Bakalář v oboru ošetřovatelství

Xavier University School of Medicine

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oboru ošetřovatelství

Xavier University School of Medicine

Naše Ošetřovatelství Program BSN umožňuje studentům získat tříletý zrychlil maturity of Science v ošetřovatelství u nás Karibiku lékařské fakultě.

Program BSN ošetřovatelství doplňuje Karibiku lékařskou školu a pomáhá splnit místní, regionální a globální potřebu vysoce kvalifikovaných, ze solidárních zdravotních sester. Kromě zmírnění kritické ošetřovatelské nedostatek, absolventi BSN programu Xaviera jsou schopni využít své vzdělání k dosažení vedoucí pozice v oblasti poskytování a zlepšování zdravotní péče prostřednictvím efektivní komunikace.

Program BSN integruje minimálně 58 hodin semestru svobodných umění vzdělávacích programů, která zahrnuje přírodní vědy a matematiku, komunikace, sociální a behaviorální vědy a humanitní obory. Posláním XUSOM School of Nursing je připravit bakalářského vzděláním registrovaných zdravotních sester (RN), kteří pak poskytují soucitné služby poskytuje nejvyšší standard bezpečné ošetřovatelské péče pro jednotlivce, rodiny a komunity. Dozvíte se to v jedné z nejlepších karibských zdravotnických škol na světě.

Požadavky na aplikaci

Chcete-li použít k ošetřovatelské programu, žadatel musí být nejprve přijat Xavier University.

Chcete-li použít Xavier University, musí žadatel: - Odeslat následující přijímací kancelář: Vyplněnou přihlášku; Oficiální vysoká škola přepis *, nebo oficiální skóre zprávu z testu všeobecného rozvoje vzdělávání (GED); nebo předchozí akademický úvěr přepisy - poskytovat oficiální výsledky testu z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) 80 nebo vyšší na internetu na základě zkoušky z, nebo 550 a vyšší na zkoušku na základě papíru, pokud o to požádá fakulty propagace výboru nebo partnerské školy.

  • Poskytnout fotokopii nebo faksimile identifikační stránky a uplynutím studenta pasu.
  • Po přijetí do univerzity, žadatel ukončí Národní liga pro ošetřovatelství Pre-přijímací zkoušky (PAX) v prvním pololetí.

  • Oficiální přepisy jsou odesílány přímo do Xavier University od emitující instituce. Jakýkoliv přepis označené "vydal na žáka", nebo jakékoliv přepisu, který je doručeno osobně student není považováno za oficiální přepis. Pokud je to nutné, vysoké školy přepisy hodnocení lze provádět vzdělávací pověření hodnotitelů nebo World Education Services.

Kritéria pro automatické přijetí do univerzity patří kumulativní stupeň průměr bodu na 3,0 nebo vyšší, a minimální kompozitní skóre 20 k tomuto zákonu, nebo 950 na SAT (kombinované kritické čtení a matematika sub-skóre).

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
6,000 USD
za semestr
Information
Deadline
Locations
Aruba - Oranjestad
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Aruba - Oranjestad
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu