Bakalář v oboru ošetřovatelství

Všeobecné informace

Popis programu

Naše Ošetřovatelství Program BSN umožňuje studentům získat tříletý zrychlil maturity of Science v ošetřovatelství u nás Karibiku lékařské fakultě.

Program BSN ošetřovatelství doplňuje Karibiku lékařskou školu a pomáhá splnit místní, regionální a globální potřebu vysoce kvalifikovaných, ze solidárních zdravotních sester. Kromě zmírnění kritické ošetřovatelské nedostatek, absolventi BSN programu Xaviera jsou schopni využít své vzdělání k dosažení vedoucí pozice v oblasti poskytování a zlepšování zdravotní péče prostřednictvím efektivní komunikace.

Program BSN integruje minimálně 58 hodin semestru svobodných umění vzdělávacích programů, která zahrnuje přírodní vědy a matematiku, komunikace, sociální a behaviorální vědy a humanitní obory. Posláním XUSOM School of Nursing je připravit bakalářského vzděláním registrovaných zdravotních sester (RN), kteří pak poskytují soucitné služby poskytuje nejvyšší standard bezpečné ošetřovatelské péče pro jednotlivce, rodiny a komunity. Dozvíte se to v jedné z nejlepších karibských zdravotnických škol na světě.

Požadavky na aplikaci

Chcete-li použít k ošetřovatelské programu, žadatel musí být nejprve přijat Xavier University.

Chcete-li použít Xavier University, musí žadatel: - Odeslat následující přijímací kancelář: Vyplněnou přihlášku; Oficiální vysoká škola přepis *, nebo oficiální skóre zprávu z testu všeobecného rozvoje vzdělávání (GED); nebo předchozí akademický úvěr přepisy - poskytovat oficiální výsledky testu z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) 80 nebo vyšší na internetu na základě zkoušky z, nebo 550 a vyšší na zkoušku na základě papíru, pokud o to požádá fakulty propagace výboru nebo partnerské školy.

  • Poskytnout fotokopii nebo faksimile identifikační stránky a uplynutím studenta pasu.
  • Po přijetí do univerzity, žadatel ukončí Národní liga pro ošetřovatelství Pre-přijímací zkoušky (PAX) v prvním pololetí.

  • Oficiální přepisy jsou odesílány přímo do Xavier University od emitující instituce. Jakýkoliv přepis označené "vydal na žáka", nebo jakékoliv přepisu, který je doručeno osobně student není považováno za oficiální přepis. Pokud je to nutné, vysoké školy přepisy hodnocení lze provádět vzdělávací pověření hodnotitelů nebo World Education Services.

Kritéria pro automatické přijetí do univerzity patří kumulativní stupeň průměr bodu na 3,0 nebo vyšší, a minimální kompozitní skóre 20 k tomuto zákonu, nebo 950 na SAT (kombinované kritické čtení a matematika sub-skóre).

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Located in Oranjestad, the capital of Aruba, the Caribbean medical school's students are provided with a safe and secure atmosphere to focus on their studies. As the largest city in Aruba, Oranjestad ... Čtěte více

Located in Oranjestad, the capital of Aruba, the Caribbean medical school's students are provided with a safe and secure atmosphere to focus on their studies. As the largest city in Aruba, Oranjestad can easily be reached by direct flights from all over the world. Méně