Bakalář v ošetřovatelství

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Irene Ransom Bradley School of Nursing nabízí studentům výběr ze dvou skladeb, ve kterých mohou získat titul bakaláře přírodních věd v ošetřovatelství (BSN, předběžná licence). Studenti si mohou vybrat předběžnou licenci bakalářské vědy v ošetřovatelství (BSN), nebo pro ty, kteří již získali jejich ošetřovatelskou licenci, dráhu RN k BSN.

Pokud je vaším profesním cílem stát se registrovanou zdravotní sestrou nebo vybudovat most, abyste se stali zdravotní sestrou pro pokročilé, je pro vás BSN program na Bradley School of Nursing perfektní volbou.

Ve skutečnosti, jak naše populace stárne, může být BSN brzy požadavkem na zdravotní sestry. Zpráva „Budoucnost ošetřovatelství“ vydaná Lékařským institutem a Nadací Roberta Wooda Johnsona doporučuje, aby 80% registrovaných sester mělo do roku 2020 titul bakaláře přírodních věd v oboru ošetřovatelství.

135945_pexels-photo-2324837.jpeg

Dodatečné informace

Major Distinctives

Program BSN Pittsburg State University připravuje absolventy na úspěch v dnešním klinickém prostředí. Naše zkušená fakulta, z nichž mnozí pokračují v praxi v oboru, poskytuje studentům vedení a vedení, které potřebují k úspěšnému získání licence. Ve skutečnosti, Bradley School of Nursing se může pochlubit 2018 NCLEX registrovanou sesterskou deskou Pass Pass 98,98% a 2019 NCLEX registrovanou sesterskou Board Pass Pass 91,93% (fenomenální úspěch, když vezmete v úvahu národní pass rate je pouhých 89 procent.) sazba bere v úvahu VŠECHNY studenty přijaté do programu, nejen ty, kteří sedí za NCLEX. Je to ohromující číslo a skutečný odraz odborných znalostí fakulty univerzity.

Možnosti kariéry

Absolventi programu jsou kvalifikovaní pro mnoho ošetřovatelských rolí, včetně:

 • Sestra
 • Charge Nurse
 • Hlavní ošetřovatelka
 • Klinický manažer
 • Ošetřovatelský ředitel
 • Ošetřovatelské vzdělávání
 • Správa případů
 • Plánovač vybití
 • Mnoho dalších

Vydělávat si BSN je také odrazovým můstkem k pokročilejším ošetřovatelským rolím, mezi něž patří zdravotní sestra, porodní asistentka, vedoucí klinické sestry nebo certifikovaný registrovaný zdravotní sestra anesteziolog (CRNA).

Podle Amerického úřadu statistik práce byla průměrná roční mzda pro registrované zdravotnické profesionály 68 450 $. Očekává se, že zaměstnanost vzroste v současnosti do roku 2024 o 16 procent, mnohem rychleji, než je průměr všech povolání.

Stáže a výzkumné příležitosti

Studenti budou mít mnoho příležitostí k výzkumu, včetně každoročního univerzitního výzkumného kolokvia a den vysokoškoláka v Capitolu. Tyto a mnoho dalších příležitostí jsou studentům k dispozici v rámci programu RN to BSN.

Proces aplikace

 1. Požádejte o přijetí na Pittsburg State University
 2. Zašlete přepisy, a to buď elektronicky, nebo poštou, kanceláři tajemníka.
 3. Kompletní BSN programová aplikace.

Průvodce převodem ekvivalence

Pittsburg State University přijímá úvěry od všech regionálně akreditovaných amerických institucí a všech mezinárodních institucí schválených ministerstvem školství. PSU také přijímá kredity vojenských kurzů hodnocené Americkou radou pro vzdělávání, AP a CLEP zkouškou.

Byl vytvořen Průvodce ekvivalentem přenosu, který vám pomůže lépe porozumět tomu, jak se kurzy mohou převádět. Tato příručka není zárukou ani smlouvou. PSU si vyhrazuje právo určit přijatelnost kreditu k jednotlivým studijním programům podle uvážení akademického ústavu. Před provedením konečného rozhodnutí musíte předložit oficiální přepisy všech dokončených prací.

Žádost o přijetí

Pokud nesplníte některý z garantovaných požadavků, stále se doporučuje, abyste se přihlásili. Vaše přihláška bude zkontrolována individuálně.

Při zahájení vaší žádosti o přijetí na Pittsburg State University prosím všimněte následujících funkcí naší on-line přihlášky:

 • Online aplikace je navržena tak, aby vám umožnila postupovat podle plánu. Doporučujeme vám dokončit proces na jednom sezení, ale pokud to není možné, můžete po uložení kterékoli části ukončit a později se vrátit a dokončit zbytek.
 • Pokud máte otázky týkající se části aplikace, klikněte na nejbližší položku. Zobrazí se pole s dalšími informacemi o dané položce.
 • Každá část aplikace je uvedena na levé straně obrazovky. Tlačítko Pokračovat ve spodní části každé obrazovky uloží informace, které jste vyplnili v této sekci, a přesune vás do další části.
 • Po dokončení sekce se vedle této sekce objeví a. Do dokončené sekce můžete přidat další informace.
 • Žádost o přijetí nemůže být podána, dokud nejsou vyplněny všechny oddíly.
 • Než bude žádost zpracována, je třeba uhradit poplatek za žádost.
 • Pokud se ucházíte o začátečníka hledajícího titul, ujistěte se, že máte kopii přepisu na střední škole nebo jiný výpis z vaší školní docházky, včetně GPA a kurzových stupňů. Nebudete moci přesně vyplnit svou žádost bez těchto informací snadno dostupných. Žadatelé musí uvést kurzy, známky, kredity a výsledky testů aplikace, kterou bude úřad přijímání používat k přijímání prvotních rozhodnutí o přijetí. Na vyžádání budou pro ověření vyžadovány oficiální přepisy a výsledky testů.
 • Žádost o přijetí a stipendia musí být vyplněna a předložena spolu se všemi požadovanými přepisy a dodatečnou dokumentací do 1. února (nebo do 15. prosince pro studenty převodu začínající v jarním semestru), aby byli způsobilí pro přijímací stipendia. Přijímací stipendia budou udělena v závislosti na financování. (Informace, které uvádějí sami, nejsou pro účely stipendia přijímány).

Výuka

Paušální výuka

Cenová dostupnost, kterou potřebujete. Flexibilitu, kterou chcete. Náš program Paušální výuka umožňuje studentům na plný úvazek (zapsaným v alespoň 12 kreditních hodinách) a postgraduálním studentům (zapsaným v 9 nebo více kreditních hodinách) platit jednorázový kurz bez ohledu na celkový počet získaných kreditů. Chcete prozkoumat téma mimo hlavní obor nebo absolvovat další kurzy, které vám pomohou urychlit datum ukončení studia? Díky naší paušální sazbě to můžete udělat, aniž byste museli platit další školné. Ať už berete 10 hodin nebo 20 hodin, platíte stejnou sazbu.

Výuka vysokoškoláka ( Výuka a náklady vysokoškoláka 1 a Gorilla Advantage1)

Výuka a náklady za semestr (akademický rok 2019-2020)
Školné (paušální částka včetně poplatků za ubytování) 3 669 $
+ Knihy a spotřební materiál (odhad) 500 $
+ Rezidence Hall Living (odhad) 3 998 $
Celkem za semestr (odhad) 8 167 dolarů
Akademický rok celkem * (odhad) 16 334 $

Mezinárodní vysokoškolské studium a náklady

Školné a náklady 2019-2020 (podzim a jaro semestr)
Školné (paušální částka včetně poplatků za ubytování) 18 682 $
+ Nemocenské / úrazové pojištění - 12měsíční pojištění (požadováno) 1,772 $
+ Knihy a spotřební materiál (odhad) 1 000 $
+ Životní náklady (odhad) 7 996 $
+ Orientace a shoda se SEVIS 80 $
Akademický rok celkem * (odhad) 29 530 $

x-ray of the jaw, jaw, dentistry

Stipendia a finanční pomoc

Pitt State nabízí svým studentům mnoho příležitostí pro stipendia a finanční pomoc.

Chápeme, že jako student byste se měli soustředit na učebnu a ne na papírování. Odborníci z naší finanční pomoci studentům jsou tu, aby vám poskytli informace, které potřebujete, abyste se mohli rozhodnout o finanční pomoci.

Téměř 80 procent studentů Pitt State dostává nějakou finanční pomoc, včetně:

 • Granty: pomoc, která nevyžaduje vrácení
 • Stipendia: ceny pro studenty, kteří prokázali vynikající akademický úspěch nebo splňují specifická kritéria, která nevyžadují splacení
 • Zaměstnání: asi 10% našich studentů je zaměstnáno v kampusu
 • Půjčky: půjčky mohou být poskytovány rodičům a / nebo studentům a musí být splaceny

V mnoha případech vám mohou naši odborníci v oblasti finanční pomoci pomoci spojit tyto možnosti do osobního balíčku, který vyhovuje vašim individuálním potřebám. Výše pomoci, kterou obdržíte, závisí na očekávaném příspěvku vaší rodiny na vaše náklady na vzdělávání.

Je důležité, aby se žádosti dostávaly brzy - přijímací stipendia pro začínající nováčky a studenty transferu se udělují podle zásady „kdo dřív přijde, je dřív na řadě“, dokud není vyčerpáno financování. Přihláška do podzimního semestru je splatná 1. února a 15. prosince v jarním semestru. Termín splatnosti v těchto termínech:

 • Žádost o přijetí
 • Stipendijní aplikace
 • Veškerá požadovaná dokumentace (informace o sobě hlášené informace nejsou pro účely stipendia přijímány)
Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Looking for a university with a traditional campus feel, competitive academic programs, and an incredible surrounding community? Look no further than Pitt State.

Looking for a university with a traditional campus feel, competitive academic programs, and an incredible surrounding community? Look no further than Pitt State. Méně