Bakalář psychologické vědy

Southern Cross University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář psychologické vědy

Southern Cross University

Průzkum fungování lidské mysli není jen fascinující - je klíčem k pochopení toho, co nás motivuje a jak jednáme, učíme se a souvisíme s ostatními.

Southern Cross University bakalář psychologické vědy vezme studenty na cestu skrze mozek, aby rozlišovali chování a poznání, a vybaví vás základem v psychologických principech a teorii.

Budete rozvíjet silné analytické dovednosti a dovednosti pro řešení problémů, stejně jako dovednosti ve výzkumu a statistikách, abyste zajistili, že budete schopni aplikovat vědecké přístupy v profesionálním prostředí.

Absolventi budou mít příležitost pro kariéru v širokém spektru oborů týkajících se lidského chování, včetně lidských služeb a společenských věd, nebo pokračovat v dalším studiu k registraci jako klinický psycholog.

Kariérní možnosti

Ve vládních útvarech, zejména těch, které se týkají zdravotních, sociálních a zdravotně postižených služeb, služeb pro mládež, nápravných služeb, ozbrojených služeb, výzkumných agentur, jako je CSIRO, a ve vzdělávání. Soukromý průmysl je také velkým zaměstnavatelem osob se stupněm psychologie, kteří dostávají další specializované školení pro práci v oblasti řízení, personálních zdrojů a firemních poradenských služeb.

Profesionální rozpoznávání

Kurz má akreditaci Rady pro akreditaci australské psychologie (APAC) pro vstup do postgraduálního výcviku.

Hlavní obory studia

Cílem předmětu je vybavit studenty analytickými dovednostmi při řešení lidských, organizačních a komunitních problémů; kompetence v navrhování výzkumu a interpretace výsledků výzkumu; a komplexní pochopení statistických metod.

Struktura se pohybuje od základní teorie až po aplikaci, se silným důrazem na získání pochopení vědeckých principů vedoucích k efektivní odborné praxi. Některé jednotky druhého a třetího roku zahrnují aplikované dovednosti (např. Osobní reflexe, demonstrace testovacích metod a dalších metod hodnocení a metody pro usnadnění změny chování), zatímco jiné zdůrazňují oblasti experimentální psychologie, statistiky a výzkumné metody.

Metody hodnocení

Metody hodnocení používané v tomto předmětu se liší od jednotky k jednotce a mohou zahrnovat písemné úkoly, ústní prezentace, výzkumné práce, video nebo audio prezentace a písemné zkoušky.

Metody výuky

Studenti na kampusu se setkávají s různými výukovými přístupy, včetně přednášek, konzultací, online aktivit a videokonferenčních nebo podcastových virtuálních tříd. Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce. Všechny základní jednotky jsou vyučovány v konvergovaném režimu poskytování a jsou k dispozici studentům online.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace March 2, 2018
Doba a cena
This course is
Online forma
Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 4, 2019
Červenec 2, 2019
Duration
Délka trvání
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
28,000 AUD
Information
Deadline
Led. 20, 2019
Locations
Austrálie - Coffs Harbour, New South Wales
Datum začátku : Mar. 4, 2019
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022
Datum začátku : Červenec 2, 2019
Termín odevzdání přihlášek May 21, 2019
Datum ukončení Červenec 2, 2022
Dates
Mar. 4, 2019
Austrálie - Coffs Harbour, New South Wales
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022
Červenec 2, 2019
Austrálie - Coffs Harbour, New South Wales
Termín odevzdání přihlášek May 21, 2019
Datum ukončení Červenec 2, 2022