Bakalář v oboru farmacie

Všeobecné informace

Popis programu

Vysoká kvalita lékárenské výuky na Voronezh State University je zajištěna pokročilými výcvikovými technologiemi, vědeckou a inovativní organizací efektivní práce a realizací školení na pracovišti pro budoucí lékárníky. Absolventům fakulty jsou zaručeny konkurenční výhody, které jsou nezbytné pro úspěšnou konkurenci na trhu práce a pro další profesní rozvoj.

111714_IMG_0195.jpg

Během studijního procesu získají studenti hluboký výcvik v teoretických znalostech; ovládání různých technik pro vývoj směsí, nové techniky a analýzy léčiv. V moderních laboratořích provádějí naši studenti farmakognostické studie různých druhů léčivých a rostlinných surovin, nové syntézy sloučenin a zkoumají jejich biologickou aktivitu, provádějí organizační a ekonomický výzkum. Teoretické a praktické kurzy doplňují počítačové hry a školení.

Studenti se aktivně účastní sympozií, výstav, soutěží, získávají granty na výzkum. Nejvýznamnější a zajímavější výsledky studijního výzkumu jsou publikovány ve vědeckých časopisech.

Farmaceutická fakulta má rozsáhlá mezinárodní spojení. Více než 280 občanů ze 17 zemí světa získalo vysokoškolské vzdělání v oboru "Farmacie" na naší univerzitě.

111715_IMG_0190.jpg

Strategickým partnerem fakulty je německý farmaceutický koncern Bionorika-SE.

Rostoucí farmaceutický trh otevírá široké možnosti kariéry pro kvalifikované absolventy vysokých škol v oblasti vývoje farmaceutických výrobků, průmyslové výroby a marketingu. Farmaceutické vzdělání získané na Voronezh State University je spolehlivou zárukou profesionálního úspěchu!

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Voronezh State University is a research-led institution and its research activities are organised within a network of 18 faculties, 6 research institutes, 16 research laboratories administered by the ... Čtěte více

Voronezh State University is a research-led institution and its research activities are organised within a network of 18 faculties, 6 research institutes, 16 research laboratories administered by the Russian Academy of Sciences; Méně