Read the Official Description

Vysoká škola vzdělání a terapie nabízí 4-leté odborné studie v zubní hygienu. Absolventi získají bakalářský titul. Tyto předměty vyučované v průběhu zajistit, aby během osmi semestrů studenti získávají atraktivní kvalifikaci a širokou škálu praktických dovedností. Studenti dokončit po absolvování všech semestrů, po kterém oni napsat bakalářskou práci a vzít zkoušku diplom.

Dentální hygiena studium připraví studenty k provádění hygieny a preventivní postupy, zejména vyšetření dutiny ústní, preventivní a kosmetické stomatologické výkony, zubní zdravotní výchovy a propagace orálního zdraví, samostatná práce v oblasti vzdělávání dětí i dospělých, jakož i ústní hygiena instrukce. Dentální hygiena studie jsou založeny na moderních lékařských znalostí, včetně, na rozdíl od ústní hygienu, zdraví a krásu postupů, jehož cílem je zajistit přirozený a atraktivní vzhled, dobrou pohodu a ochranu před destruktivním působením životního prostředí, životního stylu a změny dochází v důsledku onemocnění. Dentální hygiena práce používá pojmy psychologie, pedagogiky a sociologie v prevenci nemocí a vývoje chování pro-zdravotní a zahrnuje běh školení pro zubní zdravotní sestry a zubních asistentů se středním vzděláním.

Absolventka dentální hygieny studií je profesionálně připravena na výzvy neustále se měnícím trhu práce. Tyto studie jsou stanoveny v oblasti vzdělávání v lékařských vědách, zdravotní vědy a vědy tělesné kultury. Absolvent má interdisciplinární přípravu ve třech oblastech: lékařství a zubní lékařství, psychologie a vzdělání, a ekonomika a marketing. Absolvent by měl být schopen používat cizí jazyk v souladu s požadavky na úrovni B2 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky Evropské rady a používat slovní zásobu s cílem vyrovnat na evropském trhu práce a prodloužit jeho nebo její dovednosti na základě obecně dostupných odborných znalostí do internetových periodik na Internetu.

Program taught in:
Polština

See 3 more programs offered by College of Education and Therapy in Poznań »

This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date