Přečtěte si oficiální popis

Bachelor of Science v oblasti veřejného zdraví

BS v oblasti veřejného zdraví studijní program je určen pro studenty, především se zájmem o zlepšení zdraví a prevenci nemocí a zdravotních postižení. Program posláním je zlepšení zdraví po celý život. Program je zaměřen na:

 • Identifikace sociální a behaviorální determinanty zdraví,
 • Rozvoj a vyhodnocení intervencí a politiky vedoucí ke zlepšení zdravotního stavu obyvatelstva, a
 • Příprava odborníků pro vedoucích pozicích v advokacii a veřejného zdravotnictví.

Po ukončení programu, budou studenti dobře kvalifikovaný pro postgraduální studium a / nebo vedoucí role ve veřejných a soukromých organizací. Tyto organizace mohou zahrnovat nemocnice, skupinové praxe, komunitní zdravotní centra, a komunitní neziskové organizace, veřejné a soukromé podniky, nadace, pracoviště, školy, vysoké školy a místní, státní a federální agentury pro veřejné zdraví.

CURRICULUM POPIS

Veřejné zdraví je neodmyslitelně multidisciplinární oblast studia. Například základní kvantitativní disciplíny, jako je epidemiologie a biostatistiky jsou nezbytné pro analýzu širokého dopadu zdravotních problémů, který nám umožní podívat se za hranice jednotlivci celé populace. A protože prevenci chorob je v centru veřejného zdraví, program zahrnuje sociální vědy pro lepší pochopení chování týkajících se zdraví a jejich společenské vlivy.

Způsob, jakým se generuje informace o zdraví a šířeny výrazně ovlivňuje jednotlivce, veřejných činitelů, organizací, komunit a celé populace. Komunikační dovednosti umožní našim studentům identifikovat kontexty, kanály, zprávy a důvody, které bude motivovat jednotlivce naslouchat, porozumět a využít informace o zdraví. A protože úspěšné úsilí v oblasti veřejného zdraví, musí být v čele těch, kteří mohou mobilizovat, koordinovat a přímé akce pro spolupráci v rámci komplexních systémů, naši studenti dostávají intenzivní ročníkové práce v oblasti řízení kvality a vedení.

Ačkoli tam je několik povinné a doporučené kurzy pro veřejné zdraví závažné, studenti ještě mít možnost v učebních osnovách, aby se kurzy zvláštního zájmu. Například, mohou studenti chtějí vykonávat další ročníkovou práci v dospívajících zdraví, zdraví žen, gerontologie, biologie, vědy o životním prostředí, kriminologie, mezinárodních a kulturních studií, urbanistické studie, latinsko-amerických studií, psychologie, sociologie, komunikace nebo výzkumných metod.

Absolvent Kompetence

 • Shromažďovat a analyzovat údaje o počtu obyvatel založené na řešení problémů v oblasti veřejného zdraví
 • Studie vzory onemocnění v lidské populaci
 • Určete sociální a behaviorální determinanty zdraví
 • Rozvíjet, spravovat a vyhodnocovat programy veřejného zdraví a politik pro sociální změny
 • Shromažďovat, spravovat a prezentovat informace veřejného zdraví
 • Spravovat a vést ostatní pro kolaborativní řešení problémů, rozhodování, odpovědnosti a vývoj programů a vyhodnocování
 • Prokázat etická rozhodnutí, hodnoty a profesní praxe
 • Rozpoznat rozhodnutí a / nebo opatření na úrovni systému a jak ovlivňují vztahy mezi jednotlivců, skupin, organizací a komunit
 • Studenti, kteří úspěšně dokončí tento studijním programu jsou způsobilé sedět na národní certifikační zkoušky pro získání Certified Výchova ke zdraví specialisté.

Bakalářské Mezinárodní Přijímací

S studentů z více než 100 zemí, UT hrdě se domnívá, studenty z celého světa pro nováček nebo přenosu přijetí. Budete potřebovat doklad o znalosti anglického jazyka. (To se netýká zahraničních studentů z Commonwealth Karibiku, Bermudy, Kanada, Velká Británie, Irsko, Austrálie a Nového Zélandu.)

Studenti by měli platit prostřednictvím UT je on-line aplikace. Za účelem přezkumu žádosti studenta, univerzita musí přijmout následující:

 • Oficiální přepisy všech školních ročníkové práce a tříd sekundárních v angličtině ("Oficiální" znamená, že musíte požádat o svou školu poslat přepisy přímo na UT přijímací kanceláři. Pokud to není možné, poslat kopie, které byly certifikovány podle vaší škole jako "opisy" z originálů po zkopírování. Úředník na vaší škole by měl podepsat dokument jako "věrnou kopií originálu".)
 • Esej psaný v angličtině
 • Napsal poradce, učitel nebo ředitel školy doporučení.

Žadatelé musí předložit jednu z následujících možností:

 • TOEFL: Minimální přijatelné skóre je 550 nebo 213 (pomocí počítače) nebo 79 (Internet bázi) zkouška.
 • IELTS: International English Language Testing System - minimální stupeň 6,5.
 • CPE: Osvědčení o znalosti angličtiny - stupně "C", nebo lépe
 • Pearson Test z angličtiny (PTE): Minimální počet bodů z 58.
 • Úspěšné absolvování certifikátu English 112 nabízené ELS Language Centers doprovázených doporučující dopis od správce a 500-slovo anglicky psaní vzorku.

Zahraniční studenti, kteří splňují podmínky pro přijetí, ale potřebují další English jazykovou přípravu před vstupem jako na plný úvazek stupeň Student může zapsat v jednom z několika ESL programů.

Zahraniční studenti musí rovněž předložit důkaz o dostupných prostředků k pokrytí jejich první ročník a každý následující rok. Výjimečné novém vstupu studenti s vynikající studijní výsledky přijímat částečné stipendium ($ 4,000- 7,000 dolar za akademický rok), které se vztahuje pouze malou část celkových nákladů. Studenti mohou pracovat na akademické půdě až 20 hodin týdně.

Po přijetí na univerzitu a úspěšném ukončení účetní závěrky, se I-20 formulář bude zaslán žadatelům z UT přijímací kanceláři. Žadatelé musí mít I-20, tvar, kopie jejich přijetí dopisu a finanční výkaz na nejbližší velvyslanectví USA nebo konzulátu. Po pohovoru, bude velvyslanectví nebo konzulát rozhodnout, zda F-1 studentské vízum může být vydáno. Chcete-li vstoupit do Spojených států, studenti potřebují toto vízum do pasu a I-20 formulář. Studenti nesmí vstoupit do země na turistické vízum s úmyslem studovat v USA

Zaměstnanci v kanceláři mezinárodních programů pomáhá studentům informace před příjezdem, orientaci a poradenství v akademických, sociálních, kulturních a pracovních záležitostech.

Průměrné náklady na plný úvazek vysokoškolských studentů pro akademický rok 2013-2014 (podzim a jaro).

 • Výuka (12 až 18 kreditních hodin za semestr): 23.990 dolar
 • Povinných poplatků (povinné): 1782 dolar
 • Pokoj a Board (dvoulůžkový pokoj, 15 jídel týdně): 9388 dolar
 • Celkem: 35.160 dolar
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z University of Tampa College of Natural and Health Sciences »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
35,160 USD
za rok
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date