Bakalář v oboru farmacie (Hons)

Všeobecné informace

Popis programu

IMU je první a nejznámější soukromá lékařská a zdravotní univerzita v Malajsii s více než 26 lety specializovaného zaměření na vzdělávání ve zdravotnictví. IMU dosáhl stavu SETARA-2017 Tier 6 (Vynikající) v kategorii Zralé univerzity.


Vzděláváme a trénujeme studenty lékáren od roku 2004. Program lékáren je plně akreditovaný čtyřletý lékárnický titul s možností převodu na naše partnerské univerzity, a to na univerzitu v Otago, na Novém Zélandu nebo na univerzitě v Tasmánii v Austrálii.


Tento diplom vás vyzývá k práci v jakémkoli lékárnickém prostředí, od nemocničních služeb až po farmaceutický průmysl. Jako odborníci v medicíně přebírají lékárníci stále důležitější roli a rozhodující člen integrovaného týmu zdravotní péče.


Kurikulum zahrnuje vědy o životě prezentované ve formátu tělních systémů, zahrnující anatomii, fyziologii, biochemii, farmakologii, mikrobiologii, molekulární biologii, imunologii a patologii. Organická, anorganická a lékařská chemie tvoří základ farmaceutické chemie. Farmaceutická technologie připravuje studenty na formulaci, dodávku, klinickou farmakokinetiku, management a marketing. Farmaceutická praxe zkoumá úlohu farmaceuta v klinické a komunitní péči a profesionality.


Počátek

Červenec a září


Poplatek za školné

RM 204,800 (cca 53 000 USD)

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The International Medical University (IMU) is Malaysia’s first and most established private medical and healthcare university with over 24 years of dedicated focus in healthcare education. The Univers ... Čtěte více

The International Medical University (IMU) is Malaysia’s first and most established private medical and healthcare university with over 24 years of dedicated focus in healthcare education. The University is the first university in Malaysia that offers conventional and complementary medicine, all under one roof. Established in 1992, the University enjoys an international reputation, and provides a high standard of education at undergraduate, postgraduate and continuing professional development level. IMU’s curriculum for its undergraduate programmes has been benchmarked to international standards and is accepted by international partner universities for credit transfer into relevant programmes. Méně
Kuala Lumpur , Serembane , Batu Pahat , Kluang + 3 Více Méně