Proč studovat bakalář zubní medicíny (vyznamenání)

Tento program vychovává novou generaci zubních odborníků na nejpokročilejší terciární ústní zdravotnickém zařízení v Austrálii.

Se zaměřením na menší kohorty a speciálních a specializovaných pedagogů, budou studenti nejen učit vědu a získat technické dovednosti k péči o pacienty a prevenci, diagnostice, léčbě chorob ústní & abnormality, ale také zvládnout technické dovednosti a znalosti potřebné k poskytnutí kvalita ústní zdravotní péče a učinit skutečný rozdíl v životech druhých.

Tento program zajišťuje absolventi budou pracovní síly připraveny. Spolu s získává hluboké teoretické znalosti, studenti dokončili asi 1900 hodin praktických stáží v různých zdravotnických zařízeních s možností klinického umístění v zemské vlády a klinik Aboriginal a Torres Strait ostrovan hygienické služby v celém Queenslandu nebo dálnici.

Vstupní požadavky

vstupní skóre

Všechny mezinárodní žadatelé musí splňovat minimální vstupní skóre pro přijetí do tohoto programu.

Pokud jste v současné době studuje rok 12 (nebo ekvivalent) v Austrálii nebo na Novém Zélandu, je nutné ke splnění tohoto programu minimální OP nebo Rank skóre.

Pokud jste v současné době dokončení svého nadřízeného vzdělání jinde, je nutné ke splnění tohoto programu minimální míry rovnocennosti mezinárodní vstupní skóre.

Pokud si nejste běžný školní docházku, bude vaše žádost být posuzováno individuálně.

Předpoklady

OP1 nebo Rank 99, Ročník 12 nebo ekvivalent English and Chemistry (Biology také doporučeno) a UMAT (nebo ISAT pro zahraniční žadatele).

anglické odborné způsobilosti

IELTS celkově 7; čtení 7; psaní 7; mluvení 7; poslouchá 7. U ostatních Anglické jazykové znalosti testy a skóre schválených pro UQ, pohled politiku anglické odborné způsobilosti níže.

S cílem získat vstup do akademického programu na UQ, budete muset prokázat, že máte odpovídající úroveň znalosti anglického jazyka.

Pro splnění požadavků anglické jazykové znalosti na UQ, musíte prokázat jednu z následujících možností:

  • skóre odpovídá čtyřem semestry pořádný úspěch v Queensland studií úřadu angličtiny, angličtina pro žáky ESL nebo australské nebo mezinárodní ekvivalent. Méně než čtyři semestry lze uvažovat o některých programů.
  • alespoň 6,5 celkové a minimálně 6,0 v každém dílčím pásmu Mezinárodního Testing System anglického jazyka (IELTS) nebo rovnocenný test. Některé programy mají vyšší nároky na znalosti anglického jazyka; viz jednotlivé programové požadavky.

Jiné rovnocenné zkoušky, jako je například Test z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) a Pearson Test z angličtiny (PTE) Akademický jsou rovněž přijímány, a další kvalifikaci a zkušenosti mohou být také považována.

Studium v ​​zahraničí a příchozí Exchange studenti jsou povinni pouze k uspokojení celkové skóre (např 6,5 IELTS nebo TOEFL 87 nebo 64 PTE).

Vízové ​​povinnosti

Zahraniční studenti, kteří jsou přijaty do prezenční formy studia v bakalářských zubní medicíny (vyznamenání) jsou způsobilé žádat o australské studentské vízum.

Australská vláda zjednodušila proces podávání žádosti o vízum. Nyní všichni zahraniční studenti žádat o studentské vízum (podtřída 500).

Struktura programu

Kurzy

Nabízené kurzy v bakalář zubní medicíny (vyznamenání) jsou uvedeny v seznamu kurzu. Každý kurz je přidělen určitý počet jednotek (#). Standardní prezenční studium zatížení je 8 jednotek za semestr.

Pravidla programu

Pravidla Program vysvětlit, co je nutné k dokončení Bachelor zubní medicíny (vyznamenání). Tyto požadavky zahrnují celkový počet jednotek, které je třeba dokončit, aby absolvent.

Chcete-li mít vaše udělen titul, je také nutné, aby v souladu s Všeobecnými zakázky pravidel. Všeobecná pravidla pro zadání zakázky, spolu s ostatními politikami a nařízeními, lze nalézt na stránce univerzita Rules.

Úspěchy

Vyznamenání se uděluje všem absolventům tohoto programu. Vyznamenání se uděluje v následujících tříd:

  • třída I
  • třída IIA
  • třída IIB
  • třída IIIA
  • třída IIIB

Třída vyznamenání závisí na veřejných zakázkách.

Cvičení, umístění a stáže

Studenti budou provádět přibližně 1900 hodin pod dohledem klinické praxe v různých zdravotnických zařízeních včetně nového Oral Health Centre (OHC), jakož i vládou a domorodý a Torres Strait Islander Health Service klinikách. Během jejich umístění, studenti budou mít možnost uplatnit své teoretické znalosti získané prostřednictvím kurzu cvičit a rozvíjet své klinické dovednosti v reálném prostředí života.

Studenti zahájí preklinických (simulovaných) umístění z jednoho semestru programu a bude přesouvat do klinik byli léčeni pacienti z roku tři.

Student může být požadováno, aby provedla klinické umístění mimo metropolitní oblasti Brisbane a studenti jsou povinni financovat své cestování, ubytování a denní životní náklady.

Profesionální členství

Absolventi mohou mít nárok na členství s těmito profesními organizacemi: Australian zubní asociace

akreditační orgán

Bakalář zubní medicíny (vyznamenání) je akreditována: Australian zubní rady I když tento program může být akreditovány úředním průmyslu orgánem v Austrálii, dokončit tento stupeň nesmí vést k automatickému akreditaci pro absolventy. Obraťte se na příslušnou asociaci pro podrobnosti.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z The University of Queensland »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Led 2020
Led 2020
Duration
5 let
Denní studium
Price
63,552 AUD
Orientační roční poplatek 2017.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date