Bakalář v lékařství Bakalář chirurgie (BMBS)

University of Lincoln

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v lékařství Bakalář chirurgie (BMBS)

University of Lincoln

Kurz

University of Lincoln zahájila vzrušující spolupráci s univerzitou v Nottinghamu nabízet lékařskou výchovu v Lincolnshire. Studenti mohou nyní požádat o studium na univerzitě v Nottinghamu v oboru lékařství BMBS se sídlem v Lincolnu, které vyučují akademičtí pracovníci obou vysokých škol.

Kurzy medicíny Nottingham jsou některé z nejoblíbenějších v zemi, nabízející inovativní výuku a včasnou interakci s pacienty. Naším cílem je zajistit, aby se naši lékaři naučili ze zkušeností a kurzy nabízejí různorodý zážitek z umístění a poskytují tak příležitost získat praktické klinické zkušenosti díky vynikajícímu spojení s místními trusty NHS v Lincolnshire.

Všechny aplikace pro tento kurz musí být provedeny prostřednictvím UCAS. Studenti se budou muset obrátit na Univerzitu v Nottinghamu a zvolit lékařskou BMBS (Lincoln Pathway ) jako volbu.

Žádosti by měly být učiněny online na adrese ucas.com a kandidáti budou informováni o rozhodnutích prostřednictvím UCAS pomocí stopy UCAS. Žádosti o vstup do roku 2019 budou otevřeny v UCAS od 1. září 2018.

Jak budete studovat

Kontaktní hodiny a čtení pro stupeň

Studenti tohoto programu se učí od akademických pracovníků, kteří se často zabývají špičkovým výzkumem nebo odbornou praxí na celém světě nebo mezinárodně. Kontaktní doba může být v seminářích, praktických zasedáních, seminářích nebo přednáškách a může se lišit od modulu k modulu a od akademického roku do roku. Tutoriální semináře a supervize projektů mohou mít podobu individuálního zapojení nebo skupinové relace. Některé kurzy nabízejí možnost účastnit se externích návštěv a terénní práce.

Je stále pravděpodobné, že studenti čtete o nějakém stupni a to znamená, že kromě plánovaných kontaktních hodin jsou studenti povinni zapojit se do nezávislého studia. To vám umožní číst kolem předmětu a připravit se na přednášky a semináře prostřednictvím širšího čtení nebo dokončit následné úkoly, jako jsou úkoly nebo revize. Jako obecný návod, množství nezávislé studie vyžadované studenty na University of Lincoln je, že pro každou hodinu ve třídě se očekává, že strávit nejméně dvě až tři hodiny v nezávislém studiu.

Jak jste vyhodnoceni

Metody hodnocení na tomto kurzu se mohou lišit v závislosti na studovaném modulu. Další podrobnosti o metodách hodnocení použité v tomto kurzu a příkladu časového plánu prvního ročníku naleznete na stránkách kurzů Univerzity Nottinghamu.

Funkce

  • Studenti mohou těžit ze zavedených vazeb s NHS a poskytovateli zdravotní péče včetně Lincolnshire Partnerství NHS Foundation Trust stránek v Lincolnshire.
  • Naučte se anatomii prostřednictvím zkušeností s trestním řízením ve zcela nových klinických dovednostech. Vedle inovativní učebny a praktických zasedání mohou být studenti seznámeni s kontaktem s pacientem a seznámit se s principy přijímání a vyšetření klinických dějin.
  • Interakce s pacienty z prvního roku, pravidelnými návštěvami obecných postupů a nemocnicemi. Studenti budou mít také možnost požádat vědce a kvalifikované lékaře o podrobnosti o klinických výsledcích a slyšet více o svém pracovním prostředí.
  • Přístup k širokému okruhu povodí ve větším Lincolnshire, od města Lincoln po větší města a menší venkovské komunity.
  • University of Lincoln vítá významné osobnosti z celého světa, kteří mluví na naší prestižní veřejné publicistické sérii. Mezi minulé řečníky patří Robert Winston a Michael Mosley.

Vstupní požadavky

Pokročilé úrovně GCE: AAA, aby zahrnovaly biologii (nebo lidskou biologii) a chemii v platové třídě A (při vědeckých praktických zkouškách se vyžaduje průchod, kde se posuzuje samostatně). Třetí A může být v jakémkoli předmětu kromě Citizenship Studies, Critical Thinking, General Studies a Global Perspectives. Úrovně musí být provedeny do dvou let.

Mezinárodní maturita: 36 bodů - 6, 6, 6 na vyšší úrovni včetně biologie a chemie, s výjimkou základní složky.

Žadatelé také potřebují alespoň šest GCSE v platové třídě 7 (A) včetně biologie a chemie, jeden z fyziky nebo matematiky musí být také předán do platové třídy 7 (A) a druhý stupeň 6 (B) a minimálně stupeň 6 (B) v anglickém jazyce. Požadavek dvojí vědy je 7,7 a trojnásobná věda je 7,7,7. Absolventi: 2: 1 stupeň u každého subjektu plus A úrovně, jak je popsáno výše.

UKCAT: Žadatelé musí absolvovat zkoušku britského testu klinické aptitude (UKCAT) v průběhu stejného roku, ve kterém byla podána žádost. Další informace naleznete na internetové stránce UKCAT www.ukcat.ac.uk

Žádosti o 2019/20 by měly být podány prostřednictvím UCAS www.ucas.com mezi 1. zářím 2018 a termínem 15. října 2018.

This school offers programs in:
  • Angličtina
University of Lincoln

Poslední aktualizace September 3, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
5 let
Denní studium
Price
Cena
9,250 GBP
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Boston, England
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené království - Boston, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu