Lámání interiéry a zkoumat struktury pracuje pro technolog v radiologii. Znalost lidské tělo, analyzovat kovových konstrukcí, pracují na radioaktivní zdroje jsou některé z odborných činností vytvořených v této oblasti.

O Technolog v radiologii Je schopen zapojit se do činností využívajících ionizující záření a diagnostický imaging, v návaznosti na složitosti technologickým pokrokem. Splňuje rostoucí poptávku po profesionály s vysokou kvalifikací, aby byly splněny trhu práce, který má tendenci být stále náročnější.

pracovní trh

Technologové v radiologii odborníků se rychle vstřebává na trhu práce, neboť se jedná o novou profesi dnes široce přijímaný.

Hlavní zaměstnavatelé v Brazílii a ve světě jsou fotografie kliniky, nemocnice diagnostická centra Imaging, společnosti odpovědné za nedestruktivní zkoušky na stavbách, letištích, výrobci automobilů, nápojovém průmyslu, ropných plošin, zařízení Zastoupení firem v oblasti biomedicínského inženýrství zaměřena na diagnostické zobrazování, mezi ostatními.

pole

Můžete jednat v řízení pracovního procesu ve všech specialit diagnostické radiologii (Konvenční radiologie, počítačová tomografie, nukleární magnetická rezonance, kostní denzitometrie a mamografie), včetně provádění programů pro zajištění kvality (QGP), snímání obrazu prostřednictvím konkrétní postupy v nukleární medicíně, stejně jako odpovědné za provádění postupů pro podání žádosti záření v radioterapii.

Technologem v radiologii může vykonávat činnosti spojené s dozorem a ochrany před zářením a rozvíjet vědecký a technologický výzkum v oboru radiologie.

Další provozní režim je průmyslová radiologie, kde tato profesionální provádí nedestruktivní testování v námořních průmyslových částech, automobilový průmysl, ropné plošiny a plynovodů, stejně jako v ozařování potravin.

CÍLE

obecně platí:

Formulář technické odborníky na nejvyšší úrovni, kteří dělají vhodného využití high-tech vybavení v oblasti zdravotnictví, čelí diagnostické zobrazovací služeb a souvisejících institucí.

specifická:

• Připravte profesionální práce v oboru radiologie, rozvoj vědecké, technologické a lidské dovednosti pro výkon etického a kvalifikované praxe; • Poskytnout teoretické a praktické znalosti potřebné k úplnému školení a řádné plnění profesionální radiologie, stejně jako legislativa pojmy lidských vztahů a profesní etiky; • Splnění požadavků regionálních a národních trzích, které tvoří kvalifikovaný a aktualizovaných profesionály, kteří následují vědeckých a technologických inovací a držení know-how v této oblasti poznání; • Ujistěte se, že totožnost odborného profilu absolvování kurzu a jeho osnov organizace; • podporovat rozvoj podnikatelských dovedností a porozumění technologického procesu, jeho příčinách a následcích; • podporovat tvorbu a vědecké a technologické inovace, a jejich aplikací na pracovišti; • Chcete-li podpořit porozumění a vyhodnocení sociálních, ekonomických a environmentálních dopadů výroby, řízení a začleněním technologie; • podporovat schopnost udržet učení a držet krok se změnami v pracovních podmínkách, stejně jako poskytnout další studium v ​​postgraduální kurzy.

Program se vyučuje na:
Portuguese (Brazil)

Zobraz 8 více kurzů z Grupo Tiradentes »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Bře 2020
Duration
6 semestry
Denní studium
Price
- R $ 389,35 * Sleva 35% na splátkách 1. pololetí se skládají z 20% sleva + 15% v předstihu provést platbu na 15. dne v měsíci splatnosti.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Bře 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Bře 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date