Read the Official Description

The Vysoká škola vzdělání a terapie Nabízí 4-leté odborné studie v zubní technice. Absolventi studia obdrží titul bakalářský. Volba předmětů vyučovaných v průběhu zaručuje, že v osmi semestrů studenti získávají atraktivní kvalifikaci a široký rozsah praktických dovedností musí být plně připraveny na budoucí povolání. Naše škola klade zvláštní důraz na výuku praktických dovedností v protetických a ortodontických technik. Výuka probíhá v plně vybavených zubní laboratoře a každý student je nutné k dokončení praktické umístění.

Během posledního semestru studenti všech forem studia skládat zkoušku diplom, který zahrnuje teoretickou a praktickou zkoušku, stejně jako oni bránit své bakalářské práce. Tyto disciplíny jsou protézy a ortodoncii kosmetické stomatologie všichni spoléhají na zubních techniků.

Tyto studie byly prováděny v souladu s učením norem přijatých ministerstvo vědy a vysokého školství pro obor zubní techniky.

Tyto studie připravovat odborníky s rozsáhlými teoretickými poznatky o struktuře, funkcích, nemocí a rehabilitaci stomatognátního systému, moderní technologie a moderních materiálů v protetice a ortodoncii. Nezbytnou součástí výuky je i získávání znalostí v oblasti společenských věd, právo, ekonomie, organizace a řízení ve zdravotnictví.

Absolventi vysokoškolské studium v ​​zubní techniky bude schopen řešit odborné problémy, budou moci shromažďovat, zpracovávat a využívat údaje na základě nejmodernějších informačních technologií a široce definovaná spolupráce v rámci dentálního týmu. Absolventi budou mít také komplexní znalosti, které jim pomohou při vhodném výběru materiálů, metod a struktura protetické restaurace, včetně speciálních protéz - dlahy, obturátory, extraorální protéz a ortodontických aparátů používaných v zubním rehabilitaci a prevenci.

Absolventi studijního programu zubních lékařů technologie, s dobrou teoretickou a praktickou výuku, bude vědět, jak zvýšit svou kvalifikaci pomocí nejnovějších úspěchy moderní stomatologické protetice. Náš absolvent najdou uplatnění ve zdravotnických zařízeních, zubní laboratoře, jakož i ve školství. Absolventi vysokoškolské studium mohou pokračovat ve studiu na postgraduální (magisterského) studia v jiných souvisejících oblastech, a to jak v lékařských a technických vysokých školách.

SPECIALIST odbornou přípravu v rámci studií

Jako součást osnov studia, vysoká škola nabízí rozšířený program praktických tříd bude mít možnost účastnit se odborného vzdělávání potvrdit osvědčení nebo diplomu jako součást studia. Týkají se následujících témat:

  • pružné protézy vyrobené z termoplastických materiálů s využitím tepelné techniky vstřikování;
  • Moderní kompozitní materiály používané v protetických náplní;
  • non-svorky zubní protézy vyrobené s použitím přesných retenčních prvků;
  • keramické fazety a všechny keramické korunky a můstky jsou náplní nejvyšších estetických kvalit;
  • Bělení zubů dlahy, relaxační dlahy, chirurgické a ortodontické šablony tracings stejně jako ústa stráže vyrobené za tepla;
  • výpočetní technika v zubní technice, která je virtuální navrhování a frézování protéz CAD / CAM (Computer-Aided Design / Computer-Aided výroby);
  • a mnohem více techniky používané v moderních protetice a ortodoncii.

Provedením spolupráce s renomovanými protetických společnosti:

Rozšířili jsme osnov studia, aby zahrnoval výukový program na Rhein akademie, která spolupracuje se školami po celé Evropě. Jako součást Rhein Akademie společnost Rhein'83 připravila výukový program přednášek a školení v oblasti využití moderních, přesných retenčních prvků (svorky, klipy atd) pro zubní protézy. Eliminují nutnost používat nevzhledné svorky, zlepšit upevnění protézy v ústní dutině a výrazně zvyšují komfort užívání. Studenti budou schopni používat sady, které společnost bude poskytovat pro vysoké školy připravovat protéz, které jdou nad rámec osnov.

Pořádáme školení s Natrodent společnosti. Společnost je technické a obchodní zástupce z nejvýznamnějších výrobců profesionálního vybavení a materiálů používaných v protetice a stomatologii. Mezi jinými výrobci a výrobci existují AmannGirrbach (CAD / CAM systémy, artikulace), DDS-Pro (software pro navrhování chirurgické šablony pomocí CT a skenovaných modelů, jakož i 3D tiskárny). Natrodent společnost hledá nové technologie a řešení na mezinárodních trzích, a úspěšně seznamuje je na polském trhu.

V rámci studie, 3Shape provádí CAD / CAM školení. Společnost nabízí vyškolit studenty v nejnovějších počítačových technologií v zubní technice. Zahrnují počítačový návrh (CAD) a pak řezání keramických protézy s odbornými frézovací zařízení (CAM).

Stomatologie technologie splnit očekávání pro moderní řešení při navrhování protézy, ortodontické rovnátka a implantáty. Rozvoj společnosti, delší průměrná délka života a vyšší komfort života jsou možné díky vědeckým a technologickým pokrokem. Vyšší povědomí o společnosti, pokud jde o možnostech moderní medicíny a techniky přispívá k rostoucí poptávce po implantáty a protézy.

Tvůrci protéz, ortodontických rovnátka a implantáty se očekává, že k prokázání znalosti včetně základního lékařství, stomatologie, materiálového inženýrství, mechaniky a dalších souvisejících oborů. Složitost těchto struktur vyžaduje vysoce kvalifikované pracovníky s rozsáhlými dovednostmi přesahující oblasti zubního a materiálového inženýrství.

Stomatologie technologie mají za cíl připravit absolventy k řešení těchto problémů.

Během programu se studenti seznámí z lékařských a technických hledisek se základy protetických a ortodontické postupy a principy projektování, výrobu a opravy protéz a ortodontických rovnátek. Studenti se naučí nejen základní problémy biomechaniky v dentální techniky, implantologii, fyzioterapie stomatognátního systému a zubní profylaxi, ale také základy společenských věd, právo, ekonomie a managementu.

Osvojování dovedností k řešení odborných problémů umožní studentům provádět práce ve zdravotnických střediscích nebo provozovat své vlastní zubní laboratoře.

Program taught in:
Polština

See 3 more programs offered by College of Education and Therapy in Poznań »

This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date