Read the Official Description

Profese ošetřovatelství

Ošetřovatelství je profese, která reaguje na měnící se potřeby zdravotní péče jednotlivců a je podporován vyvíjející se základních znalostí z oblasti umění, vědy a technologie. Toto poznání vytváří základ pro rozvoj klíčové kompetence v oblasti profesionální ošetřovatelství. Studiem a interdisciplinární spolupráce, sestry rozšířit své znalosti o zdraví, životní prostředí a člověka. Toto rozšíření znalostí poskytuje komplexní základ pro ošetřovatelskou péči.

Kritické myšlení, komunikace, klinické dovednosti, tvořivost a self-směr jsou základními prvky v ošetřovatelské vzdělání. Prostřednictvím vzdělávacího procesu se snažíme podporovat povědomí o sociální, kulturní, rasové a etnické rozmanitosti a také poskytovat příležitosti pro studenty a fakulty, věřit, že to obohatí profesní růst a vývoj. Vzdělávací proces je společnou odpovědností mezi fakultou a studenty, který podporuje progresivní zvládnutí a zvýšenou vyzrálost žáka.

Implicitní v praxi profesionálního ošetřovatelství je přijetí odpovědnosti za celoživotní učení jako základ pro profesní růst, kompetentní praxe a efektivní vedení. Celoživotní závazek k duševnímu dotazy podporuje optimální rozvoj jedince i profesi.

Patty Hanks Shelton střední zdravotnická škola je konsorcium Hardin-Simmons University a McMurry University. PHSSN je jediný meziuniverzitní program v zemi, která slouží dvě soukromé vysoké školy a stala se vzorem pro další programy, které chtějí efektivně poskytovat vysoce kvalitní profesionální program v ošetřovatelství.

Na Patty Hanks Shelton School of Nursing, budete učit umění, vědy a ducha tohoto čestného profese. Budete dokončit vaše základní kurzy v jedné z našich dvou konsorcia vysokých škol, pak žádat o přijetí do vlaku a na PHSSN pro placenou kariéru jako zdravotní sestra.

Jako člen rodiny PHSSN, budete u kohorty studentů z Hardin-Simmons a McMurry vysokých škol, kteří absolvovali dva roky obecné požadavky na vzdělávání, a byly přijaty do našeho ošetřovatelské programu dokončit poslední dva roky ošetřovatelské vzdělání , Na vaší cestě stát se Registrovaný Professional NurseBudete mít možnost zažít úvod do ošetřovatelství v některých oblastních premiéra zdravotnických agentur, podílet se na interaktivních kurzů, zdokonalit své dovednosti v state-of-the-art klinické simulace laboratoře, a spojit ošetřovatelských organizací. Naše partnerství s občanskými organizacemi a sester se vystavujete mnoha odborných znalostí a zvýraznit četné ošetřovatelské speciality.

V PHSSN jsme se zavázali k přípravě kojící studenty pro křesťanské vedení a služby v celém Texasu, národu a světu. Těšíme se na setkání a spolupráci s Vámi, které vám pomohou připravit se na vzrušující kariéru v ošetřovatelství.

Přijímací POŽADAVKY

Všichni žadatelé musí dokončit proces aplikace, která pak bude přezkoumána Výborem pro PHSSN Přijímací k určení, zda studenti splnit níže požadavky.

  • Oba kumulativní stupeň průměr bodu (GPA) a kojící předpokladem GPA musí být minimálně z 3,00 na stupnici od 4,00
  • Dokončení všech ošetřovatelské podmiňující předměty s písmenem stupně "C" nebo vyšší (dopis třídy nižší než "C" nebudou přijaty k Bachelor of Science v ošetřovatelství stupně) Výjimka předmětu: Patofyziologie musí mít stupeň "A" nebo 'B'
  • Minimální celkové skóre ve výši 75% na přijímací zkoušky HESI A2 včetně kritickému myšlení
  • Dokončení všeobecné vzdělávání a Předpoklad celoroční před vstupem do první semestr na PHSSN

Vzhledem k tomu, PHSSN je soutěžní vstup programu, bude počet žáků ve třídě je dána kvalitou žadatelů a dostupnosti prostoru a klinickým vybavením.

Program taught in:
Angličtina
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date