Bakalář v zubním lékařství

Všeobecné informace

Popis programu

 • Vyučováno v angličtině
 • Cvičení ve španělštině
 • Odontologická klinika
 • Nejnovější špičková technologie v učení
 • Interní stáže začínají od prvního roku a garantují profesionální stáže
 • Španělské jazykové kurzy

Svědectví

Alejandro Pallarés, studentka bakalářského studia stomatologie

"Musím zdůraznit, že moji učitelé byli vždy velmi rychlí a připravení odpovědět na všechny mé pochybnosti a osobní zacházení bylo velmi blízko všem studentům. Máme osobní školitele."

Studentský profil

Studenti, kteří mají zájem vstoupit do bakalářského studia stomatologie na UCAM, musí prokázat následující dovednosti:

 • Dovednosti v základních vědách, jako je biologie, chemie a fyzika
 • Musí mít zájem o zubní a všeobecnou zdravotní péči a musí se zavázat k servisu
 • Je důležité mít dobré návyky studia, organizace, sebekritiky a týmové práce
 • Měl by mít schopnost interagovat s ostatními lidmi, být schopen naslouchat pacientům a rozumět jim
 • Schopnost přizpůsobit se změnám

Jedním z rysů, které odlišují stomatologii na UCAM od ostatních, jsou některé inovativní předměty v učebních osnovách, jako je stomatologie a dietetika, stomatologie a sport nebo Plánování a správa stomatologické kliniky, protože tyto předměty mohou našim studentům otevírat nové profesní dráhy. . Kromě toho budete mít vedení učitelů úzce zapojeni, stejně jako plně vybavená zařízení

UCAM nabízí kvalitní akademický program zaměřený na váš budoucí profesní úspěch od prvního dne. Náš bakalářský titul v oboru stomatologie nabízí kontakt se skutečnou profesí, protože zde bude spousta klinických stáží.

Důvody k volbě

Existuje mnoho přesvědčivých důvodů pro volbu stomatologie jako kariéry. Například stomatologie nabízí příležitost změnit váš zdravotní stav a pohodu pacienta. Je to kariéra, která vám dává šanci být svým vlastním šéfem a případně vlastnit zubní ordinaci. Nové vzrušující vědecké objevy v genové terapii a biotechnologii nabízejí zubním lékařům příležitost zachovat si celkové zdraví ústní dutiny, sebeúctu a co je nejdůležitější, své úsměvy.

Vzdělávací cíl pro výcvik zubních lékařů na naší katolické univerzitě nespočívá pouze v předávání teoretických a praktických znalostí souvisejících se studijním plánem, ale také jejím cílem je vychovávat vyznamenané jedince, kteří se sami tvořivě a jako agenti integrují do společnosti. změny. Naše katolická identita a náš pevný závazek ke kvalitě a dokonalosti jdou ruku v ruce.

Zítřejší zubaři budou na špici technologie, budou používat lasery a počítačovou diagnostiku, což zlepší stomatologickou praxi.

Katolická univerzita v San Antoniu přispívá ke skutečnému rozvoji a pokroku na společenské úrovni kultivováním jednotlivců, kteří jsou schopni kritického a racionálního úsudku a jsou si vědomi transcendentální důstojnosti lidské bytosti; Lidé, kteří se ocitají ve službách obyvatelstva a společnosti samotné a kteří od okamžiku, kdy poprvé navázali kontakt s univerzitou, budou pociťovat pocit, že s nimi bude zacházeno jako s jedinečnými jedinci, kteří budou mít plnou důstojnost.

Učitelé se skládají z profesorů, lékařů, zubních lékařů, stomatologů, biologů, mikrobiologů, farmaceutů a specialistů z různých oborů medicíny a stomatologie, jako jsou odborníci na implantaci, endodontisté, dětští zubní lékaři, ortodontisté atd., Kteří jsou národními a mezinárodně uznávanými odborníky v oboru stomatologie.

Akademický program tohoto kurzu je kompatibilní ve všech zemích EU a usnadňuje výměny.

Kariérní možnosti

 • Práce ve zdravotnictví.
 • Klinické praxe na veřejných a soukromých odontologických klinikách a ve správě dentálních společností.
 • Prevence, diagnostika a léčba nemocí a problémů ovlivňujících zuby, ústa, čelist a sousední oblasti.
 • Vynikající příležitosti existují ve výuce, výzkumu, kariéře u vládních agentur nebo v oboru.

Stáž

UCAM nabízí více než 2 000 dohod o praktických stážích. Univerzita také nabízí mezinárodní stomatologický výzkumný profesor s vynikajícími národními a mezinárodními kliniky a výzkumníky, vedoucími pracovníky v oboru.

Poslední aktualizace Dub 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

UCAM (Universidad Católica de Murcia) is a private university founded in 1996 with a clear mission: to train students with knowledge and skills to serve society, to contribute to the further expansion ... Čtěte více

UCAM (Universidad Católica de Murcia) is a private university founded in 1996 with a clear mission: to train students with knowledge and skills to serve society, to contribute to the further expansion of human knowledge through research as an integral part of the development of mankind and to participate in the evangelical mission of the Catholic Church in the areas of education and culture. Méně
Murcia , Španělsko online , Madrid + 2 Více Méně