Bakalář ošetřovatelství

Southern Cross University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář ošetřovatelství

Southern Cross University

Pokud chcete mít odměnu kariéru, která vám umožní každodenní rozdíl a kde je každý den jiný, pak by vám mohl být bakalář ošetřovatelky .

Southern Cross University bakalářská Southern Cross University nabízí vynikající kombinaci praktického výcviku v poskytování péče a příležitostí k budování rozsáhlých poznatků o zdraví, diagnostice, vývoji péče, poskytování péče a onemocnění.

Tento stupeň poskytne pevný základ pro vaši kariéru v oblasti zdravotní péče se zaměřením na péči zaměřenou na člověka v široké škále lokalit a prostředí, včetně primární zdravotní péče a duševního zdraví, chronických onemocnění, vedení a řízení péče.

Absolventi jsou uznáváni jako registrovaná zdravotní sestra schopná poskytovat vysokou úroveň péče v nemocnicích, klinikách a dalších místech s potenciálními pracovními příležitostmi po celém světě.

Kariérní možnosti

Jako registrovaná zdravotní sestra v řadě veřejných a soukromých zdravotních zařízení. Sestry obvykle poskytují akutní a chronické onemocnění v klinických zařízeních, jako je pediatrie, v komunitní a primární zdravotní péči a vzdělávání. Mohou pracovat jako praktická zdravotní sestra na klinikách GP, v oblasti duševního zdraví, s dětmi a dospívajícími, ve stáří, perioperační péči, domorodé zdravotní péči, zdravotní péči na venkově a na dálku, v tísňových odděleních a v kritické péči.

Profesionální rozpoznávání

Tento stupeň je akreditován australskou Asistenční radou pro ošetřovatelku a porodní asistentky a poskytuje potřebnou kvalifikaci pro absolventy, kteří se mohou stát registrovanou zdravotní sestrou v Austrálii.

[Upozornění: Pro registraci do praxe musí být splněny standardy anglického jazyka pro agenturu pro lékařské ošetřovatele v Austrálii (AHPRA). Další informace naleznete na webové stránce AHPRA.]

Pracovní umístění

Dohlížená klinická umístění poskytuje studentům zkušenosti s ošetřovatelstvím (celkem 880 hodin) v nastaveních vztahujících se k jejich oblastem studia ve veřejných a soukromých nemocnicích a zdravotnických agenturách.
Mohou zahrnovat akutní a zdravotnické zařízení s nízkou péčí; komunitní nastavení; zařízení duševního zdraví; rozšířená péče o stáří ve stáří; Praktiky lékaře; podpora zdraví a vzdělávání; intenzivní péče; zdravotní kliniky; nehody a nouzové situace; paliativní péče; primární zdravotní péče a související ošetřovatelské a zdravotnické služby v metropolitních, regionálních a venkovských oblastech v NSW a QLD a mohou zahrnovat národní nebo mezinárodní příležitosti.
Pracovní stáže vyžadují, aby studenti splňovali určité předpoklady před absolvováním jakéhokoli umístění (např. Práce s dětským šekem a certifikátem státní policie). Před podáním tohoto kurzu zvážíme důležité informace týkající se těchto požadavků.

Hlavní obory studia

Kurz reaguje na současné ošetřovatelské postupy a poskytuje obsah a klinické zkušenosti takto:

Profesní oblasti: znalost a vývoj ošetřovatelství, kritické myšlení a analýza, poskytování a koordinace osobně zaměřené péče, nezávislá a kooperativní péče, primární zdravotní péče, duševní zdraví, akutní a komplexní péče, chronické onemocnění, paliativní péče, vedení a péče , starší péče.

Biologické vědy: anatomie, fyziologie, patofyziologie a farmakologie.

Sociální vědy: Australský systém zdravotní péče, Domorodé studie, psychologie a sociologie pro vědy o zdraví, právní a etické studie a výzkumné metody.

Metody hodnocení

V tomto kurzu se používají různé metody hodnocení, včetně zkoušek s možností výběru, krátkých odpovědí, esejí, případových studií, prezentací výuky a workshopů, debat, písemných úkolů a klinických dovedností a simulačních testů. Pro každou jednotku jsou obvykle dva až tři vyhodnocovací položky.

Studenti jsou povinni prokázat schopnost rozvíjet a setkat se sesterskými a porodní asistenty Austrálie registrovaných Nurse Standards of Practice, udržovat klinické e-portfolia a kompletní reflexní cvičení.

Metody výuky

Studenti na kampusu se setkávají s různými výukovými přístupy, včetně přednášek, konzultací, online aktivit a videokonferenčních nebo podcastových virtuálních tříd. Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce. Online přednášky podporují výukové programy, workshopy a laboratorní zasedání.

Některé jednotky v tomto kurzu jsou také k dispozici online. Naše online studijní volba je vysoce interaktivní a usiluje o podporu spolupráce a pocitu komunity. Studenti mohou získat kombinaci podcastů nebo videonahrávkových přednášek, elektronických studijních materiálů, workshopů, online diskusních fór a virtuálních tříd. Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace March 2, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 4, 2019
Duration
Délka trvání
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
26,400 AUD
Information
Deadline
Led. 20, 2019
Locations
Austrálie - Bilinga, Queensland
Datum začátku : Mar. 4, 2019
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022
Austrálie - Coffs Harbour, New South Wales
Datum začátku : Mar. 4, 2019
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022
Austrálie - Lismore, New South Wales
Datum začátku : Mar. 4, 2019
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022
Dates
Mar. 4, 2019
Austrálie - Coffs Harbour, New South Wales
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022
Austrálie - Bilinga, Queensland
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022
Austrálie - Lismore, New South Wales
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022