Přečtěte si oficiální popis

Udržujte veřejnost v dobrých rukou

Pomozte jednotlivcům a komunitám žít bezpečný, dlouhý, zdravý a produktivní život prostřednictvím prevence nemocí, podpory zdraví a havarijní připravenosti.

Být řešení problémů

Program veřejného zdraví společnosti Colby-Sawyer vás přivádí tváří v tvář složitými problémy, které ovlivňují zdraví obyvatelstva a ovlivňují ohrožené obyvatelstvo. Učí se procesy, přístupy a intervence, které chrání lidské zdraví, stejně jako socioekonomické, behaviorální, biologické a environmentální faktory, které ovlivňují zdraví a přispívají k nerovnostem.

Kurzy epidemiologie; sociologie stárnutí; osobní zdraví a wellness; systémy duševního zdraví ve Spojených státech; a udržitelnost a statistiky pro dobře zaškolené veřejné zdravotnické vzdělávání.

Síť s ostatními ve státě, kteří mají zájem o veřejné zdraví prostřednictvím členství Colby-Sawyer v NH Public Health Association .

Výzkum, shromažďování a analýza dat během vašeho seniorského projektu Capstone pro hloubkové posouzení a vyhodnocení problému veřejného zdraví dle vašeho výběru. témata zahrnují násilí na vysokých školách, těhotenství dospívajících, očkování proti chřipce studentů vysokých škol a epidemie cholery v Haiti po zemětřesení.

Uveďte své znalosti a dovednosti ve třídě do činnosti s požadovanou praxí v klinických zařízeních nebo vládní veřejnou zdravotní agenturou.

Menší ve zdravotnictví

Prozkoumat významné otázky zdravotní péče a kriticky přemýšlet o budoucnosti zdravotnictví prostřednictvím kurzů ve zdravotnických studiích, biologii, veřejném zdraví a společenských vědách. Menší zdravotní studie doplňuje širokou škálu velkých zdravotnických oborů a nabízí další kariérní možnosti v kombinaci s programy v našem podnikání, environmentálních studiích, humanitních studiích, přírodních vědách a společenských vědách a vzdělávacích odděleních.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Colby-Sawyer College »

Poslední aktualizace March 13, 2019
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date