Bakalář ošetřovatelství (absolvent)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Přehled

  • Kompletní titul za 2 roky místo 3, pokud máte předchozí titul.
  • QUT byl prvním poskytovatelem terciárního vzdělávání v Queenslandu a má více než 35 let zkušeností a konzultací v oboru.
  • Dokončete více než 800 hodin klinického umístění.
  • Připravte se na kariéru ve veřejných a soukromých nemocnicích, pečovatelských domech, komunitním zdravotnictví, nemocnici v domácnosti, zdraví škol, patologických laboratořích, alkoholových a drogových službách a australských obranných sil.

Proč zvolit tento kurz?

Bakalář ošetřovatelství (Vstup absolventa) poskytuje Pathway pro uchazeče s bakalářským titulem v jiné oblasti než ošetřovatelství. Studentům se uděluje ekvivalent jednoho roku pokročilého postavení (zápočtu) a absolvování kurzu ve dvou letech místo tří.

QUT byl prvním poskytovatelem terciárního vzdělávání v Queenslandu. Obsah našeho kurzu odráží vznikající vývoj ve zdravotnictví a ošetřovatelské praxi, který byl identifikován prostřednictvím konzultací s průmyslovými partnery, odborníky v oboru a výzkumnou literaturou.

Nadační studia rozvíjejí vaše znalosti v klíčových oblastech anatomie, fyziologie a patofyziologie a seznámí vás s profesionální ošetřovatelskou praxí a současnou zdravotní péčí. Budete také rozvíjet pochopení farmakologie s důrazem na kvalitní použití léčiv. Tyto studie jsou doplněny příležitostmi aplikovat ošetřovatelskou teorii na klinickou praxi v našich zařízeních v areálu školy a v klinických umístěních mimo areál školy.

Absolventi tohoto titulu jsou připraveni vyniknout v povolání, kde se rozsah praxe rozšiřuje a existuje větší odpovědnost za provádění složitějších zásahů v různých zdravotnických prostředích a napříč různými populacemi. Náš kurz uznává zvýšenou poptávku po absolventech, kteří chápou důležitost péče zaměřené na člověka a mají schopnost zapojit do své zdravotní péče lidi jako informované partnery.

Učení v reálném světě

Naše areály nabízejí operační nemocniční místnosti, kde si budete procvičovat skutečné vybavení a nejnovější technologie v simulovaném prostředí. Vaše zkušenosti v reálném průmyslovém prostředí začínají pozorovací aktivitou během prvního semestru prvního roku a poté pokračují s klinickým umisťováním každého semestru. Naše silná spolupráce s průmyslem znamená, že můžete mít přístup k umístění v oblastech ošetřovatelské praxe, které jsou předmětem zvláštního zájmu - například v provozování divadel nebo pohotovostního ošetřovatelství.

Dokončete více než 800 hodin stáže s rozsáhlou podporou, která zahrnuje neustálou zpětnou vazbu o vašem výkonu od klinických facilitátorů a mentorských vztahů s registrovanými učitelkami sestry. Budete mít také možnost požádat o cestování v zahraničí a poskytovat zdravotní služby komunitám ve vyspělých a rozvojových zemích.

Co čekat

S více než 35 letou průmyslovou konzultací a zkušenostmi je QUTova škola ošetřovatelství jedním z největších a nejznámějších center v Austrálii. Naši absolventi sester jsou schopni poskytovat bezpečnou a kompetentní praxi. Ukazují ošetřovatelskou péči, která je kulturně bezpečná, zaměřená na pacienta, založená na důkazech a respektující.

114248_Image9Realsupport_1500Wx1000H.jpg

Kariérní výsledky

Ošetřovatelství je jednou z nejrůznějších zdravotnických profesí a poskytuje pracovní příležitosti v Austrálii a v zámoří.

Zaměstnání může být obecně a specializované oblasti, jako je pohotovost, pediatrie nebo duševní zdraví, a v oblastech zdravotní péče mimo tradiční nemocniční oddělení, včetně zdraví komunit, domácí péče, školního zdraví, patologických laboratoří, alkoholu a drogové závislosti a ozbrojené služby.

Mnoho zdravotních sester dokončí další studium a stane se odborníky v ošetřovatelství akutní péče, ošetřovatelství rakoviny, kojení v nouzi, ošetřovatelství intenzivní péče, ošetřovatelství v oblasti duševního zdraví nebo v péči o děti a mládež.

Profesionální uznání

Tento kurz je akreditován Akreditační radou Australian Nursing and Midwife Accreditation Council. Absolventi jsou způsobilí žádat o status registrované sestry u australské ošetřovatelky a porodní asistence.

Možná kariéra

Zdravotní sestřička

114246_Image2QUT_KG_Education_Building.jpg

Poplatky

Vaše skutečné poplatky se mohou lišit v závislosti na tom, které jednotky si vyberete. Poplatky každoročně přezkoumáváme a mohou být předmětem zvýšení.

  • 2019: $ 33,500 za rok na plný úvazek (96 kreditních bodů)
  • 2020: 36 300 USD ročně na plný úvazek (96 kreditních bodů)
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates in ... Čtěte více

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates include eight Rhodes Scholars, five of these awarded in the past six years. Méně
Brisbane , Kelvin Grove + 1 Více Méně