Bakalář lékařství

Všeobecné informace

Popis programu

IMU je první a nejznámější soukromá lékařská a zdravotní univerzita v Malajsii s více než 26 lety specializovaného zaměření na vzdělávání ve zdravotnictví. IMU dosáhl stavu SETARA-2017 Tier 6 (Vynikající) v kategorii Zralé univerzity.


V IMU máte možnost studovat první dva a půl roku studia v IMU a převést na jednu ze svých partnerských univerzit v Austrálii, Velké Británii, Irsku nebo Kanadě pro dokončení zdravotnického programu. Toto mezinárodní partnerství znamená, že osnovy IMU byly vyvinuty tak, aby splňovaly vysoké mezinárodní standardy těchto vysokých škol. Studenti, kteří studují medicínu v IMU, mají také možnost dokončit celý stupeň v IMU.


Studium medicíny v IMU vám také poskytne Pathway k výcviku a práci ve Spojených státech se začleněním přípravného kurzu USMLE Step 1 do zdravotnického kurikula IMU v semestrech 1 až 5. Tímto jsou naši absolventi včas připraveni a jsou kompetentní sedět pro zkoušku USMLE 1. stupně, která rozšiřuje cestu k příležitostem k pobytu v USA.


Naše partnerské univerzity

Austrálie

Univerzita v Adelaide

Australská národní univerzita

Univerzita Nového Jižního Walesu

Univerzita Tasmánie

Univerzita v Newcastle

Univerzita západní Sydney

Spojené království

Univerzita v Aberdeenu

Univerzita v Glasgowě

University of Edinburgh

Univerzita v Dundee

Univerzita v Nottinghamu

Královna Mary, univerzita v Londýně

Univerzita v Liverpoolu

Univerzita v Leedsu

Univerzita v Manchesteru

Univerzita v Southamptonu

Queen's University, Belfast

Univerzita v Warwicku

Univerzita v Exeteru

Irsko

Národní univerzita v Irsku

Kanada

Dalhousie University


Počátek

Únor / srpen


Poplatek za školné

RM 543 500 (přibližně 140 000 USD) - použitelné pouze pro volbu IMBS MBBS.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The International Medical University (IMU) is Malaysia’s first and most established private medical and healthcare university with over 24 years of dedicated focus in healthcare education. The Univers ... Čtěte více

The International Medical University (IMU) is Malaysia’s first and most established private medical and healthcare university with over 24 years of dedicated focus in healthcare education. The University is the first university in Malaysia that offers conventional and complementary medicine, all under one roof. Established in 1992, the University enjoys an international reputation, and provides a high standard of education at undergraduate, postgraduate and continuing professional development level. IMU’s curriculum for its undergraduate programmes has been benchmarked to international standards and is accepted by international partner universities for credit transfer into relevant programmes. Méně
Kuala Lumpur , Serembane , Batu Pahat , Kluang + 3 Více Méně