Bakalář v medicíně

Všeobecné informace

Popis programu

O PRŮBĚHU

Excellence v oblasti vzdělávání: nejvyšší hodnocení v brazilským ministerstvem školství (MEC). Příslušnost k uznávaným UNICID oblasti zdravotnictví, School of Medicine používá jinou metodu výuky-učení, student-střed. Problém-založené učení (PBL - Problem Based Learning) umožňuje interdisciplinární a komplexní přístup ke zdravotním stavu obyvatelstva, s důrazem na humanistický postoj a etiku na profesi a pacientem, v realitě Unified zdravotnického systému Brazílie (SUS) , Od začátku, student je vyzývají, aby vytvořily klinické úvahy a naučit se rozhodovat na základě vědeckých důkazů. Kromě toho se provádí internátní školu v nejlepších zdravotnických zařízení ve městě, jako je například nemocnice na státní úředníci Městské dětské nemocnice Dítěte Ježíše a Porodnice Leonor Mendes de Barros. Praktické uplatnění v různých situacích: základní zdravotnické jednotky, ambulantní kliniky, pohotovosti a nemocnice střední a vyšší složitosti.

TRH PRÁCE

Profil: Lékař se silnou klinickým výcvikem, kritické, reflexní, se začleněním etických a humanistických hodnot do profesní praxe. To je odhodlána k rozvoji občanství a transformace ke spravedlivějšímu společnosti a že umožňuje přístup k produkci zdraví pro všechny Brazilce. Tento profesionální, je konfrontován s problémy různého druhu, a měla by reagovat humanismem, technické kvality a vhodné vzhledem k souvislostem, což umožňuje individuální a jejich komunita dosáhnout nejlepší kvality života. Být doktor je být vědcem a sledovat vědecký pokrok a zároveň, pečovatel, etické a citlivá na lidské utrpení, vždy hledá nové odpovědí na sociální potřeby. Nové příležitosti. Tradičně liberální charakter medicíny výrazně změnil v poslední době v Brazílii. Mnoho z více než 260.000 lékařů, kteří působí v zemi, jiné samostatné výdělečné činnosti cest přijíždějící do akumulovat tři nebo více pracovních míst. Nové obory činnosti, jsou však posiluje, jako je rodina, geriatrie (s ohledem na stárnutí obyvatelstva), zobrazovacích vyšetření, ortomolekulární medicíny, homeopatie, akupunktura a oblastech, které se zaměřují na špičkové technologie.

DIFERENCIÁL

Lékařská škola sdružuje vysoce kvalifikované fakulty, infrastrukturu na jiném areálu (Campus UNICID ¿Pines), určený výhradně pro splnění všech potřeb požadované kurzu, a laboratoře vybaven nejmodernějšími technologickými prostředky. Mezi jeho hlavní odlišnosti je nejnovější a pokročilé Simulované nemocnice, kde UNICID průkopníkem, který umožňuje mezinárodní certifikaci. Je to moderní Realistická simulace školící centrum vyvinuta v hi-fi pokojů. Simulátory / roboti jsou nejnovější generace na trhu, které mají složitý software, pouze ty, které pracují s bezdrátovými, což umožňuje plnou mobilitu pro různá prostředí. Tyto hi-fi simulátory jsou organizovány ve třech lůžek na oddělení a dvěma nouzovými pokojů, z nichž jeden se zaměřením na péči o těhotné ženy a porod, včetně které mají neonatální resuscitační jednotku. Kromě simulované nemocnice, kurz má dva prostory pro lékařské dovedností, z nichž jeden má 20 kanceláří pro provádění OBSE (cíl strukturované klinické vyšetření). Tyto jiné oblasti mají několik figurín a simulátory, které umožňují prostřednictvím sledovaných praktik, trénink základních lékařských schopností k výkonu profissão.O morfologické laboratoře, který nyní nabízí dvakrát podlahová plocha má více studijních oborů, mezi ostatními. Kromě toho, UNICID medicína má moderní a pokročilé Operační technika laboratorní a funkční Practices laboratoř oba spojený s kvalifikovaným výzkumné laboratoře, která umožňuje učitelům a studentům rozvíjet vysoce kvalitní vědecký výzkum. Nemluvě o exkluzivní hřiště a dvě počítačové učebny knihovny. Vše je navrženo tak, aby studentům přijet více připraveni na praktické činnosti. Přesto UNICID Medicína Global Health učení členských Příležitosti ¿GHLO, konsorcium vytvořené amerického sdružení lékařských vysokých škol. Jedná se o vzdělávací výměnný program v oblasti zdravotní péče, která zahrnuje americké lékařské univerzity, mimo jiné na různých místech ve světě. V Brazílii, jsme průkopníky v tomto partnerství, které usnadní studentům poslední dva roky lékařské přístup k mezinárodním volitelných stupních, upřednostňuje výměnu základních informací, které jim umožní pracovat s různými lidmi a realit v oblasti zdravotnictví, rozšířit kulturní dimenzi a dozvědět se o různých zdravotních systémů a přístupy ke zdravotní péči v jiných národů.

Vestibulární 2.016

Tarify jsou platné pro prváka (prváků) 2016.

  1. polovině Kurz je rozdělen do sedmi stejných dílů (školné + 6 splátky) z R $ 7,106.91 hodnota pro platební na 5. pracovní den v měsíci
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Nós da Universidade Cidade de São Paulo – UNICID , somos uma instituição modelo dentro do panorama nacional, comprometida com a educação e com a inovação.

Nós da Universidade Cidade de São Paulo – UNICID , somos uma instituição modelo dentro do panorama nacional, comprometida com a educação e com a inovação. Méně