETA. Studenti EU NEPLATÍ
Information
Deadline
Locations
Finsko - Jyväskylä
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Finsko - Jyväskylä
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu