Přečtěte si oficiální popis

University of Canberra má řadu stipendií, které jsou k dispozici mezinárodním studentům.

Uznávána a uznávána ve více než 160 zemích

Pokud jste vášniví pomáhat druhým a zvažovat budoucnost v ošetřovatelství, pak UC je bakalář kurzu ošetřovatelství nabízí vynikající průmysl a globálně respektované platformě, ze kterého se zahajovat ošetřovatelskou kariéru.

Tento ponořující a plně interaktivní kurz zahrnuje nejnovější národní a mezinárodní interaktivní výuku a on-line metody praxe s využitím inovativních technologických a zdravotnických zařízení pro simulaci reálných životních scénářů.

Jako součást tohoto kurzu se budete také věnovat mnoha příležitostem pro klinické umístění a získávat cenné informace a zkušenosti v širokém spektru poskytovatelů zdravotnických služeb.

Úspěšné absolvování tohoto kurzu vám umožní stát se registrovanou zdravotní sestrou v Austrálii a po absolvování budete mít potřebné dovednosti, zkušenosti a kvalifikaci, abyste byli uznáni jako ošetřovatelský profesionál po celém světě.

Tento tříletý denní studijní pobyt může být studován na částečný úvazek a je plně akreditován Australskou poradenskou a porodní asociací (NMBA) prostřednictvím AHPRA (Australian Agency for Health Practitioner Regulation Agency).

Studium bakalářského ošetřovatelství na UC a budete:

 • včetně primární zdravotní péče a podpory zdraví, dlouhodobé a pobytové péče, duševního zdraví, akutní a kritické péče, venkovských a vzdálených služeb a rozvoje politik
 • získání základních znalostí a dovedností pro poskytování bezpečné, citlivé, účinné a holistické ošetřovatelské péče lidem všech věkových skupin a zázemí
 • účastnit se klinických laboratoří, konzultací, přednášek a seminářů s výukou tváří v tvář a online
 • učit se prostřednictvím konceptu založeného vyučovacího přístupu integrujícího vědu, etiku a estetiku současné ošetřovatelské praxe
 • porozumět a aplikovat zásady ošetřovatelské péče v řadě nastavení
 • získat důkladné znalosti a porozumění domorodému a torresskému ostrovnímu zdravotnímu plánu.
 • rozvíjet a rozšiřovat své znalosti, dovednosti a postoj k práci a přípravě na reálnou klinickou praxi
 • podniknout odbornou praxi k zajištění připravenosti k zaměstnání jako klinický ošetřovatel.

Pracovní integrované učení (WIL)

WIL je důležitou součástí tohoto kurzu a v prvním semestru budete mít příležitost účastnit se čtyřdenního pozorovacího umístění, abyste přesně změřili realitu kariéry jako registrované sestry. Během následujících tří let budete muset absolvovat přibližně 880 hodin klinické praxe v celé řadě místních a regionálních lékařských zařízení - včetně pediatrické, péče o stáří, lékařské a chirurgické péče, divadla, pohotovostního oddělení a jednotky intenzivní péče ( ICU).

Zúčastněná místa pro umístění zahrnují Nemocnice Canberra, Nemocnice Kalvárie, Nemocnice Goulburn Base a několik dalších soukromých zdravotnických klinik v oblasti ACT a New South Wales. Zahraniční zkušenosti se zeměmi, jako je Tonga, nebo sesterské studijní výměnné příležitosti v Kanadě mohou být také k dispozici během tohoto kurzu, který může počítat jako kredit k vašemu stupni.

UC coursework je úžasná a zapletená s četnými probíhajícími simulovanými zkušenostmi s využitím špičkové technologie navržené tak, aby napodobovaly scénáře reálného života. Náš školní areál nabízí několik vysoce simulovaných učebních prostředí s vysokou věrností v novém on-site University of Canberra Hospital - což umožňuje studentům UC Bachelor of Nursing prožívat přímé klinické praxe v bezpečném a kontrolovaném prostředí.

Kariérní možnosti

Tento kurz vede přímo k získání kvalifikace jako registrovaná sestra z Austrálie. Ošetřovatelství je různorodá kariéra a UC cvičil RN může pohodlně hledat práci v nemocničním sektoru, soukromé zdravotní péči, primární zdravotní péči, venkovské a vzdálené zdravotní péči a vojenskou podporu. Australská kvalifikace RN je také mezinárodně uznávaná a otevírá dveře mnoha zahraničním pracovním příležitostem.

Informace o kurzu

Bakalář ošetřovatelské péče je plně akreditován radám ošetřovatelky a porodní asistentky Austrálie prostřednictvím Australské agentury pro regulaci zdraví.
K tomuto kurzu jsou k dispozici neštandardní anglické jazykové požadavky. Chcete-li být způsobilí, musíte mít akademický IELTS o celkové hodnotě 7,0 nebo rovnocenné, bez skóre kapele nižší než 7,0.

Předpokládané znalosti: Matematika - Obecná (minimální); Angličtina (povinné); Biologické vědy (preferované); Chemie (preferovaná); Psychologie (doporučeno).

Žadatelé s diplomem ošetřovatelky CIT dostanou 24 kreditů pokročilého postavení.

Před provedením jakýchkoli klinických zkušeností musíte:

 • poskytněte svou historii očkování
 • požádat o národní policejní kontrolu
 • požádat o registraci s pracovníky zranitelných osob
 • provést screeningový test tuberkulózy (TB)
 • podepíše všechny požadované formuláře NSW Health
 • mít kvalifikaci v oblasti první pomoci / CPR.

Vysokoškolští studenti mohou být pozváni k zápisu do bakalářského studia ošetřovatelství Advanced.

Požadavky na přijetí

Normální požadavky UC pro přijetí na vysokoškolské studium.

Program se vyučuje na:
Angličtina
University of Canberra

Zobraz 2 více kurzů z University of Canberra »

Poslední aktualizace November 24, 2018
This course is Campus based
Start Date
Led. 2020
Duration
6 semestry
Denní studium
Price
30,700 AUD
Mezinárodní studenti, za rok. Domácí: CSP.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led. 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led. 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date