Bakalář veterinární techniky

Murray State University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář veterinární techniky

Murray State University

Murray State University nabízí jedinečnou příležitost pro ty, kteří mají zájem v oblasti zemědělství. Tato univerzita nabízí různorodý program v oblasti technologie zvířat, s možností intenzivně zaměřit se na konkrétní třídě studenta zájmu. Studenti zapsaní v Program Technology Animal se může rozhodnout, zaměřit se na Veterinární Technology nebo Pre-Veterinary Medicine.

Výhled Kariéra

Tato možnost připravuje studenty na zaměstnání ve veterinárních postupů, farmaceutické výroby, vysokých škol, veterinární diagnostické laboratoře, výrobní zařízení živočišných potravin, biologické laboratoře, veterinárních škol, zdravotnických škol, odvětví, které produkují a trh veterinární léčivé přípravky, o kontrolách potravin a zdraví zvířat technologickými institucemi ,

Akademické Highlights

Veterinární Technologie / Pre-Veterinary Medicine Program se nachází na hlavní farmě komplexu A. Carman živočichů Health Technology Center. Na centrum domy učebny, Program veterinární techniky na Murray State University je bakalářské čtyřletý program. Studenti veterinární techniky budou poučeni o zdravotní péči o psy, kočky, laboratorní zvířata, koně, hovězí maso, ovce, prasata a exoty. Studenti také obdrží semestr intenzivní přípravy ve veterinární diagnostické laboratoře. Tento semestr se zaměřuje na diagnostiku a výzkumných technik ve velkých i malých zvířat. Volitelný plán je určen pro ty studenty, jejichž hlavním cílem je získání přijetí do veterinární školy.

Pre-Veterinary Medicine Program na Murray státní univerzity může splnit základních požadavků pro některé z dvaceti sedmi veterinárních škol v zemi. Stát Kentucky má smluvní ujednání s Auburn University třicet čtyř studentů a dva studenty na Tuskeegee ústavu. Tyto prostory jsou k dispozici pro osoby s trvalým bydlištěm Kentucky na základě výběrového řízení.

Vybavení

Zemědělská škola zařízení patří jižní křídlo Oakley aplikovaných věd budovy, budovy EB Howton zemědělské techniky, na koní instruktážní Facility, skleníky a tři zemědělských komplexů se nachází v blízkosti areálu.

Veterinární Technology / Pre-Veterinary Medicine Program se nachází na hlavní farmě komplexu A. Carman živočichů Health Technology Center. Středisko nabízí učebny, fakulty kanceláří, laboratoří, lékárna, ordinace s vlastním příslušenstvím, boudy a x-ray pokojů. Program je vybaven state-of-the-art potřeb a vybavení.

Organizace

Veterinární Technologie / Pre-Vet Club

  • Poskytuje studentům možnost zažít mimoškolní akce ve zvoleném oboru.
  • Členové klubu zúčastnit Mid-America veterinární, která se konala v Kentucky.
  • Umožňuje studentům slyšet mluvčí z celé země, diskutovat o problémech ve velkých zvířat, koní a malých programů péče o zvířata.
  • Studenti se podílejí na areálu aktivitách, jako je například pejsek denních lázní a zvířat Den zdraví, stejně jako sponzor pokračování vzdělávacích programů pro veterinární lékaře, technologů a techniků.
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Murray, Kentucky
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Murray, Kentucky
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu