Proč studovat Bachelor of Pharmacy (vyznamenání)

Tento program připravuje studenty na úspěšnou kariéru v průmyslu, komunita, nemocniční lékárně nebo vlády. Studenti se naučí na state-of-the-art Farmaceutická Austrálie Centre of Excellence (PACE) - světové třídy, 100 milionů dolarů výuky a výzkumné zařízení umístěném v UQ biomedicína okrsku u Woolloongabba.

Vstupní požadavky

vstupní skóre

Všechny mezinárodní žadatelé musí splňovat minimální vstupní skóre pro přijetí do tohoto programu.

Pokud jste v současné době studuje rok 12 (nebo ekvivalent) v Austrálii nebo na Novém Zélandu, je nutné ke splnění tohoto programu minimální OP nebo Rank skóre.

Pokud jste v současné době dokončení svého nadřízeného vzdělání jinde, je nutné ke splnění tohoto programu minimální míry rovnocennosti mezinárodní vstupní skóre.

Pokud si nejste běžný školní docházku, bude vaše žádost být posuzováno individuálně.

Předpoklady

Rok 12 nebo ekvivalent angličtina, matematika B a chemie.

anglické odborné způsobilosti

IELTS celkově 7; čtení 6; psaní 6; mluvení 6; poslouchá 6. U ostatních Anglické jazykové znalosti testy a skóre schválených pro UQ, pohled politiku anglické odborné způsobilosti níže.

S cílem získat vstup do akademického programu na UQ, budete muset prokázat, že máte odpovídající úroveň znalosti anglického jazyka.

Pro splnění požadavků anglické jazykové znalosti na UQ, musíte prokázat jednu z následujících možností:

  • skóre odpovídá čtyřem semestry pořádný úspěch v Queensland studií úřadu angličtiny, angličtina pro žáky ESL nebo australské nebo mezinárodní ekvivalent. Méně než čtyři semestry lze uvažovat o některých programů.
  • alespoň 6,5 celkové a minimálně 6,0 v každém dílčím pásmu Mezinárodního Testing System anglického jazyka (IELTS) nebo rovnocenný test. Některé programy mají vyšší nároky na znalosti anglického jazyka; viz jednotlivé programové požadavky.

Jiné rovnocenné zkoušky, jako je například Test z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) a Pearson Test z angličtiny (PTE) Akademický jsou rovněž přijímány, a další kvalifikaci a zkušenosti mohou být také považována.

Studium v ​​zahraničí a příchozí Exchange studenti jsou povinni pouze k uspokojení celkové skóre (např 6,5 IELTS nebo TOEFL 87 nebo 64 PTE).

Vízové ​​povinnosti

Zahraniční studenti, kteří jsou přijaty do prezenční formy studia v bakalářském of Pharmacy (vyznamenání) jsou způsobilé žádat o australské studentské vízum.

Australská vláda zjednodušila proces podávání žádosti o vízum. Nyní všichni zahraniční studenti žádat o studentské vízum (podtřída 500).

Struktura programu

Kurzy

Nabízené kurzy v Bachelor of Pharmacy (vyznamenání) jsou uvedeny v seznamu kurzu. Každý kurz je přidělen určitý počet jednotek (#). Standardní prezenční studium zatížení je 8 jednotek za semestr.

Pravidla programu

Pravidla Program vysvětlit, co je nutné k dokončení Bachelor lékárny (vyznamenání). Tyto požadavky zahrnují celkový počet jednotek, které je třeba dokončit, aby absolvent.

Úspěchy

Vyznamenání se uděluje všem absolventům tohoto programu. Vyznamenání se uděluje v následujících tříd:

  • třída I
  • třída IIA
  • třída IIB
  • třída IIIA
  • třída IIIB

Třída vyznamenání závisí na veřejných zakázkách.

Cvičení, umístění a stáže

Studenti se zavazují přes 350 hodin pod dohledem klinické praxe v řadě zdravotnických zařízeních, která zahrnuje nemocniční a komunitní lékárny. Škola má partnerství s více než 500 lékáren po celé venkovské a městské Austrálii av zámoří. Během jejich umístění, studenti budou mít možnost uplatnit své teoretické znalosti získané prostřednictvím kurzu a výzkumu do praxe a rozvíjet své klinické dovednosti v reálném prostředí života.

Studenti budou provádět celou řadu zasedáními praktickými zkušenostmi z roku jednom před zahájením dva 4-týdenní blok umístění ve čtvrtém roce.

Student může být požadováno, aby provedla klinické umístění mimo metropolitní oblasti Brisbane a studenti jsou povinni financovat své cestování, ubytování a denní životní náklady.

Profesionální členství

Absolventi mohou mít nárok na členství s těmito profesními organizacemi: Pharmaceutical Society of Australia

akreditační orgán

Bachelor of Pharmacy (vyznamenání) jsou akreditované: Australian Farmaceutická rady I když tento program může být akreditovány úředním průmyslu orgánem v Austrálii, dokončit tento stupeň nesmí vést k automatickému akreditaci pro absolventy. Obraťte se na příslušnou asociaci pro podrobnosti.

Další možnosti studijních

Absolventi bakalářského of Pharmacy (vyznamenání) mají možnost pracovního postupu do následujících programů:

  • Graduate Certificate v klinické farmacie
  • Graduate Certificate v lékárenské praxe

Majors

Níže je uveden seznam velkých společností jsou k dispozici v Bachelor of Pharmacy (vyznamenání).

Po přechodu budou všechny obory, duální majoři a rozšířené majoři jste dokončili být uveden na studia certifikátu.

Klinické a experimentální Therapeutics

Klinické a experimentální Therapeutics integruje znalosti a dovednosti z různých kurzů v programu, poskytnout studentům možnost zhodnotit a syntetizovat literaturu k získání nových znalostí: řešení problémů a optimalizaci léky používat a; vypracovat a provést nezávislý výzkumný projekt.

Clinical and Experimental Therapeutics hlavní poskytne studentům zvažují výzkum zaměřený kariéru, příležitost zažít pracovat jako součást výzkumného týmu s více intenzivního výzkumu se zaměřil poslední rok svého bakalářského programu Farmacie (vyznamenání).

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z The University of Queensland »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Led 2020
Led 2020
Duration
4 let
Denní studium
Price
39,376 AUD
Orientační roční poplatek 2017.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date