Bakalář ve zdravotnictví

Všeobecné informace

Popis programu

Bakalář zdravotních studií je společný diplom mezi Kineziologickou a zdravotnickou fakultou a Filozofickou fakultou ve spolupráci s University of First Nations of Canada.

Jeho cílem je poskytnout studentům ucelené porozumění způsobům, kterými sociální, ekonomické a kulturní „determinanty zdraví“ formují individuální přesvědčení, postoje a praktiky, které zase ovlivňují fyziologické a biologické fungování jednotlivců.

Titul podporuje interdisciplinární porozumění zdraví, čerpá z obou společenských a přírodních věd a zaměřuje se na podporu rozvoje znalostí a činnosti vedoucí ke zdraví. Tento program vyhovuje potřebám Saskatchewanu a Kanady, protože zdravotní problémy nadále dominují ve volbách veřejné politiky. Klíčovým rysem tohoto programu je důraz na pochopení domácích zdravotních potřeb.

Absolventi bakalářského studia zdravotnictví pracují v oblasti zdravotnictví (vláda, komunitní programování) nebo se věnují dalšímu vzdělávání (medicína, postgraduální škola).127276_53e9d046485bb108f5d08460962f30771139d9e34e50744e702b72d29348c5_1280.jpg stevepb / Pixabay

Popis programu

Máte zájem dozvědět se o sociálních a kulturních faktorech ovlivňujících naše zdraví?

Zdravotní studie vám umožní prozkoumat sociální, psychologické a biologické determinanty zdraví a nemoci. Prostřednictvím zkušeností z učebny a praxe se dozvíte o nástrojích nezbytných k porozumění a hodnocení teorie související se zdravím, výzkumu a politiky.

Tento jedinečný program spolupráce nabízejí fakulty kineziologie a zdravotnických studií a umění a první kanadská univerzita národů.

Vzorové kurzy

Domorodé zdraví, zdraví a nemoc, zdraví v Kanadě, otázky zdraví.

Kariérní možnosti

Absolventi pracují jako sociální pracovníci, analytici veřejné politiky, obhájci zdraví, poradci v oblasti zdraví a životního stylu, trenéři života a výzkumní pracovníci v oblasti zdraví.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Top 5 Reasons Why You Will Love the U of R! High ranking: One of Canada’s top 10 comprehensive universities. Support is our strength: From the moment we meet you and your family, until the moment you ... Čtěte více

Top 5 Reasons Why You Will Love the U of R! High ranking: One of Canada’s top 10 comprehensive universities. Support is our strength: From the moment we meet you and your family, until the moment you find employment after graduation, we provide personalized services to encourage and assist in your academic and career needs. State of the art facilities: Come and discover our new campus. It is modern, clean and convenient. The campus is nestled in Wascana Park, one of the largest urban parks in North America! The U of R is a global community: We are large enough to host students from over 90 countries, yet small enough to give you a more personalized and focused academic experience. You can get to know your professors and faculty members. The student to faculty ratio is 20:1. We also have many associations that you can get involved with. Check it out! Success for life: Regina is your home away from home! It is safe, affordable and provides a high standard of living. Saskatchewan has an immigration nomination program that is faster than national program and is open to University of Regina graduates. Méně