Přečtěte si oficiální popis

Biomedicínské inženýrství

Inženýři naleznou řešení konkrétního problému nebo splní požadavek na hmotný produkt (stroje, zařízení, systém nebo proces). Inženýr navrhuje, staví, provozuje, zkoumá produkt a chování za různých provozních podmínek, aby se zlepšil a vyvíjel. Problémy, které vyžadují řešení a další komplikace, umožňují inženýrům rozšířit a prohloubit své znalosti v oboru. V tomto procesu se objevují nové inženýrské obory. Biomedicínské inženýrství je jedním z těchto rozvojových a rostoucích impulzů za posledních padesát let.

Biomedicínské inženýrství se často zabývá oblastmi biologických systémů, zejména organizovaných na vysoké úrovni v komplexním systému, součástmi struktury lidského těla, chápe interakce a funkční zhoršení pro identifikaci a vyřešení nezbytných potřebných nástrojů, vybavení a vývoj systému.

Příklady otázek týkajících se biomedicínského inženýrství:

 • Elektronická zařízení, jako je EKG a MRI, se používají pro diagnostické účely, konstrukce a výroba následujících zařízení, jako jsou kaučukové a katétrové nástroje, se používají pro léčebné účely, přístroje pro dialýzu, chirurgické robotické systémy, nosení různých léků, v případě potřeby emise mikroplatform, jako jsou umělé materiály, sluchadla, nástroje zvyšující přesnost a citlivost funkce končetin a orgánů, kostní a cévní protézy a srdeční chlopně.
 • Rozhraní jsou navržena, vyráběna a připravená k použití procházením zařízením pro testování výkonu, systémy a procesy v oblastech využívání vysokého výkonu potřebného pro rozvoj vývoje lidského počítače;
 • S cílem zvýšit kvalitu a efektivitu zdravotnických služeb se vytvářejí různé procesy, řízení a vývoj organizačních modelů;

Testy biomedicínských zařízení a systémů jsou prováděny za účelem vytvoření různých virtuálních platforem, mechanických a biologických modelů, návrhu, výroby a testování.

Bahcesehir University oddělení biomedicínského inženýrství bylo zřízeno pro výcvik inženýrů a vzdělával je o výrobě a použití teoretických a praktických dovedností jako výzkumníci a odborníci se smyslem pro zodpovědnost. Katedra se zaměřuje na vědu, lidskou anatomii a fyziologii, základní a aplikovanou matematiku, modelování systémů a metody analýzy, materiály, elektroniku, kontrolu a počítač. Základní znalosti o designu zdravotnických prostředků a zařízení.

Vedle ostatních inženýrských oddělení oddělení genetiky a bioinformatiky a Lékařské fakulty mají programy, které se provádějí v souladu se vzdělávacím programem. Program se zaměřuje na zájmy a schopnosti studentů, dobu jejich studia, odborné znalosti a flexibilitu pro postgraduální pracovní prostředí, které si studenti dokážou určit pro sebe. Studenti, kteří úspěšně absolvovali program, jsou přímo vystaveni pracovní době.

Nemocnice a další zdravotnická zařízení:

 • Na univerzitách
 • Lékařská výzkumná střediska
 • Zdravotnické přístroje a zařízení, které vyrábějí, prodávají a poskytují poprodejní podporu organizacím
 • Ve farmaceutickém průmyslu
 • Poskytovatel zdravotní péče v jednotce zpracování informací

Studenti mohou také pracovat, jako by chtěli v biomedicínském, biomateriálovém, biomechanika, bioinformatice, lékařské fyzice a genetickém inženýrství. Studenti budou schopni pokračovat v absolvování postgraduálního studia v příbuzných oborech, jako je tkáňové inženýrství. Studenti budou mít také možnost navštěvovat univerzity v zahraničí, které mají společný program s naší univerzitou.

Schéma struktury kurzu s kredity

 • TR označené kurzy se vyučují v turečtině.
 • EN označené kurzy jsou vyučovány v angličtině.
 • TR-EN označila část kurzů jak v angličtině, tak v turečtině.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Bahcesehir University »

Poslední aktualizace February 13, 2019
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
8 semestry
Denní studium
Price
7,900 USD
Poplatek za studium pro zahraniční studenty (4 roky): 7.900 dolarů za rok
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date