Bakalář v oboru ošetřovatelství

Všeobecné informace

Popis programu

Bakalář of Science v ošetřovatelství stupeň poskytuje studentům vzdělání svobodných umění ve spojení se silným Science Foundation, cenný kombinace v rámci oblasti zdravotní péče. Kojící majoři vyzkoušeli celou škálu učebny, laboratoře, a klinických zkušeností s důrazem na rozmanité a zranitelné skupiny obyvatelstva.

Kojící studenti učí dovednosti, znalosti a křesťanské hodnoty potřebné pro profesionální klinické praxe a vedení ve zdravotnictví. Program také připravuje studenty pro další vzdělávání v postgraduálním studiu.

WLC ošetřovatelské majoři pracovat ve čtyřech hlavních oblastech: duchovní, etické, intelektuální a sociální. Existuje celá řada učebny, laboratoře, a klinických zkušeností s důrazem na rozmanité a zranitelné skupiny obyvatelstva. Studenti získají praktické zkušenosti v WLC v ošetřovatelství simulace laboratoře. Další témata na které se vztahuje program zaměří na stárnutí, porodu, pediatrie, duševní zdraví, zdraví komunity, a vedení.

Co dělá Program Distinctive?

Především, tento program klade důraz na služby druhým. Založeny na principech služebníka vedení, WLC kojící studenti budovat silné Grantová agentura v křesťanském prostředí. WLC kojící studenti dělat tak s vysokou mírou úspěchu, často přijímání nabídek zaměstnání před dokončení studia.

Akademici a výzkum

Místní Klinické Příležitosti

Studenti mají klinické zkušenosti u lůžkových rehabilitačních jednotek, pomohl žijícím zařízení, základní školy, dlouhodobou péči a nastavení zdravotní a komunitní z povolání. Froedtert nemocnice (Level 1 Trauma Center) a dětská nemocnice Wisconsinu, který se nachází přes ulici od WLC, poskytují příležitosti pro studenty, aby se pravidelně účastní v prostředí akutní péče.

State-of-the-Art zařízení

Ošetřovatelská Program se nachází ve městě Generac Hall. Tento 81.700 čtverečních stop zařízení umožňuje undergrads zažít state-of-the-art zařízení a techniky, které studenti na mnoha dalších institucí by neměli přístup k až do absolvent školy. Kojící obory dostávají školení v ošetřovatelské laboratoři, která zahrnuje středně věrnost lidské simulátory pacienta, a šest jednotlivé oblasti péče o pacienta a pracovních stanic. Simulátory umožnit studentům, aby se zásadní znamení, slyšet Zvuky srdce a plic, péče o rány, a nastavit IVs, cvičit své schopnosti před léčbou skutečných pacientů.

Mimo učebnu

Učitel Příležitosti

Studenti se mohou podílet na vychovatelství, který jim poskytuje 120 hodin one-on-one školení. Úloha je skvělé pro podporu budoucích pracovních nabídek a nabízí studentům možnost mít v reálném světě ošetřovatelské praxi pod vedením ostřílený profesionál. Tato zkušenost často vede k pracovní nabídky před dokončením studia.

Globální zdraví

Jako součást jejich požadovaných učebních osnov, kojící studenti cestovat do Zambie na konci svého ročníku studovat provádění programů zdravotní péče po celém světě. Zatímco tam, oni dodržovat lékařské praxe a postupů v místních klinik a nemocnic, dozvědět se o různých kultur, a provádět programy zdravotní výchovu.

Graduate School A KARIÉRA

Fakulta pro postgraduální studium

WLC ošetřovatelství stupně, spolu s real-svět zkušeností, poskytuje potřebné zázemí pro přijetí na většinu Graduate School programů.

Kariéra

Bakalářský titul v oboru ošetřovatelství z WLC může vést k úspěšné kariéře v širokém rozsahu nastavení, včetně klinik komunity, městských a venkovských nemocnicích a zemích s omezenými prostředky. Kojící obory v WLC jsou nabízena práce před promoci vzhledem k pověsti je program vydělal pro výrobu studenty, kteří vykazují integritu a jsou péče a profesionální. WLC ošetřovatelské absolventi v současné době držet žádoucí pozice v nouzových pokojích, jednotkách intenzivní péče, trauma jednotky, OB-GYN jednotky a onkologické jednotky. Ty v současné době pracují na Froedtert nemocnice, Aurora St. Luke Medical Center, Aurora Sinai Medical Center, dětské nemocnice Wisconsinu, a Columbia nemocnice Panny Marie, stejně jako řadu dalších nastavení, v celé zemi.

OŠETŘOVATELSKÁ PROGRAM EARLY VSTUPNÉ

Wisconsin Lutheran College uznává vysoce konkurenční charakter vysokoškolských ošetřovatelských programů. Přijetí proces brzy je určen pro vysoce motivované kojící kandidáty, kteří jsou v současné době postupují přes jejich posledním ročníku střední školy s cílem zajistit jim na místě v široce respektován ošetřovatelské programu vysoké školy.

12
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Wisconsin Lutheran College is a four-year liberal arts college affiliated with the Wisconsin Evangelical Lutheran Synod. It is located in Milwaukee. The college has a two-semester academic year and aw ... Čtěte více

Wisconsin Lutheran College is a four-year liberal arts college affiliated with the Wisconsin Evangelical Lutheran Synod. It is located in Milwaukee. The college has a two-semester academic year and awards the Bachelor of Arts, Bachelor of Science, Bachelor of Science in Nursing, and Master of Arts degrees with liberal arts and professional majors and several pre-professional programs. Méně