Bakalář v oboru farmacie

Program zahrnuje následující kurzy:

Dermatologie a Kosmetika

Cílem kurzu je seznámit budoucí lékárníka důležité aspekty kožních onemocnění, se zaměřením na jejich společné prezentaci a jejich příslušné farmakoterapie mezi jinými možnostmi léčby. Kurz se zaměřuje na hodnocení, zpracování a postoupení onemocnění postihující kůži, nehty, vlasy nebo sliznicemi. Tento kurz bere v úvahu strukturu a funkci kůže a dalších cílových orgánů u kosmetických výrobků aplikaci. Kromě toho studuje kůže, vlasů a nehtů fyziologii, problémy, diagnostika, léčba a profylaxe, Dermo-kosmetické složky a přípravky, odstranění krásy.

Lékárna Dávkování praxe

Tento kurz je zaměřen na klinický aspekt lékárny, stejně jako jeho praxe. Každý student bude pracovat samostatně od svého lékárně stanice v dávkovacím laboratoři. Někteří studenti budou umístěny v prostředí lékáren vytvořených na univerzitě, zatímco jiní budou hrát roli pacientů. Výdejní postupů, poradenství a kontrola lékových interakcí a jiných lékárnách postupy budou použity v tomto kurzu, takže bude student hodnocen pro klinické a praktické dovednosti na dokončení studia. Poradenství zasedání se bude konat na konci každého laboratorního zasedání.

Farmakoekonomika

Tento kurz seznamuje se základními pojmy v účetnictví užitečné lékárenské praxe, jakož i základní mikro a makro ekonomických teorií. Témata se soustředí na dodávky a analýzy poptávky, inflace, bilance, výkazu zisku a ztráty a dalších pojmů nezbytných pro dosažení optimální finanční řízení a splnění vnitrostátních protidrogových politik. Tento kurz učí studenty na vyhodnocení zdravotních ekonomické a klinické výsledky výzkumů a aplikovat Farmakoekonomické analýzy v klinické praxi.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Lebanese International University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
240 USD
na úvěr
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date