Bakalář v biomedicínských vědách

Všeobecné informace

Popis programu

Cílem programu Biomedical Sciences na Qatar University je poskytnout kvalitní vzdělání, které připraví budoucí kvalifikované vědce z oblasti biomedicíny teoretické znalosti, praktické, kritické myšlení, komunikační dovednosti a etiku pro zdravotnický průmysl.

Naši absolventi se zavázali k celoživotnímu učení a přizpůsobují se měnícím se potřebám společnosti tím, že podporují zdraví a pohodu lidí a v důsledku toho rozšiřují znalosti. Národní akreditační agentura USA pro klinické laboratorní vědy (NAACLS) akredituje program Biomedicínské vědy.

Je to první akademický program mimo USA, který získal akreditaci NAACLS. Program je k dispozici pro ženy.

Přijetí

Požadavky na přijetí se liší v závislosti na typu přihlášky (noví, převodoví, navštěvující nebo nekandidáti). Pro další informace o požadavcích na přijetí nás prosím kontaktujte.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

QU is committed to providing high-quality education in areas of national priority. Underpinning this commitment is the goal to align its colleges, programs, and courses with established international ... Čtěte více

QU is committed to providing high-quality education in areas of national priority. Underpinning this commitment is the goal to align its colleges, programs, and courses with established international standards and best practices. As a result, QU has been successful in its accreditation initiatives, earning the endorsement of numerous leading international accrediting bodies. Méně