Bakalář sportu a cvičení

Southern Cross University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář sportu a cvičení

Southern Cross University

Ať už chcete trénovat elitní sportovce nebo zlepšit zdravotní účast jednotlivců, potřebujete porozumět sportovním vědám a jak reaguje zdravé lidské tělo na cvičení.

Bachelor of Sport and Exercise Science vás připraví s dovednostmi pracovat s lidmi s řadou úrovní fitness, aby splnili své cíle ke zlepšení svého zdraví a zapojení do činností, které jsou pro ně důležité.

Tento stupeň je zaměřen na lidské hnutí, anatomii, sportovní úpravy a tréninkové metody a zahrnuje možnosti specializovat se na sportovní psychologii, výživu nebo výuku.

Naši absolventi pracují v široké řadě oblastí včetně silového tréninku, koučování, testování výkonnosti, podpory zdraví, vzdělávání a dalších. Mnozí také rozhodli studovat našeho magisterského klinického cvičení fyziologie - stát se profesionálně akreditováni v disciplíně.

Kariérní možnosti

Jako absolventi oboru mohou absolventi získat zaměstnání v oblasti sportovního koučování, silového tréninku a kondicionování, rozvoje sportu, testování výkonnosti a identifikace talentu, osobního školení a výcviku v posilovně, podpory zdraví, profesní rehabilitace a řízení sportu či rekreace.

Někteří absolventi se také rozhodli pokračovat v dalším studiu na postgraduální nebo postgraduální úrovni, aby se stali spojeneckými zdravotníky v oblastech jako fyziologie klinického cvičení, fyzioterapie, zaměstnání, výživa nebo jako učitel PDHPE.

Profesionální rozpoznávání

Bakalář sportu a cvičení vědy doručené z areálu Lismore je akreditován Exercise and Sport Science Austrálie (ESSA) na úrovni cvičení vědy. Kurz je rovněž uznáván Národním sdružením pro sílu a klimatizaci (NSCA) v Americe. Po absolvování úspěšné akreditace budou všichni absolventi, bez ohledu na hlavní absolventa, způsobilí pro plné členství jako vedoucí výcviku s ESSA.

Absolventi bakaláře sportu a cvičení mohou absolvovat další postgraduální studium, aby získali registraci jako akreditovaný cvičební fyziolog (AEP).

Všichni absolventi mají nárok požádat o registraci jako profesionální cvičení s fitness Australia (FA). Absolventi splňují požadavky akreditačního koučování úrovně 1 australské asociace pro stabilizaci a přizpůsobení (ASCA), což jim umožňuje zapsat se jako trenéři silové a klimatické úrovně úrovně 1.

Pracovní umístění

Studenti dokončí 140-hodinové umístění podle svého výběru během třetího ročníku studia a někteří studenti mají možnost dalšího umístění. Ty se obvykle vyskytují během přestávek mezi výukou. Zkušenosti z terénu poskytují příležitost aplikovat teorii a znalosti v praktickém prostředí.

Umístění se provádí pod odborným dohledem ve zdravotnických a fitness centrech, sportovních organizacích nebo klubech, školách, akademických a sportovních institucích nebo sportovních a rekreačních centrech. Typy pozic mohou zahrnovat, mimo jiné, pomoc osobním trenérům, zdravotním pedagogům, silovým a kondičním sportovním koučem, koordinátorům sportovních událostí nebo rekreačním důstojníkům.

Pracovní stáže vyžadují, aby studenti splňovali určité předpoklady před absolvováním jakýchkoli umístění (např. Práce s dětmi, kontrola, imunizace a certifikát státní policie). Před podáním tohoto kurzu zvážíme důležité informace týkající se těchto požadavků.

Hlavní obory studia

Studenti zvolí jednu z následujících možností:

Vzdělání: tato hlavní nabídka nabízí absolventům Pathway k Southern Cross University stupeň v sekundárním vzdělávání (Master of Teaching), potenciálně vedoucí k registraci jako učitel PDHPE pro vhodné studenty. Některé vzdělávací jednotky jsou k dispozici pouze v Lismoru.

Cvičení vědy: tato hlavní zahrnuje témata, jako je pokročilá sportovní a cvičení psychologie, stejně jako sportovní a fitness organizace řízení.

Studie výživy: tento hlavní zkoumá výživu a výživu v kontextu cvičení, lidského zdraví, chorobných procesů a sociálních otázek. Zahrnuje obsah, jako je biochemie cvičení, potravinářská věda, nutriční věda a sportovní výživa.

Metody hodnocení

Položky hodnocení se liší v jednotkách a jednotkách a obecně obsahují kombinaci laboratorních a čtení založených úkolů, seminární prezentace, terénní a vyšetřovací zprávy a formální praktické a písemné zkoušky.

Metody výuky

Studenti na kampusu se setkávají s různými výukovými přístupy, včetně přednášek, konzultací, online aktivit a videokonferenčních nebo podcastových virtuálních tříd. Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce.

Naše online studijní volba je vysoce interaktivní a usiluje o podporu spolupráce a pocitu komunity. Studenti mohou získat kombinaci podcastů nebo videonahrávkových přednášek, elektronických studijních materiálů, workshopů, online diskusních fór a virtuálních tříd. Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace March 2, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 4, 2019
Duration
Délka trvání
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
26,400 AUD
Information
Deadline
Led. 20, 2019
Locations
Austrálie - Bilinga, Queensland
Datum začátku : Mar. 4, 2019
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022
Austrálie - Coffs Harbour, New South Wales
Datum začátku : Mar. 4, 2019
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022
Austrálie - Lismore, New South Wales
Datum začátku : Mar. 4, 2019
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022
Dates
Mar. 4, 2019
Austrálie - Coffs Harbour, New South Wales
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022
Austrálie - Bilinga, Queensland
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022
Austrálie - Lismore, New South Wales
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022