Přečtěte si oficiální popis

Fyzioterapie a rehabilitace

Cílem programu Fyzioterapie a rehabilitace je vzdělávání zdravotnických pracovníků, kteří mohou plánovat a realizovat požadované intervence na fyzickou terapii a rehabilitační programy, které jsou vyvinuty lékařem po diagnostice, pro pacienta, který se stal zrozeným nebo později z jakéhokoli důvodu . Stejně jako při provádění fyzioterapeutických a rehabilitačních programů hrají fyzioterapeuti součásti v tréninku pacientů s použitím pomocných pomůcek a protéz, které podporují končetiny, které mají nedostatečnou funkci, usnadňují každodenní život a pomáhají jim přijímat životní podmínky.

Fyzioterapeut, jako člen zdravotního týmu, hraje důležitou roli zejména v jednotkách fyzikální terapie, ortopedii, neurologii, popálení, kardiologii, pediatrii a gynekologických klinikách. Fyzioterapeut je také důležitým členem rehabilitačního centra.

Počet fyzioterapeutů s vysokoškolským vzděláním, kteří potřebují kvalitní péči, je nedostatečný. V tomto ohledu existuje rostoucí potřeba fyzioterapeutů, kteří se mohou na univerzitách zúčastnit interdisciplinárních týmů.

Schéma struktury kurzu s kredity

  • TR označené kurzy se vyučují v turečtině.
  • EN označené kurzy jsou vyučovány v angličtině.
  • TR-EN označila část kurzů jak v angličtině, tak v turečtině.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Bahcesehir University »

Poslední aktualizace February 13, 2019
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
8 semestry
Denní studium
Price
5,530 USD
Poplatek za studium pro zahraniční studenty (4 roky): 7.900 dolarů za rok
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date