Bakalář v oblasti veřejného zdraví

UNIVERSITATEA BABEȘ-BOLYAI

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oblasti veřejného zdraví

UNIVERSITATEA BABEȘ-BOLYAI

Cluj škola veřejného zdraví je jediný program, veřejné zdraví vyučován kompletně v angličtině v celé střední a východní Evropě.

Tento program byl navržen s cílem připravit nezávislé odborníky v oblasti veřejného zdraví na nejvyšší úrovni. Program je upraven tak, aby pokrýt všechny aspekty oblasti veřejného zdraví, ale také umožňuje studentům zaměřit se na oblasti jejich zájmu.

Také program je vysoce konkurenční a náročné, ale podpůrné a student-orientované, se zkušenými profesory a mentorů, které nabízejí prvotřídní vzdělání vedoucích k úspěšným absolventům. Jedná se o program určený k propojení vzdělávání, výuku a výzkum, a to způsobem, v němž je možné teoretické znalosti uplatňovány.

Program nabízí různé kariérní perspektivy a profesionální příležitosti v nové, dynamické a náročné oblasti.

Tímto způsobem se program přinese interdisciplinární přístup pro veřejné zdraví, boji proti pěti hlavních oblastí: Zdravotní politika a řízení, sociální a behaviorální zdraví, epidemiologie, statistiky a ochrana životního prostředí.

Program

Pečlivě vybudované akademické osnovy, které acquaintes studenty s oblasti veřejného zdraví, počínaje základní znalosti a oběti podél cesty možnost hlubšího porozumění na konkrétní oblasti zájmu.

Speciální navržený program, v němž teoretické znalosti je neodmyslitelně spjato s praktickou činností.

Mentorství program nabídnout podporu a poradenství ve všech aspektech vaší akademické práce.

Inovativní vyučování a učení postupů.

K vybavení

Knihovna SPH je - obsahuje více než 1500 titulů (knihy, časopisy, CD a DVD), které pokrývají širokou škálu témat veřejného zdraví, je jedním z největších veřejného zdraví knihoven v Rumunsku.

Na míru pracovní prostředí otevřel použití studentů. Můžete přijít kdykoli budete chtít pracovat na vaše projekty, učit se, nebo jednoduše komunikovat s kolegy. Zde máte přístup k počítačům a vysokorychlostní bezdrátové sítě.

Epidemiologie výzkumná laboratoř, kde studenti mohou provádět výzkum založený laboratorní.

Přístup k počítačům, síťová připojení a technologie, která umožňuje přístup k digitálnímu obsahu, interaktivních metod výuky a učení, a eliminuje čas a prostor omezení tím, že umožňuje interakci se studenty a profesory z univerzit po celém světě.

Kariérní možnosti

Veřejné zdraví je nové a vzrušující pole, které nabízí spoustu pracovních příležitostí, aby vyhovoval všem jeho zájmy, potřeby a dovednosti.

Jako zdravotní odborná veřejnost, budete mít velkou nabídku pracovních perspektiv, stejně jako možnost pracovat v náročném a dynamické pole.

Veřejné zdraví je o prevenci zdravotních problémů dříve, než nastanou.

Takže, pokud máte pocit, odměněn pracuje na zlepšení svého života a život lidí kolem vás, pak veřejného zdraví je pole pro vás.

Podle toho, zda chcete pracovat s čísly, odpovídá na dotazy prostřednictvím výzkumu nebo si jen rádi pracují s lidmi, spolu se znalostmi a dovednostmi získanými během programu, můžete věnovat se kariéře v: Zdravotní politika a řízení, správy zdraví, společenství a Behavioral Health, epidemiologie, biostatistiky, Occupational and Environmental Health, podpora zdraví

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
3,600 EUR
- Studenti ze zemí mimo EU
Information
Deadline
Locations
Rumunsko - Cluj-Napoca, Cluj County
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Rumunsko - Cluj-Napoca, Cluj County
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu