Bakalář zubní lékařství

Universitas Airlangga

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář zubní lékařství

Universitas Airlangga

Objektivní: Fakulta zubního lékařství, Universitas Airlangga poskytuje absolventům mít pravomoc v oblasti stomatologie, zvládnout vědu a technologie v zubním lékařství, stejně jako s "životní dovednost" soutěžit v obou dalšího vzdělávání a jako zubaři.

Popis kurzu: Zubař vzdělávací program je akreditován národní akreditační rady. Zubař vzdělávací program jsou dokončeny ve dvou fázích. První etapa, pojmenovaný bakalářský program v zubní ordinaci, vystoupí v 7 semestrů s 148 úvěrů. Druhá etapa, profesionální program v zubním lékařství dodávat ve 4 semestry s 36 kredity.

Výsledek: Absolventi odborného zubního lékaře, že hrát aktivní roli ve vládě či nevládních organizací, zahrnuje ministerstvo zdravotnictví, univerzity, nemocnice, privátní praxe, stejně jako vědce ve stomatologii.

Absolvent má reference

Zahrotur Riyad, DDS (absolventa 1997-2003)

Po absolvování jako zubní lékař v roce 2003, pracuji s mnoha lidmi. Po chvíli se pracuje s místní komunitou jsem si uvědomil, že znalosti jsem měl školu sama nestačila, jestli chci uspět na bytí užitečné a pomáhají přispívají k rozvoji společnosti. Od roku 2010 jsem sloužil v vláda komunita polikliniky (PUSKESMAS) Galang, Batam, Riau ostrovy. PUSKESMAS Galang pracovní plocha má rozlohu asi 100 ostrovů, z nichž pouze 35 ostrovů je obydlených. Společně s týmem zdravotní jsem byl přechod z jednoho ostrova k druhému, každý den až do současnosti. I přesto, že oblasti byly tak vzdálené, že potřebujeme malý člun plout přes oceány, jsem si užil každou vteřinu.

Ocenění bylo uděleno na vnitrostátní úrovni z různých agentur, včetně

 • Ibu Berprestasi 2015 od HIPMI Peduli Kepri v kategorii zdravotnictví
 • Inspirující Ženy NOVA 2014 v kategorii zdravotnictví
 • Ikona revoluční duševní Ministerstva pro rozvoj lidských a kultury 2016 v oblasti pracovní morálku
 • Dokáže Inspirující Women 2015 od Tupperware Indonésie
 • Kandidát na cenu UNESCO dívčí a ženský školství v roce 2016
 • Příkladné doktor Riau ostrovů provincie v roce 2016
 • Národní Příkladné Doktor 2016

Současná zahraniční studenta Reference Ahmad Khalid Mahmoud Humidat, BDS Orální a maxilofaciální chirurgie sídlem, fakulta zubního lékařství, Universitas Airlangga

Mé jméno je Ahmad, zahraniční student, pochází z Palestiny. Vybrala jsem si odborného programu z ústní a maxilofaciální chirurgie v Universitas Airlangga k dalšímu cíli své postgraduální studijní cesty. Učení Indonéština je jedním z hlavních způsobů, které mi pomáhají být aktivnější ve své pracovně a pomáhají mi komunikovat velmi dobře s lidmi kolem sebe.

Vzhledem k tomu jsem začal studovat zde prosince 2014, měl jsem spoustu zkušeností, dělá vedlejší a hlavní ústní a čelistní chirurgii, pomáhá přípravu a účast na spoustu programů veřejných charitativních držení mé katedry ústní a maxilofaciální chirurgie, jako je rozštěp charitativní program.

Zde jsem se naučit být více zodpovědné a jsou vždy připraveni. Kampus atmosféra je velmi přátelská a moje zkušenost je neuvěřitelné, protože jsem se setkat se s přáteli na celý život, kteří dělají mi snadno přizpůsobit hladce a pomoc při mém studijním procesu. Přednášky se mnou jako jejich syn, protože chtějí, abych byl úspěšný ústní a maxilofaciální chirurg. Doufám, že my všechny tyto procesu, pomoz mi dostat mou budoucnost.

Mezinárodní Dental Student jeho svědectví. Nadiah Kinanthi, BDS. Student profesionální program v zubním lékařství, fakulta zubního lékařství, Universitas Airlangga

Za prvé, jsem se opravdu dostat do oblasti stomatologie. Nicméně, do doby, jsem stále větší zájem v této oblasti. Navíc jsem dostal šanci studovat stomatologie v Japonsku. Od roku 2011 do roku 2015 jsem se zúčastnil mezinárodní dentální Course, program, který poskytne příležitost pro studenty dokončit vysokoškolské studium v ​​Hirošimě univerzity v Japonsku. Tento program realizuje dvojí jazykovou koncepci, v níž jsou všechny přednášky v angličtině a japonštině. V posledním roce svého programu, jsem provedl vědecký výzkum o mikro-RNA v kosti, jako součást mé závěrečné práce. Vstupem do tohoto programu, jsem se naučil spoustu znalostí ve stomatologii, zejména v rozvinutých zemích, jako je Japonsko. Kromě toho jsem měl možnost se setkat mnoho přátel z různých zemí, rozšiřující své sítě, a také zažít japonské kultury. Cítím se tak štěstí, že vstoupit do tohoto programu. V současné době dělám odborný program v zubním lékařství v Universitas Airlangga Dental Hospital. Doufám, že jsem mohl získat svou zručnost a realizovat své znalosti jako profesionální zubaře v budoucnosti.

Partner School

 • Hiroshima University, Japonsko
 • Kagoshima University, Japonsko
 • Tohoku University, Japonsko
 • Osaka University, Japonsko
 • Školní klinika, Peking University, Čína
 • University Malajska, Malajsie
 • Chosun University, Jižní Korea
This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Červenec 2019
Duration
Délka trvání
11 semestry
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Indonésie - Surabaya, East Java
Datum začátku : Červenec 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Červenec 2019
Indonésie - Surabaya, East Java
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu