Read the Official Description

Nově organizované oddělení má hlavní pozici v oblasti zdravotnictví

V reakci na vnitrostátní a regionální trendy v oblasti zaměstnanosti v oblasti zdraví a medicíny začne Aquinas College nabízet studium v ​​oblasti zdravotnictví, aby podpořila poslání vysokoškolského studia v oblasti liberálního uměleckého vzdělávání s kariérovou orientací. Nová hlavní věda v oblasti zdraví je součástí přejmenovaného oddělení Biologie a vědy o zdraví (dříve oddělení biologie). Studenti se zabývají základy liberálního umění spolu s biologickými, chemickými, fyzikálními, biochemickými a matematickými obory přizpůsobenými k jejich postgraduálnímu výcviku ve spojeneckých zdravotnických oborech, jako je Lékařský asistent, Fyzioterapie (PT), podiatry a veřejné zdraví.

Jako součást našeho odhodlání věnovat se vědám se Aquinas College vydala na kampaň, která zahrnuje obnovu a rozšíření vědeckých zařízení ve výši 32 milionů dolarů. Rozšiřování vědy připraví cestu novým programům, inovativnímu výzkumu a zapojení studentů do přípravy vědců, inženýrů a matematiků, kteří přispějí k regionální pracovní síle STEM, vzdělávacím iniciativám a výzkumu.

  1. Aquinas biologie a zdravotní vědní absolventi těšit přijímání sazby téměř 100% do lékaře asistent, fyzikální terapie a zubní programy
  2. Absolventi biologie a Aquinas akademie mají míru akceptace lékařské školy přibližně o 20% nad národním průměrem.
  3. Od roku 2000 získala téměř třetina absolventů biologie a akuniversitních věd v oblasti Aquinas vysokoškolské doktorské studium v ​​oblasti biologie nebo zdravotnictví (humánní medicína, veterinární lékařství, stomatologie, fyzioterapie atd.).
  4. Dalších 14% absolventů biologie Aquinas a zdravotnických věd získalo od roku 2000 magisterský titul v podobných oborech (asistent lékařů, veřejné zdraví, zdravotní správa atd.).
  5. Během pěti let probíhají absolventi biologie od Aquinas College nad 90. percentilem na Major Field Test, což je standardizovaný test biologických znalostí, který spravuje více než 300 vysokých škol a univerzit v USA
  6. Až dva kvalifikovaní Akvinského studentů za rok může být přijat do Michigan State University College of humánní medicíně prostřednictvím Assurance Partnership raně mezi těmito dvěma institucemi.
  7. Kvalifikovaní biologie akvinů a vědci v oblasti vědy o zdravotní péči mohou získat studium biologických kreditů pro laboratorní výzkum prováděný na Institutu Van Andel.
  8. Přinejmenším dva členové fakulty oddělení biologie a zdravotních věd Aquinas College se účastní letního programu Mohler-Thompson Summer Scholars každé léto a nabízejí stipendia pro kvalifikované studenty, kteří se zabývají nezávislým výzkumem.
  9. Každý kurz a laboratoř přijatá akviniční biologií a vědou v oblasti zdraví je vyučována prezentem na fakultě, který získal titul Ph.D. V jeho oboru.
  10. Absolventi biologického a zdravotnického vědního programu získali vysokoškolské nebo odborné tituly na prestižních univerzitách jako Brown, Cornell, Michigan, Northwestern, Notre Dame a UC Berkeley a Harvard.

Hands-on zkušeností

Oddělení Aquinas College Biology and Health Science bylo vybráno k tomu, aby se připojilo k iniciativě Small World Initiative (SWI), neziskové organizaci založené na univerzitě v Yale, která má za cíl naučit studenty vědecké metody a současně obohatit objev nových antibiotik.

"Naše biologická fakulta je nadšená, že je součástí tohoto inovačního programu, který nám poskytne našim studentům více příležitostí se zapojit do autentického výzkumu," říká Jennifer Hess, Ph.D., docent biologie. "Těšíme se na úplné začlenění kurikula SWI do nových studijních programů v oblasti zdraví, které se v současné době rozvíjí v našem oddělení."

Stupeň

Oddělení biologie akvizice Aquinas bylo vybráno k tomu, aby se připojilo Malá světová iniciativa (SWI), Nezisková organizace založená na univerzitě v Yale, která se zaměřuje na výuku vědeckých metod studentů a současně na získání nových antibiotik.

Tento výběr bude poskytovat finanční prostředky na školení a materiály pro začlenění kurikula SWI do úvodních biologických kurzů katedry na podzim roku 2017. V rámci Michiganu je Aquinas College v současné době druhou vysokoškolskou institucí (další Michiganskou univerzitou) a jedinou malou univerzitou pro liberální umění, která je v rámci konsorcia SWI vítána.

Program byl inspirován v reakci na zprávu prezidenta Rady poradců pro vědu a technologii (PCAST) v roce 2012, která vyzvala k "(nahrazení) standardních laboratorních kurzů s výzkumnými kurzy založenými na objevech." SWI je určen k zapojení studentů do výzkumu Která se zabývá krizí v reálném světě - snižující se nabídka účinných antibiotik.

"Naše biologická fakulta je nadšená, že je součástí tohoto inovačního programu, který nám poskytne našim studentům více příležitostí se zapojit do autentického výzkumu," říká Jennifer Hess, Ph.D., docent biologie. "Těšíme se na úplné začlenění kurikula SWI do nových vzdělávacích programů v oblasti zdraví, které se v současné době rozvíjejí v našem biologickém oddělení." SWI má za cíl "řešit globální obavy z rezistence na antibiotika, objevit kandidáty na nová antibiotika z přírodních léčivých přípravků prozkoumat nevyužitou mikrobiální a biochemickou rozmanitost půdy. "Použitím tohoto učebního plánu budou mít všichni úvodní studenti biologie Aquinas, včetně mnoha studentů prvního ročníku, příležitost zapojit se do aplikovaného výzkumu a přímo rozšířit současné vědecké poznatky v medicínsky významné oblasti.

Program taught in:
Angličtina

See 3 more programs offered by Aquinas College »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019