Bakalář ošetřovatelství IBNU

Všeobecné informace

2 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu


Přehled stupňů

 • Studium na univerzitě, která se umístila v žebříčku World Top 100 pro ošetřovatelství (1).
 • Učte se od světových vědců v oboru ošetřovatelství, 2, jakož i od zkušených lékařů a akademiků.
 • Vydejte se na stáže od prvního roku vašeho vysokoškolského studia a zažijte, jaké to je pracovat jako zdravotní sestra nebo porodní asistentka v klinickém prostředí.
 • Podporujte je prostřednictvím výukových zdrojů, které máte k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.

(1) 2019 QS World Rank Rankings
(2) 2018 Excelence ve výzkumu pro Austrálii (ERA)

Momentka

Zdravotnický průmysl se neustále mění s novými technologiemi a přístupy k péči o zlepšení odhalování, diagnostiky a léčby chronických a akutních onemocnění, stejně jako silný důraz na udržení zdravé populace. S těmito změnami se vyvíjí náš ošetřovatelský stupeň, což znamená, že budete mít zaručenou praktickou kvalifikaci, která je pro vás důležitá, což zaručuje, že budete mít připravenou kariéru.

Tam je silný důraz na teorii a praktické zkušenosti, a vy budete dělat hodně z vašeho učení v naší jedinečné kliniky vedl, autentické nemocnice a zdravotnictví na akademické půdě. K našim nejmodernějším zařízením patří autentická oddělení nemocnic, klinické jednotky a společenské prostory. Toto simulované nemocniční prostředí, známé jako Horizon Hospital a Health Service (HHHS), je vedeno praktikováním registrovaných zdravotních sester a porodních asistentek (kliniků) a je jediným svého druhu v Jižní Austrálii.

Poté budete mít možnost dále rozvíjet tyto dovednosti, když se pustíte do klinického stáže v reálném světě napříč metropolitními, regionálními a venkovskými nemocnicemi a zdravotními službami pod dohledem registrovaných sester.

Co budete potřebovat

Studenti, kteří vykonávají činnosti, kde je vyžadována interakce s pacienty / veřejností pro jejich stupeň, jako je terénní nebo klinické stáže / návštěvy a na univerzitních klinikách a tělocvičnách, musí prokázat, že splňují povinné podmínky podmíněné před umístěním. Patří mezi ně odbavení trestné činnosti, odbavení související se zaměstnáním dětí a požadavky na očkování. Informace o klíčových požadavcích naleznete v oddělení klinického umístění a získáte přístup k úplným kontrolním seznamům studentů. Při vstupu do kvalifikace budete muset potvrdit, že splňujete požadavky „Fitness to Practice in Clinical Placements“.

Všichni studenti zapsaní do programu vedoucího k profesní registraci musí být registrováni u příslušné národní rady. Registrační proces je prováděn Australskou agenturou pro zdravotní péči (AHPRA) s univerzitou, která oznamuje AHPRA po zápisu do programu.

Co se naučíte

Tento stupeň vás připraví na umístění a profesionální ošetřovatelskou kariéru s více než 170 hodinami výuky v našem unikátním klinikovi vedeném autentickou simulovanou Horizon Hospital a Health Service (HHHS). Budete také absolvovat 1000 hodin v klinických zařízeních v metropolitních, regionálních a venkovských nemocnicích a zdravotnických službách.

Během studia vyučujeme a hodnotíme čtyři oblasti ošetřovatelské praxe včetně:

 • spolupráce a terapeutické praxe
 • kritické myšlení a analýza
 • odborné praxe
 • poskytování a koordinace péče

Tato kvalifikace je určena k tomu, aby vás připravila na splnění požadavků na poskytování zdravotní péče pro 21. století a reagovala na australské a mezinárodní priority a trendy v oblasti zdravotní péče. Šest integračních témat je začleněno do učebních osnov a představuje základní přístupy, které informují současnou ošetřovatelskou praxi:

 • kulturní kompetence
 • praxe založené na důkazech
 • duševní zdraví
 • zdraví
 • profesionální komunikaci
 • bezpečnosti a kvality

Proč bakalář ošetřovatelství

University of South Australia investovala miliony dolarů do klinik a zařízení v areálu. Nemocnice Horizon Hospital a Health Service (HHHS) je klinicky vedená, autentická simulovaná nemocnice a zdravotnická služba, v našem městě East, Mount Gambier a Whyalla. Jako studentka ošetřovatelství se můžete podílet na klinickém vzdělávání a praxi v rámci HHHS v celém svém oboru, kromě klinického umístění mimo školu.

HHHS je plně vybavené, nejmodernější klinické studijní prostředí osídlené obyvateli našeho Horizon City a Community - virtuální zdravotní komunity, která je jedinečná pro UniSA. Je navržen tak, aby usnadňoval, zlepšoval a podporoval vaše chápání praxe v reálném světě. Obyvatelé Horizon zahrnují interaktivní figuríny, každý s vlastní osobností, stejně jako skuteční lidé, kteří vystupují jako obyvatelé, kteří mají své vlastní osobní příběhy, vztahy a zdravotní historie.

V rámci svého studia budete pravidelně zapojovat a spolupracovat s obyvateli Horizon, a to jak ve virtuálním prostředí, tak v HHHS, abyste rozvíjeli a procvičovali své znalosti a dovednosti v ošetřovatelství.

Nejmodernější zařízení spolu s pedagogickými pracovníky, kteří jsou nad výzkumníky světové úrovně v oboru Ošetřovatelství *, stejně jako akademici a zkušení kliničtí lékaři znamená, že jste si jisti, že jste nejlepší v akademických prostředcích, vzdělávacích zařízeních a podpoře.

Tento stupeň je také skvělou volbou pro ty, kteří chtějí flexibilitu, která přichází s on-line vzdělávání a workshopy na akademické půdě - nabízíme přístupné on-line vzdělávací zařízení a oddaný personál podpory, kteří jsou s vámi každý krok na cestě.

* 2015 Excellence ve výzkumu pro Austrálii (ERA)

Tvoje kariéra

Registrované zdravotní sestry hrají v popředí zdravotní péče klíčovou roli, neboť jejich přínos pro péči o klienty je nezbytný pro blaho dnešní společnosti. Tento stupeň vás připraví na poskytování nejvyšší kvality péče jednotlivcům a skupinám, a také splňuje a reaguje na australské a mezinárodní zdravotní výzvy a priority.

Absolventi mohou pracovat v široké škále zdravotnických zařízení, jako jsou:

 • nemocnicích
 • služby v oblasti primárního zdraví a komunitní podpory
 • a rehabilitační péče
 • školy
 • domácí péče
 • centra pro léčbu drog a alkoholu
 • zdravotnické organizace
 • služby duševního zdraví
 • mezinárodních agentur pro pomoc

Absolventi mohou absolvovat program Přechod do profesní praxe se zúčastněným zaměstnavatelem.

Spojení skutečného světa

Jako student budete mít prospěch z našich silných průmyslových vazeb. Budete se také učit od zkušených lékařů, včetně registrovaných sester, na akademické půdě, a když dokončíte klinické stáže jako součást svého studia.

Tato umístění vám poskytují příležitost procvičit si své klinické dovednosti, implementovat své znalosti do praxe, učit se od profesionálů v oboru, kteří jsou zkušeni v oboru, a budovat cenné sítě a vztahy.

Jsme také hostitelem pravidelných univerzit-široký zaměstnanec mistrovské kurzy a zaměstnanost expozice a akce absolventů v Austrálii a zámoří.

Profesionální akreditace a uznávání

Absolventi splňují akademické požadavky na registraci u ošetřovatelské a porodní asistenční rady Austrálie. Požadavky na registraci stanoví australská rada ošetřovatelství a porodní asistence.

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous.

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous. Méně
Adelaide , Adelaide , Adelaide , Adelaide + 3 Více Méně