Bakalář porodní asistence

Southern Cross University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář porodní asistence

Southern Cross University

Podívejte se na nejvýznamnější událost v životě většiny lidí tréninkem na obohacující a náročnou kariéru jako porodní asistentka.

Bakalář porodní asistence kombinuje váš talent a odhodlání s dovednostmi, které potřebujete k zajištění holistické péče o ženu a její dítě během těhotenství, porodu a raného dětství. Získáte základy v teorii a praxi porodní asistence, primární zdravotní péči, zdraví žen a psychosociální vědy. Budete připraveni pracovat v multidisciplinárních týmech a ve spolupráci se ženami, abyste přispěli ke zdravějším výsledkům pro matku a dítě.

Umístění v tomto stupni vám dávají možnost sledovat cestu žen během jejich těhotenství a podporovat je a jejich rozmanité potřeby zažít celou škálu porodních praxí.

Absolventi tohoto programu se budou moci registrovat a praktikovat jako porodní asistentky v různých prostředích, včetně veřejných a soukromých nemocnic, klinik a pedagogů porodní asistence.

Kariérní možnosti

Registrované porodní asistentky mohou praktikovat porodní asistentky v různých funkcích ve veřejných a soukromých nemocnicích a komunitních, mateřských a neonatálních zdravotnických zařízeních v městských, venkovských a odlehlých oblastech. Mohou praktikovat jako porodní asistentky skupinové praxe, klinické poradkyně porodní asistence, vychovatelky porodní asistence, manažeři porodní asistence, komunitní porodní asistentky, výzkumní pracovníci a jako nezávislé porodní asistentky (s další odbornou přípravou). Mohou pracovat v jakémkoli státě Austrálie a na Novém Zélandu.

Profesionální rozpoznávání

Bakalář porodní asistence je schválen Austrálskym ošetřovatelským a porodní asociací a poskytuje potřebnou kvalifikaci pro absolventy, kteří mají nárok na registraci a praxi jako porodní asistentka v Austrálii.

K dalšímu vzdělávání je zapotřebí pracovat jako soukromá praktická porodní asistentka.

[Upozornění: Pro registraci do praxe musí být splněny standardy anglického jazyka pro agenturu pro lékařské ošetřovatele v Austrálii (AHPRA). Další informace naleznete na webové stránce AHPRA.]

Pracovní umístění

Studenti jsou povinni absolvovat přibližně 1 000 hodin supervidovaných stáží, které jim umožní zaměřit se na péči o ženu a poskytovat kontinuitu péče se ženami v průběhu těhotenství; účastní se přednatálního a postnatálního hodnocení / návštěvy u žen; poskytuje ženám přímou péči při práci; pomáhat ženám při narození; podporovat ženy a jejich děti s různými potřebami v průběhu těhotenství, porodu a porodu a postnatální období; a zažít plný rozsah praxe porodní asistence.

Mějte na paměti, že práce a narození mohou být nepředvídatelné a mohou se vyskytnout kdykoli během dne či v noci. Proto součást kontinuity péče v programu vyžaduje, abyste byli v pohotovosti. Profesní zkušenosti s rozvinutým umístěním se mohou vyskytnout mimo kampus a bydliště. Studenti odpovídají za veškeré náklady spojené s cestováním a ubytováním.

Pracovní stáže vyžadují, aby studenti splňovali určité předpoklady před absolvováním jakéhokoli umístění (např. Práce s dětským šekem a certifikátem státní policie). Před podáním tohoto kurzu zvážíme důležité informace týkající se těchto požadavků.

Hlavní obory studia

Studie zahrnují:

  • Anatomie a fyziologie
  • Teorie a praxe porodní asistence
  • Primární zdravotní péče
  • Psychosociální vědy
  • Zdraví žen.

Metody hodnocení

Studenti doplní v průběhu kurzu celou řadu hodnotících předmětů včetně písemných zkoušek, ústních zkoušek, akademického psaní, klinických a praktických zkoušek.

Metody výuky

Kurz je založen na inovativním, zkušenostním učebním plánu zaměřeném na péči zaměřenou na ženy v praxi. Kurz představuje řadu klinických a komunitních zkušeností, které vystavují studenty různým aspektům praxe porodní asistence, což vede k tomu, že absolventi mohou pracovat v plném rozsahu současné praxe porodní asistence.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace March 2, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 4, 2019
Duration
Délka trvání
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
26,400 AUD
Information
Deadline
Led. 20, 2019
Locations
Austrálie - Bilinga, Queensland
Datum začátku : Mar. 4, 2019
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022
Austrálie - Coffs Harbour, New South Wales
Datum začátku : Mar. 4, 2019
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022
Dates
Mar. 4, 2019
Austrálie - Coffs Harbour, New South Wales
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022
Austrálie - Bilinga, Queensland
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022