Bakalář v Premediu (Biologický důraz)

Všeobecné informace

Popis programu

Biologická magie připravuje studenty na kariéru ve zdravotnických profesích, potravinářství a kontrole kvality, léčiva, oblast životního prostředí, biologický výzkum a další. Biologie je rostoucí poloha s novými průlomy v oblasti genomiky, medicíny, molekulární biologie a biotechnologie. Naší fakultou se snaží ulehčit pokroky našich studentů na nejvyšší úroveň znalostí a technických dovedností, aby mohli významně přispět ve svém zvoleném oboru a ctít Stvořitele ve svých povoláních.

Greenville University biologie hlavní vyžaduje komplexní expozici v celé oblasti, přesto umožňuje flexibilitu k zdůraznění jednotlivých studentů je zájem a kariéry cílů. Noví absolventi absolvovali studium botaniky, molekulární genetiky a dalších oblastí biologie. Ostatní se zapojili do konkurenčních odborných školních programů v medicíně, stomatologii, fyzikální terapii a ve veterinární medicíně.
Naše fakulta je odhodlána poskytovat akademické učební prostředí, které studentům umožní prosperovat a rozvíjet se v vysoce kompetentní profesionály. Naše fakulta se osobně zajímá o všechny naše studenty, a to jak v učebně, tak mimo ni, a pracujeme s každým studentem na rozvoji svých kariérních plánů. Ve skutečnosti bylo za posledních 10 let přijato 85 - 90% našich studentů, kteří požádali o lékařskou školu.

V biologickém oddělení jsou naši studenti povzbuzováni, aby zkoumali etické a morální důsledky biologické vědy a jsou vyzváni, aby na tyto otázky reagovali promyšleným a Kristovým způsobem.

Greenville College

V biologickém programu na Greenville University budete mít možnost:

 • Získejte všestranné, komplexní vzdělávání prostřednictvím biologie, chemie, genetiky, mikrobiologie a ekologických kurzů.
 • Začněte získávat cenné zkušenosti v prvním ročníku se zařízeními STEM a nejmodernějšími laboratořemi.
 • Podílejte se na letních výzkumných projektech, stážích a praktických příležitostech, jako je partnerství se zdravotnickými projekty Společenství (CHNA) se společností HSHS Holy Family Greenville, stejně jako zážitky ze stínů v rámci programu před zdravotnictvím.

Proč vydělávat bakalářské umění v biologii na Greenville University ?

Naše bakalářské umění v biologii poskytuje praktické vzdělávání orientované na výzkum. Vedené profesionály, náš biologický program vám dává příležitost aplikovat své učení přímo do vaší budoucí kariéry.

Síla a historie úspěchu v pre-med a pre-zdraví. Absolventští studenti se shodují, že kvalita biologického programu je jedním z hlavních důvodů, proč navštívili Greenville University . Řada našich absolventů se dále stává lékařem, vedoucím medicíny a obdrží ocenění za svou lékařskou práci, jako jsou Dr. Catherine Weyers Mooreová , Dr. Mandy Swansonová a Dr. Camille Dunkleyová.

Greenville College

Vstupní požadavky

alt = "Greenville College připouští studenty, kteří chtějí dosáhnout liberálního uměleckého vzdělávání v evangelickém křesťanském kontextu." Členové této komunity jsou buď oddaní Kristu, nebo soucití s ​​křesťanskou perspektivou. , odkazy, rozhovory a účast na mimoškolních aktivitách. Studenti musí být přihlášeni k přijetí:

 • Dokončená žádost o přijetí, včetně úplných odpovědí na eseje o žádosti
 • Přepisy střední školy
 • Přepisy vysokých škol (pokud student již dříve navštěvoval nějakou vysokou školu)
 • ACT nebo SAT skóre (požaduje se pouze vstup studentů a převádění studentů s méně než 30 vysokoškolskými kredity)
 • Odkazy (pouze na žádost Admissions Committee)

Přijímací kancelář každoročně přezkoumá jednotlivé soubory, takže všechny studenti, kteří chtějí studovat na alt = "Greenville College, by měli dokončit proces podávání žádostí. Ale alt =" Greenville College Fakulta stanovila pokyny, podle nichž jsou přijímána rozhodnutí o přijetí, které jsou:

Čerstvé:

 • Dokončila přípravný studijní plán na střední škole
 • Umístil v horní polovině střední třídy
 • ACT složený z 18, nebo SAT (matematické kritické čtení) 860
 • Vysokoškolské vzdělání GPA nejméně 2,25 / 4,0

Přestupy:

 • Absolvovalo alespoň 12 přenosných kreditů
 • Vysoká škola GPA nejméně 2,25 / 4,0

Poznámka: Pokud student absolvoval méně než 30 vysokoškolských kreditů, pak se pro určení přijetí použije i rekord v středních školách a výsledky testů. Poznámka: Pokud student není rodilým mluvčím angličtinou, pak vysoká škola zvažuje TOEFL místo ACT nebo SAT pro nejmladšího a může vyžadovat TOEFL pro studenta transferu. Přesná distribuce kurzů se nevyžaduje, ale akademie doporučuje, aby nejméně jedenáct z minimálně šestnácti získaných jednotek bylo v přípravných oborech. Důrazně se doporučuje, aby vstupující studenti měli:

 • čtyři roky angličtiny na střední škole
 • každý rok v algebře a geometrii
 • dva roky cizího jazyka
 • nejméně jeden rok laboratorní vědy
 • jeden rok americké historie.

Každý kandidát však bude hodnocen na základě individuálních osvědčení předložených kolegiu na podporu žádosti.

* Zvláštní poznámka: Student, který absolvuje vzdělání s absolvováním alt = "Greenville College, který předloží složené skóre 22 na ACT (kompozitní skóre musí obsahovat písemnou část testu), bude moci použít jejich kompozitní ACT namísto test TAP / Illinois pro základní dovednosti.

Všimněte si, že kompozitní skóre ACT musí být předloženo během přijímacího řízení na alt = "Greenville College." Alt = "Greenville College připouští studenty průběžně, takže neexistuje žádná konkrétní lhůta pro podání žádosti.

Studenti obdrží oznámení o přijetí do dvou týdnů po dokončení přijímacího souboru. Přijímací komise si vyhrazuje právo požádat o osobní osobní rozhovor s žadatelem před přijetím rozhodnutí o konečném přijetí. alt = "Greenville College má právo odmítnout přijetí nebo readmisi pro každého studenta podle svého uvážení.

Vysoká škola nediskriminuje ve svých vzdělávacích programech nebo činnostech na základě handicapu, rasy, věku, barvy, pohlaví nebo národního původu, která je v plném souladu s hlavou VI zákona o občanských právech z roku 1964 a zákony státu Illinois .

Kariérní výhled pro bakalářský titul v oboru biologie.

Stupeň biologie otevírá dveře několika rychle se rozvíjejícím profesím. Náš bakalářský titul v biologii na Greenville University vám nabízí konkurenční výhodu na trhu práce a vzdělávací nadaci, kterou potřebujete k úspěchu.

Kariérní příležitosti pro biologii:

 • Lékař
 • Zubař
 • Asistent lékaře
 • Zdravotní sestřička
 • Botanik
 • Farmaceut
 • Lékařský výzkum
 • Forenzní vědec
 • Biolog
 • Mořský biolog

110169_110102_image.jpeg

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Greenville University was founded in 1892 by the Free Methodist Church with the intent to provide a distinctive, Christ-centered college education for men and women. The college's first president, Wil ... Čtěte více

Greenville University was founded in 1892 by the Free Methodist Church with the intent to provide a distinctive, Christ-centered college education for men and women. The college's first president, Wilson T. Hogue, used the motto "education for character" to describe the college's purpose. Its mission 120 years later - empowering students for lives of character and service - echoes that purpose. Méně