Bakalář ve zdravotnictví a managementu zdravotnických služeb

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Lékařské a zdravotnické služby

Vezměte svou kariéru na další úroveň

Lékařské a zdravotní služby řídí bakalářský titul poskytuje lékařům, kteří jsou držiteli titulu spolupracovníka ve spojenecké zdravotní oblasti, s dovednostmi a kompetencemi potřebnými pro funkci manažerů a školitelů v zdravotnických zařízeních.

Učte se od zkušených odborníků, kteří mají na první pohled pochopení strategií, taktiky a každodenních požadavků svého oboru.

Programové jádro poskytuje základy v oblasti řízení a lidských zdrojů, jakož i specifika týkající se právních předpisů v oblasti zdravotnictví a bioetiky, zlepšování kvality, řízení projektů, ekonomie, praxe založené na důkazech a výzkumu, politiky a vedení. Specializace umožňují přizpůsobení programu zvolené profesní dráze, přičemž každá specializace nabízí volitelné předměty ve výuce a vzdělávání dospělých:

Specializace

  • Lékařská pomoc: zaměřuje se na řízení lékařské praxe, včetně účetních a fakturačních postupů a informatiky.
  • Chirurgický první asistent: zahrnuje projekt capstone se zaměřením na aktuální témata v operacích chirurgického asistování, kódování a úhrady a informatiky.
  • Chirurgická technologie: včetně organizačního chování, statistik veřejného zdraví a informatiky.
  • Řízení zdravotních informací: zaměření na pokročilou informatiku ve zdravotnictví, správu informací, řízení příjmů a dodržování předpisů a analýzu dat v oblasti zdravotnictví.
  • Obecná zdravotní péče: vyberte si z kurzů v oblasti řízení, účetnictví a fakturace, interprofesionální spolupráce v oblasti zdravotní péče, principy marketingu, výzkumu a psaní zpráv a informatiky.

Připravte se na to, abyste se stali vedoucím v oblasti medicíny

"V programu ANU pro lékařské a zdravotní a servisní služby získáte odpovídající dovednosti v reálném světě, které potřebujete k tomu, abyste ve vaší kariéře pokročili."

eLearning Prostřednictvím ANU

Na American National University věříme, že každý by měl mít příležitost k dalšímu vzdělávání a dosažení svých kariérních cílů. Nabízíme zaneprázdněným studentům v bakalářských a postgraduálních programech možnost absolvovat kurzy prostřednictvím naší praktické platformy eLearning. Jako student ANU eUniversity získáte stejné vzdělání zaměřené na kariéru a osobní pozornost naší fakulty a zaměstnanců, které studenti dostávají do našich učeben, včetně akademického poradenství, mentoringu a kariérových služeb. Jediným rozdílem je, že si můžete vybrat, kdy studovat, aby fungoval s vaším rozvrhem, a tak vám poskytne větší flexibilitu pro vyvážení životních priorit.

Náklady

Poznámka: Tento program je nabízen 100% Online prostřednictvím ANU eUniversity v mnoha státech. Chcete-li se dozvědět více o dostupnosti programu ve vašem státě, kontaktujte prosím Admissions.
Poslední aktualizace Úno 2018

Informace o škole

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. ... Čtěte více

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. Together they founded what is now known as American National University with the intent of training workers in business, banking, accounting, administration, and other skilled professions. Méně
Salem , USA online , Pikeville , Lexington , Roanoke + 4 Více Méně