Bakalář podiatrie

Southern Cross University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář podiatrie

Southern Cross University

Nohy jsou fascinující a složité - nosí váhu tisíce kilometrů v životě, obsahují čtvrtinu kostí v lidském těle a existuje více než 200 různých identifikovaných podmínek nohy.

Tento stupeň vám umožní pracovat ve specializovaném oboru, kde rostoucí poptávka po vašich službách, a můžete mít velmi pozitivní dopad na lidi s oslabujícími zdravotními podmínkami.

Studenti bakalářského studia Podiatry se naučí diagnostikovat a léčit problémy s nohama a dolní končetinou v nejmodernějších zařízeních na kampusu Gold Coast Southern Cross University . Během svého studijního programu budete mít pracovní příležitosti k práci s dětmi i dospělými, sportovci a staršími lidmi, kteří budou zkoumat sportovní poranění, chůzi, biomechaniky a akutní nohy.

Absolventi tohoto programu budou mít příležitost vykonávat kariéru s vysokou mírou autonomie, pracovat v nemocničním prostředí, ve skupině nebo pro sebe.

Kariérní možnosti

Jako pedikér, pracující samostatně nebo jako součást týmu, v různém prostředí as klienty všech věkových kategorií. Většina zaměstnání v podiatřích je v soukromé praxi, ale podiatři mají také příležitost pracovat v komunitním zdravotním prostředí; v nemocnicích a se specializovanými zdravotními týmy, jako je například diabetická péče; v oblasti podpory zdraví a vzdělávání; s dětmi, sportovci a staršími lidmi; nebo provést výzkum.

Profesionální rozpoznávání

Bakalář podiatrie je akreditován na australské New Zealand podiatry akreditační rady (ANZPAC). Absolventi mohou požádat o registraci v rámci podiatry s Podiatry rady Austrálie.

Za účelem registrace do praxe, Australská agentura pro léčení praktických lékařů [AHPRA]; standardy anglického jazyka musí být splněny. Další informace naleznete na webové stránce AHPRA.

Pracovní umístění

Studenti dokončí přibližně 1000 hodin odborného umístění v různých prostředích během čtyřletého studia. Tato nastavení zahrnují, ale neomezují se na veřejné rotace nemocnic (vysoce rizikové nožní kliniky), soukromé praktické umísťování (všeobecné, sportovní a chirurgické) a zdravotní zařízení na venkově.

Pracovní umístění v praxi vyžadují, aby studenti splnili určité předpoklady před absolvováním jakéhokoli umístění. Před podáním tohoto kurzu je důležité, abyste pochopili, jaké jsou tyto požadavky.

Hlavní obory studia

Bakalář Podiatry umožňuje studentům rozvíjet porozumění teoretickým a praktickým složkám podiatry se zaměřením na obecné a odborné znalosti a dovednosti. To zahrnuje široké oblasti, včetně anatomie, patofyziologie, farmakologie, psychologie a komunikace. Studenti, kteří se pohybují po kurzu, studují více specializovaný obsah včetně biomechaniky, rehabilitace, dermatologie, revmatologie a pediatrie.

Klinické dovednosti jsou získávány prostřednictvím postupného procesu předklinické stimulace, interních univerzitních klinik a externích umístění klinických praxí.

Vyznamenání: Předmět zahrnuje vložený allied health honor program pro oprávněné studenty, který lze studovat souběžně během bakalářského studia.

Metody hodnocení

Metody hodnocení se pro každou jednotku liší a mohou zahrnovat zkoušky podle výběrového řízení a eseje, případové studie založené na scénáři, prezentace seminářů, písemné úkoly a praktické testování dovedností.

Metody výuky

Studenti na on-campusu se setkávají s různými výukovými přístupy, včetně přednášek, konzultací, laboratorních zasedání, simulací, klinické praxe, online aktivit a videokonferencí nebo podcastových virtuálních tříd. Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce. Očekává se, že studenti absolvují klinická umístění mimo univerzitní kampusy.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace March 2, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 4, 2019
Duration
Délka trvání
4 - 8 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
26,400 AUD
Information
Deadline
Led. 20, 2019
Locations
Austrálie - Bilinga, Queensland
Datum začátku : Mar. 4, 2019
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2023
Dates
Mar. 4, 2019
Austrálie - Bilinga, Queensland
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2023