Bakalář v zubní chirurgii

Všeobecné informace

Popis programu

Mise

 • Celková mise programu je uznávána pro inovativní zubní výchovu, závazek ke kulturní rozmanitosti, objev, přenos vědeckých poznatků, vynikající dovednosti našich absolventů a nejvyšší stupeň péče o pacienty a jejich služby.
 • Program dentální péče zahrnuje nové a přiměřené znalosti, technologie a dovednosti, které zajišťují studentské učení, které vede k absolventům kompetentním v příslušných oborech. Cílem programu je připravit absolventy, kteří mají znalosti, dovednosti a hodnoty, aby zahájili praxi všeobecné stomatologie.
 • Poskytneme inovativní, inter-profesionální vzdělávací zkušenosti, které rozvíjejí studenty jako integrální členy týmu zdravotní péče a budoucích vůdců.106982_libraryinside2.png

Výrazné rysy programu

 • Program Dental se zavázal k dokonalosti v oblasti vzdělávání, péče o pacienty, služeb a výzkumu. Existuje k rozvoji zubních odborníků, kteří budou používat znalosti a technologie 21. století charakterizované soucitem, vedením, profesionalitou, kreativitou, službou a sociální spravedlností.
 • V učebním procesu (Endo mikroskop v endodoncii, CAD / CAM v koruně a můstku a CBCT v radiologii) je přijata nová technologie a centrální sterilizační jednotka je k dispozici pro kontrolu infekce.
 • Školení studentů se koná na hlavách figuríny a připravuje je na práci na pacientech. V letním období se také koná výcvik na pacientech, aby se studenti cvičovali a plně využili svého volného času.
 • Dodatečné revize se dělají vždy pro zaostávající studenty a pro zvláštní klinickou praxi studentů se konají další hodiny (4-7pm).
 • Další výhodou našeho programu je, že dentální moduly začínají přímo ve stupni 1.

Cíle programu

Program bude zahrnovat nezbytné znalosti, dovednosti a profesionální přístup a bude mít sílu v klinických dovednostech. Bude se klást větší důraz na kompetence, záznamy o dosažených výsledcích a integrovaný přístup k výuce a učení.

Učební plán bude takový, který bude poskytovat absolventa odpovídající odbornou přípravu k tomu, aby uplatnil zdravé všeobecné zubní lékařství a aby vnesl závazek k učení po celou dobu svého profesního života. Je určen studentům, kteří chtějí porozumět, analyzovat, předpovídat a ovlivňovat zubní profese na agregátní i individuální úrovni. Je také navržen tak, aby vytvořil pečlivého, znalého, kompetentního a zručného absolventa, který je schopen převzít odbornou odpovědnost za své pacienty.

Cílem tohoto programu je:

 1. Rozvíjet důkladné porozumění biologických lékařských věd, které umožní integraci a korelaci těchto základních věd s klinickou stomatologickou praxí.
 2. Poskytnout znalosti o praxi zubního lékařství a rozvíjení příslušných dovedností pro konstruktivní využití těchto poznatků v rámci jejich činnosti.
 3. Poskytněte studentům nástroje, jak aplikovat znalosti a dovednosti, které získali, k řešení teoretických a aplikovaných problémů ve stomatologii a vykonávat úsudek při hodnocení příslušné hospodářské politiky.
 4. Rozvíjet dovednosti v oblasti analytického učení, které jsou nezbytné pro profesionálního zubaře.
 5. Rozvíjet porozumění problémům v oboru zubního lékařství a být schopen rozpoznat lékové interakce ve svém oboru.
 6. Rozvíjet kompetence v diagnostice onemocnění ústní a zubní včetně porozumění vztahu mezi obecnými a ústními nemocemi.
 7. Stimulujte studenty intelektuálně a přimět je k tomu, aby aplikovali programové aplikace na řadu problémů a jejich význam pro různé kontexty.
 8. Poskytněte klinické porozumění a způsobilost praktikovat bez dohledu, přesto byste měli být schopni realizovat jeho omezení a pacientky je doporučovat, pokud je to indikováno
 9. Podněcovat porozumění problému zubů v multidimenzionálním kontextu a posílit posluchače tak, aby mohli ospravedlňovat, kriticky posuzovat, systematicky analyzovat a reflektovat na své a jiné klinické praxi a učení.
 10. Umožnit absolventům uplatnit své přenositelné dovednosti, které zahrnují týmovou práci, řízení a hodnocení vlastního učení a / nebo jeho účinné využívání.
 11. Zkušenosti s principy a techniky práce na termínu a řízení projektů a řízení týmu.
 12. Umožněte absolventům nezávisle hodnotit / argumentovat alternativní přístupy a přesně hodnotit / podávat zprávy o vlastním / ostatním práci s odůvodněním.
 13. Umožnit absolventům, aby se zabývali složitostí a / nebo rozpory v znalostní bázi a ujasnili výběr nástrojů pro práci v ruce.
 14. Umožněte absolventům pokračovat v odborném vzdělávání a významně přispívají k široké oblasti péče o zuby svých pacientů.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

BUE is Egypt’s major university delivering British Higher Education with students graduating with both Egyptian and UK degrees. It is the largest face-to-face provision of British Transnational Higher ... Čtěte více

BUE is Egypt’s major university delivering British Higher Education with students graduating with both Egyptian and UK degrees. It is the largest face-to-face provision of British Transnational Higher Education in the Middle East, leading in Educational Quality, the Student Experience, and Research and Enterprise. Méně