Bakalář ošetřovatelství

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Přehled

  • QUT byl prvním poskytovatelem terciárního vzdělávání v Queenslandu a má 40 let zkušeností a konzultací v oboru.
  • Dokončete 840 hodin klinického umístění.
  • Příležitosti uplatnit se v zahraničí a poskytovat zdravotní služby komunitám ve vyspělých a rozvojových zemích.
  • Připravte se na kariéru ve veřejných a soukromých nemocnicích, pečovatelských domech, komunitním zdravotnictví, nemocnici v domácnosti, zdravotnictví škol, patologických laboratořích, alkoholu a drogových službách a ozbrojených sil.

Proč zvolit tento kurz?

QUT byl prvním poskytovatelem terciárního vzdělávání v Queenslandu. Obsah našeho kurzu odráží vznikající vývoj ve zdravotnictví a ošetřovatelské praxi, který byl identifikován prostřednictvím konzultací s průmyslovými partnery, odborníky v oboru a výzkumnou literaturou.

Studie nadace budují vaše znalosti v klíčových oblastech anatomie, fyziologie a patofyziologie a seznámí vás s profesionální ošetřovatelskou praxí a současnou zdravotní péčí. Budete také rozvíjet chápání farmakologie s důrazem na kvalitní užívání léčiv. Tyto studie jsou doplněny možnostmi aplikovat ošetřovatelskou teorii na klinickou praxi v našich zařízeních v areálu školy a v klinických zařízeních mimo školní areál.

Absolventi tohoto titulu jsou připraveni vyniknout v povolání, kde se rozsah praxe rozšiřuje a existuje větší odpovědnost za provádění složitějších zásahů v různých zdravotnických prostředích a napříč různými populacemi. Náš kurz uznává zvýšenou poptávku po absolventech, kteří chápou důležitost péče zaměřené na člověka a mají schopnost zapojit do své zdravotní péče lidi jako informované partnery.

Žadatelé, kteří absolvovali diplom ošetřovatelství (zapsaná sestra) do 10 let od přijetí do bakalářského ošetřovatelství, obdrží jeden rok pokročilého postavení. To vám umožní dokončit kurz ve dvou letech místo tří. Pokud vyplníte svůj diplom před obdržením nabídky QTAC, QUT vám automaticky poskytne toto pokročilé postavení. Pokud vyplníte svůj diplom po přijetí do QUT, budete muset podat přihlášku Advanced Standing.

Učení v reálném světě

Naše areály nabízejí operační nemocniční místnosti, kde si budete procvičovat skutečné vybavení a nejnovější technologie v simulovaném prostředí. Vaše zkušenosti v reálném průmyslovém prostředí začínají pozorovací aktivitou během prvního semestru prvního roku a poté pokračují s klinickým umisťováním každého semestru.

Budete dokončit 840 hodin stáže, s rozsáhlou podporou, která zahrnuje neustálou zpětnou vazbu o vašem výkonu od klinických facilitátorů a mentorských vztahů s registrovanými učitelkami sestry. Můžete mít také možnost požádat o cestu do zahraničí a poskytovat zdravotní služby komunitám ve vyspělých a rozvojových zemích.

Co čekat

S 40letými konzultacemi a zkušenostmi z oboru je Škola ošetřovatelství QUT jedním z největších a nejznámějších center v Austrálii. Naši absolventi sester jsou schopni poskytovat bezpečnou a kompetentní praxi. Ukazují ošetřovatelskou péči, která je kulturně bezpečná, zaměřená na pacienta, založená na důkazech a respektující.

114268_Image6_SDS3348adjContrast_web-Copy.jpg

Dvoulůžkové stupně

Vaše profesní možnosti můžete rozšířit ještě dále spárováním tohoto titulu s jedním v doplňujícím se oboru, jako je veřejné zdraví, psychologie nebo zdravotnická věda.

Kariérní výsledky

Ošetřovatelství je jednou z nejrůznějších zdravotnických profesí a poskytuje pracovní příležitosti v Austrálii a v zámoří.

Zaměstnanost může být v obecných a specializovaných oblastech, jako je pohotovost, pediatrie nebo duševní zdraví, a v oblastech zdravotní péče mimo tradiční nemocniční oddělení, včetně komunitního zdravotnictví, domácí péče, zdravotního stavu škol, patologických laboratoří, alkoholu a drogové závislosti. ozbrojených služeb.

Mnoho zdravotních sester dokončí další studium a stane se odborníky v ošetřovatelství akutní péče, ošetřovatelství rakoviny, kojení v nouzi, ošetřovatelství intenzivní péče, ošetřovatelství v oblasti duševního zdraví nebo v péči o děti a mládež.

Profesionální uznání

Tento kurz je akreditován Akreditační radou Australian Nursing and Midwife Accreditation Council. Absolventi jsou způsobilí žádat o status registrované sestry u australské ošetřovatelky a porodní asistence.

114248_Image9Realsupport_1500Wx1000H.jpg

Zápis studenta

QUT automaticky registruje studenty zapsané do tohoto kurzu s ošetřovatelskou a porodní asistenční radou v Austrálii v souladu se zákonem o zdravotním předpisu National Law Act 2009. Podrobnosti o registraci studentů jsou k dispozici na Australian Health Practitioner Regulation Agency

Poplatky

Vaše skutečné poplatky se mohou lišit v závislosti na tom, které jednotky si vyberete. Poplatky každoročně přezkoumáváme a mohou být předmětem zvýšení.

  • 2019: $ 33,500 za rok na plný úvazek (96 kreditních bodů)
  • 2020: 36 300 USD ročně na plný úvazek (96 kreditních bodů)
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates in ... Čtěte více

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates include eight Rhodes Scholars, five of these awarded in the past six years. Méně
Brisbane , Kelvin Grove + 1 Více Méně