Bakalář cvičení Věda

St. Ambrose University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář cvičení Věda

St. Ambrose University

Cvičení Věda

Rigorózní, ano. Odměňování, rozhodně. Pokud jste fascinováni zázraky cvičení a lidského pohybu a chcete kariéru, která pomáhá druhým dosáhnout jejich fyzického a osobního úspěchu, můžeme vám poskytnout špičkové vzdělání. Když spojíte stupeň SAU s vaším diskem, můžete dosáhnout vašich profesionálních cílů.

Naši absolventi pracují v Trinity Regional Health System, Army Wellness Center, Alliance Rehab, Illini Restorative Care, Rock Valley Physical Therapy.

Ambrose Výhody

  • Učení zaměřené na vědecké principy
  • Vytvořit a řídit programy pro fitness
  • Pevná příprava pro pokročilé stupně

Naši kineziologické profesoři vám dávají plnou pozornost a rozmanité odborné znalosti a poskytují perfektní rovnováhu třídních, praktických a výzkumných zkušeností. Tento pre-profesionální stupeň splňuje požadavky SAU na pokročilé studium ve fyzikální terapii, zaměstnání terapie, fyziologie cvičení, a lékařské asistent studie.

Co budu učit?

Cvičení je široká studie vědeckých principů a zahrnuje kurzy biologie, chemie, fyziky, anatomie a fyziologie. Pokročilé kurzy zkoumají lidské hnutí, fyziologii cvičení a vědecký výzkum. Témata předmětu zahrnují cvičení a stárnutí, výživu, fyziologii cvičení, principy pevnosti a kondicionování, farmakologii, biomechaniku a behaviorální neurovědy.

Naši kineziologičtí profesoři představují rozmanité oblasti odborných znalostí a výzkumu a zaměřují se na to, abychom vám poskytli dobře zaokrouhlené vzdělání. Očekává se, že všichni absolventi programu kineziologie SAU budou informováni a přizpůsobení a budou schopni:

  • úspěšně soutěžit v postgraduálních programech
  • vyučovat a vést kompetentně ve školních, obchodních a komunitních programech
  • vyhledávat a získávat odpovídající certifikaci
  • v konkurenčním prostředí v pracovním prostředí
  • ilustrují hodnoty a etiku spojeneckých profesí

KDE JSOU UČIT?

Jako studentka cvičení na přírodních vědách získáte skvělou příležitost, abyste se v našem novém nejmodernějším wellness a rekreačním středisku zúčastnili tříd - a využili toho, co se učíte. Tato mohutná budova s ​​rozlohou 80 000 čtverečních metrů byla otevřena právě tento rok na podzim a provozuje laboratoře fyziologie cvičení a biomechaniky, učebny, vybavení výzkumné kvality a skupinovou posilovnu, která jsou speciálně navržena a vybavena tak, aby vám poskytla kvalitní vzdělání.

Quad Cities je uznávaným lídrem v oblasti zdravotní péče, wellness a fitness, takže je skvělou komunitou, která se připravuje na - nebo dokonce - startuje - vaši kariéru. Vysoká škola zdravotnictví a humanitních studií SAU má hluboké a stabilní vztahy s hlavními nemocnicemi a poskytovateli zdravotní péče, všemi, kteří potřebují vysoce kvalifikované zdravotnické specialisty. Studenti St. Ambrose mají širokou škálu možností stáží a klinických umístění, aniž by opustili oblast. Organizace od YMCA až po Rock Island Fitness

JAKÉ JSOU NĚKTERÉ POTENCIÁLNÍ KARIÉRNÍ VÝSLEDKY?

V rámci fitness nebo klinického prostředí jsou vaše příležitosti nekonečné. Kariéra zahrnuje fyziologa cvičení, specialistu na kardiopulmonální rehabilitaci a výzkumníka. Cvičení z oboru vědy se rovněž zdvojnásobí jako předprofesní stupeň a uspokojuje předpoklady pro absolventské programy SAU ve fyzikální terapii, zaměstnávací terapii, fyziologii cvičení a lékařských asistentech.

S neustálou potřebou, aby lidé vedli zdravý život, neměli byste mít problém zahájit svou kariéru. Podle Úřadu statistiky práce se předpokládá, že potřeba sportovních trenérů a fyziologů cvičení by měla do roku 2022 růst o 19 procent.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace May 1, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Davenport, Iowa
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Davenport, Iowa
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu