Bakalář ve veřejném zdraví

Všeobecné informace

Popis programu

Udržujte veřejnost v dobrých rukou

Pomozte jednotlivcům a komunitám žít bezpečný, dlouhý, zdravý a produktivní život prostřednictvím prevence nemocí, podpory zdraví a havarijní připravenosti.

Být řešení problémů

Program veřejného zdraví společnosti Colby-Sawyer vás přivádí tváří v tvář složitými problémy, které ovlivňují zdraví obyvatelstva a ovlivňují ohrožené obyvatelstvo. Učí se procesy, přístupy a intervence, které chrání lidské zdraví, stejně jako socioekonomické, behaviorální, biologické a environmentální faktory, které ovlivňují zdraví a přispívají k nerovnostem.

Kurzy epidemiologie; sociologie stárnutí; osobní zdraví a wellness; systémy duševního zdraví ve Spojených státech; a udržitelnost a statistiky pro dobře zaškolené veřejné zdravotnické vzdělávání.

Síť s ostatními ve státě, kteří mají zájem o veřejné zdraví prostřednictvím členství Colby-Sawyer v NH Public Health Association .

Výzkum, shromažďování a analýza dat během vašeho seniorského projektu Capstone pro hloubkové posouzení a vyhodnocení problému veřejného zdraví dle vašeho výběru. témata zahrnují násilí na vysokých školách, těhotenství dospívajících, očkování proti chřipce studentů vysokých škol a epidemie cholery v Haiti po zemětřesení.

Uveďte své znalosti a dovednosti ve třídě do činnosti s požadovanou praxí v klinických zařízeních nebo vládní veřejnou zdravotní agenturou.

Menší ve zdravotnictví

Prozkoumat významné otázky zdravotní péče a kriticky přemýšlet o budoucnosti zdravotnictví prostřednictvím kurzů ve zdravotnických studiích, biologii, veřejném zdraví a společenských vědách. Menší zdravotní studie doplňuje širokou škálu velkých zdravotnických oborů a nabízí další kariérní možnosti v kombinaci s programy v našem podnikání, environmentálních studiích, humanitních studiích, přírodních vědách a společenských vědách a vzdělávacích odděleních.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Colby-Sawyer is a dynamic and innovative liberal arts and sciences college located in the scenic Lake Sunapee Region of central New Hampshire. During their college careers, 100 percent of our students ... Čtěte více

Colby-Sawyer is a dynamic and innovative liberal arts and sciences college located in the scenic Lake Sunapee Region of central New Hampshire. During their college careers, 100 percent of our students participate in one or more internships in their fields of study. They also create Learning Portfolios, in which they demonstrate their ongoing progress and achievement. All of our students conclude their senior year with a Capstone project, in which they develop and demonstrate a deeper body of knowledge in their academic major. Méně