Bakalář klinických věd (osteopatická studia)

Southern Cross University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář klinických věd (osteopatická studia)

Southern Cross University

Získání tvaru nemusí znamenat jen chodit do tělocvičny - vyžaduje si rozpoznat vazby mezi strukturou kostí, kloubů, svalů a nervů ve vašem těle a jak pomáhají tělu fungovat.

Bakalář klinických věd (osteopatické studie) vám poskytne pohledy a zkušenosti na zdraví v klinickém prostředí a zároveň vám vybaví znalosti základů biomedicínské vědy a zdraví.

Je důležité si uvědomit, že studenti musí dokončit Master of Osteopathic Medicine, aby se stal registrovaným osteopath. Absolventi tohoto stupně obdrží čtyři jednotky pokročilého stojící k Southern Cross University Master of Osteopathic Medicína kvalifikace pro studenty - pomáhá urychlit Pathway do stávající cvičení osteopath.

Kariérní možnosti

Poskytuje Pathway do absolvované vstupní osteopatie. Bakalář klinických věd (osteopatické studie) společně s naším magisterským z oboru osteopatická medicína poskytuje program profesionální vstupní úrovni, který produkuje absolventy, kteří se mohou registrovat jako praktici osteopatické medicíny.

Profesionální rozpoznávání

V Austrálii je základní školení v oboru osteopatie akreditováno rakouskou radou pro léčbu osteopatie. Tento kurz je plně akreditován správní radou pro účely registrace v oboru osteopatie. Registrace v Austrálii umožňuje mobilitu ve všech státech a územích a na Novém Zélandu.

[Upozornění: Pro registraci do praxe musí být splněny standardy anglického jazyka pro agenturu pro lékařské ošetřovatele v Austrálii (AHPRA). Další informace naleznete na webové stránce AHPRA.]

Pracovní umístění

Profesionální umístění poskytuje studentům asi 800 hodin (složených z 320 hodin na úrovni bakalářů a 480 hodin na magisterském stupni) zkušeností v praxi bezpečného a efektivního manuálního ošetření a aplikací širokého spektra léčebných a manažerských plánů. Studenti mají příležitost pracovat s různorodým okruhem pacientů v oblastech, včetně prevence a léčby zranění a nemoci, rehabilitace a podpory zdraví. Klinické praktické učení se také provádí na zdravotní klinice SCU, která se nachází v areálech Lismore a Gold Coast

Pracovní umístění v praxi vyžadují, aby studenti splnili určité předpoklady před absolvováním jakéhokoli umístění. Před podáním tohoto kurzu zvážíme důležité informace týkající se těchto požadavků.

Hlavní obory studia

Studenti jsou seznámeni s filozofickými a biologickými základy osteopatické koncepce zdraví. Vyvinou základy v diagnostice a technice, které se používají v osteopatické klinické praxi. Předmět zahrnuje studium pokročilých úrovní anatomie a fyziologie, zejména struktury a funkce svalových a nervových systémů.

Metody hodnocení

Metody hodnocení používané v tomto kurzu se liší od jednotky k jednotce. Většina jednotek využívá progresivní hodnocení se značkami, které jsou typicky přiděleny v rámci kombinace posuzovacích úkolů, které se vyskytují v různých časech během studijního období, které často zahrnují formální vyšetření na konci návštěvy. Požadavky na hodnocení pro každou jednotku jsou písemně sděleny studentům na začátku každého období studia s jasnými pokyny, termíny a vážením pro každou posuzovací úlohu.

Metody výuky

Studenti na kampusu se setkávají s různými výukovými přístupy, včetně přednášek, konzultací, online aktivit a videokonferenčních nebo podcastových virtuálních tříd. Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce.

Naše online studijní volba je vysoce interaktivní a usiluje o podporu spolupráce a pocitu komunity. Studenti mohou získat kombinaci podcastů nebo videonahrávkových přednášek, elektronických studijních materiálů, workshopů, online diskusních fór a virtuálních tříd. Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace March 2, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 4, 2019
Duration
Délka trvání
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
26,400 AUD
Information
Deadline
Led. 20, 2019
Locations
Austrálie - Bilinga, Queensland
Datum začátku : Mar. 4, 2019
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022
Austrálie - Lismore, New South Wales
Datum začátku : Mar. 4, 2019
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022
Dates
Mar. 4, 2019
Austrálie - Bilinga, Queensland
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022
Austrálie - Lismore, New South Wales
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022