Bakalář zdravotnictví (paramedicine)

Všeobecné informace

8 dostupných umístění

Popis programu

Záchranáři hrají zásadní roli v systému zdravotnictví, reagovat na akutní a subakutní zdravotních problémů v řadě rozmanitých a nekontrolovaných nastavení. Záchranáři poskytují neplánovanou péči pacientům všech věkových kategorií, které se zabývají zdravotních potíží, které se klenou napříč spektrem nemocí a zranění závažnosti a složitosti. Oni jsou často třeba k interakci s primární péče nebo komunitních spojencem zdravotníků, což přispívá k inter-profesionální péči o pacienty v nastavení out-of-nemocnice.

paramedicine Program Západní Sydney University byl vyvinut s cílem poskytnout vám požadované dovednosti, znalosti a porozumění, které vám umožní efektivně fungovat jako zdravotník v záchranné služby vládní nebo v soukromém paramedicine průmyslu. Silný důraz je kladen na současných i nově vznikajících modelů paramedicine, rozšířené rozsahy záchranáře praxe a klinické rozhodování. Kurz používá praxe přístup na základě důkazů, v kombinaci s inovativními flexibilní učení a posuzování strategií, aby vás připraví na rozmanitou a úspěšnou kariéru v paramedicine.

Bakalář zdravotnictví (Paramedicine) je plně akreditované hřiště s Radou ambulance orgánů.

Praktická zkušenost

Ve druhém a třetím roce, naši studenti zavazují celkem třech měsících pod dohledem klinické praxe s záchranné služby nouzové v NSW nebo ACT, ve venkovských a městských lokalitách.

Tato umístění se vyskytují ve třech blocích mezi 3-5 týdny, a zapojit víkend a práci na směny. Studenti jsou zodpovědní za všechny dopravu a ubytování a náklady spojené s povinnými umístění. Příležitosti pro mezinárodní klinické praxe existují pro způsobilé studenty.

Mezi další krátkodobá umístění budou prováděny v soukromém paramedicine průmyslu, pohotovosti, a v komunitě a primární péče.

Pracovní příležitosti pro bakaláře zdravotnictví (Paramedicine)

State-based záchranná služba zdravotník

Záchranáři jsou nejčastěji zaměstnáni státem založené na vládní záchranné služby. Záchranáři hrají zásadní roli ve zdravotnických systémech, reagovat na mimořádné události v souvislosti pacientů s akutními a sub-akutních zdravotních problémů v řadě rozmanitých a nekontrolovaných nastavení. Záchranáři poskytují neplánované, out-of-nemocniční péči pacientům všech věkových kategorií a zabývat se zdravotních potíží, které se klenou spektrum nemocí a zranění závažnosti a složitosti. Absolventi zaměstnaní státní bázi záchranné služby lze provést další studie v odborných záchranáře rolích včetně intenzivní péče Paramedicine, Extended Care Paramedicine, Společenství Paramedicine, Special Operations Paramedicine, Paramedic školství a výzkumu.

Soukromý sektor průmyslové zdravotník

Průmyslové záchranáři pracují v soukromém paramedicine průmyslu poskytování lékařské a primární péče v různých odvětvích, včetně zábavy a akcí, hornictví a stavebnictví, sport a rekreaci, události veřejné hromadné a shromážděních, a na samotě

Vstupné

  • Předpokládané znalosti: jakékoliv 2 jednotky angličtině; Matematika
  • Doporučené studie: Biologie; PDHPE
  • Aplikace od australských a novozélandských občanů a držitelů permanentních víz rezidentů musí být provedeno prostřednictvím univerzity Přijímací středisko (UAC).
  • Žadatelé, kteří se zavázali studium v ​​zahraničí je možná muset předložit doklad o znalosti v angličtině. Místní a mezinárodní žadatelé, kteří žádají prostřednictvím univerzity Přijímací středisko (UAC) najdete podrobnosti o minimálních požadavků na znalosti anglického jazyka a přijatelný důkaz na internetových stránkách UAC. Místní žadatelé o azyl žádají přímo na univerzitě by se také použít informace uvedené na webových stránkách UAC.
  • Mezinárodní žadatelé musejí podat žádost přímo do západní Sydney University prostřednictvím Mezinárodního úřadu.
  • Zahraniční studenti se obrátí na univerzitě prostřednictvím Mezinárodního úřadu najdete podrobnosti o minimálních požadavků na znalosti anglického jazyka a přijatelný důkaz na svých internetových stránkách.

Zvláštní požadavky Předpoklady

Aby bylo možné zapsat ve druhém pololetí prvního ročníku jednotek, všichni studenti musí mít: 1. Národní trestní rejstřík Check (Police National Certificate), 2. Zakázaná Zaměstnanost Prohlášení formulář před 1. června 2010 nebo práce s dětmi Check Student prohlášení poté, co 1. června 2010 3. Certifikát První pomoc (včetně kardiopulmonální resuscitace). Klinické umístění jsou povinnou součástí tohoto kurzu. Chcete-li mít nárok na klinické praxe, musí studenti; 1. V souladu s požadavky na ochranu zdraví NSW očkování a být připraveni předložit vyplněný dospělé Očkování Card na umístění instituce. NSW zdraví může poskytnout podrobné informace o potřebných očkování. 2. Obdržet povolení od autorizovaného Western Sydney University schváleným poskytovatelem po úspěšném dokončení / Lékařské / posouzení fitness zdraví, jak je předepsáno univerzitou. 3. Studenti se také musí být v souladu s NSW zdravotní záznamy a zákona Ochrana osobních údajů (2004) a absolvovat příslušné prohlášení. V klinických rozmísťování jednotek, studenti musí nosit Western Sydney University paramedicine uniformu, která je v souladu s NSW jednotné požadavky. Tento jednotný bude možné zakoupit na náklady studenta.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, yo ... Čtěte více

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, you are sure to find a campus where you feel at home. Dynamic, exciting and culturally diverse, our campuses are also friendly and inviting, with room to think, room to breathe and room to be yourself. Méně
Sydney , Bankstown , Campbelltown , Gunderman , Blacktown , Rydalmere , Penrith , Sydney + 7 Více Méně