Bakalář v biomedicínských vědách

Vrije Universiteit Amsterdam

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v biomedicínských vědách

Vrije Universiteit Amsterdam

PROČ ŠTUDIJTE BIOMEDICKÉ VĚDY?

Bakalářský program Biomedical Sciences na VU Amsterdam jedinečně kombinuje základní výzkum s klinicky relevantními tématy. Studium zdraví a nemoci jdou ruku v ruce a obdržíte školení jak od základních, tak klinických vědců, kteří jsou odborníky v oboru. Tento komplementární přístup k biomedicínské vědě je v Nizozemsku jedinečný. Program je charakterizován vysokým počtem praktických kurzů a výuka je do značné míry organizována v malých třídách. Během prvního ročníku jsou tyto třídy pod dohledem velmi nadšené skupiny kvalifikovaných mladých lektorů, kteří vás budou vést a mentorovat.

STRUKTURA PROGRAMU

Program začíná v prvním roce s úvodním kurzem, v němž se seznámíte s oblastí biomedicínské vědy a získáte základní akademické kompetence, které budete dále rozvíjet po celou dobu trvání programu. Kurzy nabízené v prvním ročníku pokrývají základní pojmy, jako je genetika, buněčná biologie, imunologie a evoluční biologie. Ve druhém roce budete zkoumat oblasti specializace v biomedicínských vědách, jako je neurověd, lékařská farmakologie a onkologie. Existuje také spousta svobody volby vlastního směru a rozšíření horizontu prostřednictvím volitelných kurzů nabízených za všechny roky, 30 EC minor v roce 3 a čtyřměsíční praktická stáž v jednom z mnoha výzkumných nebo klinických oddělení v VU Amsterdam Nebo VU Medical Center, nebo na jiné univerzitě nebo výzkumném ústavu dle vašeho výběru.

VAŠÍ BUDOUCNOST KARIÉRA

Většina bakalářů biomedicínských věd, kteří obdrželi vzdělání na VU Amsterdam, najde své místo v magisterském studiu na VU Amsterdam nebo na jiné holandské nebo mezinárodní univerzitě. Naši bakaláři jsou v těchto programech široce přijímáni a oceňováni jejich základními vědeckými poznatky a všeobecnými akademickými kompetencemi.

ZVLÁŠTNÍ POŽADAVKY NA PŘÍJMY

Chcete-li mít nárok na program, musíte mít předškolní vzdělání (holandská úroveň VWO nebo ekvivalent) včetně biologie, chemie, fyziky a matematiky (nebo prokazatelné předběžné znalosti na holandské úrovni VWO ve všech čtyřech oblastech). Kandidáti navíc musí splňovat anglické požadavky na způsobilost.
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
2,078 EUR
Pro studenty EEA; € 11.100 pro Non EEA
Information
Deadline
Locations
Nizozemsko - Amsterdam, North Holland
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Nizozemsko - Amsterdam, North Holland
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu