Bakalář ve veřejném zdraví

Colby-Sawyer College

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář ve veřejném zdraví

Colby-Sawyer College

Udržujte veřejnost v dobrých rukou

Pomozte jednotlivcům a komunitám žít bezpečný, dlouhý, zdravý a produktivní život prostřednictvím prevence nemocí, podpory zdraví a havarijní připravenosti.

Být řešení problémů

Program veřejného zdraví společnosti Colby-Sawyer vás přivádí tváří v tvář složitými problémy, které ovlivňují zdraví obyvatelstva a ovlivňují ohrožené obyvatelstvo. Učí se procesy, přístupy a intervence, které chrání lidské zdraví, stejně jako socioekonomické, behaviorální, biologické a environmentální faktory, které ovlivňují zdraví a přispívají k nerovnostem.

Absolvovat kurzy epidemiologie; sociologie stárnutí; osobní zdraví a wellness; systémů duševního zdraví ve Spojených státech; a udržitelnost a statistiky pro dobře uzavřené veřejné zdravotní vzdělávání.

Síť s ostatními ve státě, kteří mají zájem o veřejné zdraví prostřednictvím členství Colby-Sawyer v NH Public Health Association .

Výzkum, shromažďování a analýza dat během vašeho seniorského projektu Capstone pro hloubkové posouzení a vyhodnocení problému veřejného zdraví dle vašeho výběru. témata zahrnují násilí na vysokých školách, těhotenství dospívajících, očkování proti chřipce studentů vysokých škol a epidemie cholery v Haiti po zemětřesení.

Uveďte své znalosti a dovednosti ve třídě do činnosti s požadovanou praxí v klinických zařízeních nebo vládní veřejnou zdravotní agenturou.

Menší ve zdravotnictví

Prozkoumejte významné otázky v oblasti zdravotní péče a kriticky zvažte budoucnost zdravotní péče prostřednictvím kurzů v oblasti zdravotnictví, biologie, veřejného zdraví a společenských věd. Minoritní studijní obor doplňuje širokou škálu oborů, které se netýkají zdraví, a nabízí další možnosti kariéry v kombinaci s programy v oblasti podnikání, environmentálních studií, humanitních věd, přírodních věd, společenských věd a vzdělávacích oddělení.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace July 1, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - New London, New Hampshire
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - New London, New Hampshire
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu