Bakalář v ošetřovatelství (Hons)

Všeobecné informace

Popis programu

IMU je první a nejznámější soukromá lékařská a zdravotní univerzita v Malajsii s více než 26 lety specializovaného zaměření na vzdělávání ve zdravotnictví. IMU dosáhl stavu SETARA-2017 Tier 6 (Vynikající) v kategorii Zralé univerzity.


IMU bakalář ošetřovatelství je čtyřletý program na plný úvazek, který připravuje studenta, aby se stal registrovanou zdravotní sestrou, kvalifikovanou k praxi v různých prostředích ve veřejné i soukromé zdravotní péči. Po absolvování bakalářského studia v ošetřovatelství se může stát, že absolvent může pracovat jako registrovaná sestra nebo absolvovat pokročilý diplom nebo post základní specializace v mateřství, ortopedii, ošetřovatelství kritické péče, renální ošetřovatelství, perioperační ošetřovatelství, komunitní ošetřovatelství, ošetřovatelství v gerontologii a další . Absolventi se mohou také rozhodnout pro další studium na magisterském a doktorském stupni.


Ošetřovatelství je jedinečná profese, nyní široce definovaná jak jako umění, tak jako věda. V dnešním náročném zdravotním prostředí kvalifikovaná profesionální sestra kombinuje poznatky (teorie), dovednosti (praxi), kreativitu a intuici, aby se nemocné staly, utěšují smutek a podporují pustinu.


Absolventi ošetřovatelství registrovaní v ošetřovatelské komisi Malajsie obdrží vysoké uznání v zahraničí i v zahraničí. Tam je velká poptávka pro zdravotní sestry v Malajsii a v jiných zemích proto sestry více musí být vyškoleni, aby se zabýval nedostatkem zdravotních sester v celosvětovém měřítku.


Počátek

září


Poplatek za školné

RM 88 400 (cca 23 000 USD)

Poslední aktualizace Čvc 2018

Informace o škole

The International Medical University (IMU) is Malaysia’s first and most established private medical and healthcare university with over 24 years of dedicated focus in healthcare education. The Univers ... Čtěte více

The International Medical University (IMU) is Malaysia’s first and most established private medical and healthcare university with over 24 years of dedicated focus in healthcare education. The University is the first university in Malaysia that offers conventional and complementary medicine, all under one roof. Established in 1992, the University enjoys an international reputation, and provides a high standard of education at undergraduate, postgraduate and continuing professional development level. IMU’s curriculum for its undergraduate programmes has been benchmarked to international standards and is accepted by international partner universities for credit transfer into relevant programmes. Méně
Kuala Lumpur , Serembane , Batu Pahat , Kluang + 3 Více Méně