Bakalář vědy o zdraví

Všeobecné informace

Popis programu

Allied Health Department nabízí online titul Bachelor of Health Science (BHS). Tento čtyřletý program je navržen tak, aby poskytl zdravotnickým pracovníkům znalosti a dovednosti v oblasti řízení a vedení. Studenti bez zdravotní péče mohou rozšířit příležitosti v oblasti zdravotní péče nebo se připravit na absolventský program prostřednictvím dokončení míry Washburn BHS.

Studenti si mohou vybrat ze tří velikostí:

1. Správa zdravotnických služeb, BHS-HA

V oblasti zdravotní péče existuje potřeba kvalifikovaných manažerů. Otázky regulace, politiky, technologie a finanční otázky se neustále mění v rámci zdravotní péče. Studenti, kteří sledují bakalářský titul ve zdravotnických službách, absolvují pokročilé kurzy v oblasti řízení zdravotní péče a souvisejících zdravotnických otázkách, které zvyšují jejich prodejnost pro administrativní pozice při maturitě.

2. Lékařské zobrazování, BHS-MI

Existuje rostoucí potřeba kvalifikovaných technologických lékařů pro zobrazování. Dokončení bakalářského titulu s pokročilým pověřením o zobrazování dělá absolventy ještě více obchodovatelné pro pracovní příležitosti v oblasti lékařského zobrazování. Možnost lékařského zobrazování umožňuje studentům volbu ze tří koncentrací:

  • Diagnostická lékařská sonografie
  • Magnetická rezonance
  • Radiační terapie

3. Klinická laboratorní věda, BHS-CLS

Program CLS je prostřednictvím svého partnerství s lékařským centrem Univerzity v Nebrasce dobře zavedený program, který kombinuje silné učební osnovy s klinickou složkou, která připravuje jednotlivce, aby se účastnili certifikačních zkoušek ASCP v rámci vědeckých klinických a lékařských laboratoří. Program CLS byl v poslední době znovu aktivován, aby splnil rostoucí poptávku po certifikovaných klinických / lékařských laboratořích v severovýchodní Kansas a dalších zemích. Program CLS je nabízen pouze v místě bydliště.


Náš program je plně akreditován komisí pro vyšší vzdělávání.
Washburn University je schopna nabídnout programy distančního vzdělávání v řadě států prostřednictvím našeho členství v SARA - Národní rada pro dohody o reciprocitě státních autorit. SARA je dobrovolná dohoda mezi jejími členskými státy a územími USA, která stanoví srovnatelné národní standardy pro mezistátní nabídku postsekundárních distančních vzdělávacích kurzů a programů. Podle této dohody je společnost Washburn oprávněna nabízet programy ve všech státech kromě Kalifornie, která není členem SARA.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Washburn University is a public institution with more than 7,500 students and 1,000 faculty and staff involved in more than 200 academic programs. Our programs lead to certification, associate's, bach ... Čtěte více

Washburn University is a public institution with more than 7,500 students and 1,000 faculty and staff involved in more than 200 academic programs. Our programs lead to certification, associate's, bachelor's, master's, doctor of nursing practice and juris doctor degrees. Méně