Přečtěte si oficiální popis

Podstata lidských bytostí a zdraví

Chcete-li prozkoumat samotnou podstatu lidských bytostí, porozumět biologii zdravého lidského těla a vzniku onemocnění, Biomedicínské vědy jsou pro vás programem. Dozvíte se o lidské biologii a o tom, jak tyto znalosti aplikovat ve vědeckém výzkumu na lékařské otázky týkající se zdraví a onemocnění. Stále máme tolik nemocí a podmínek, pro které nemáme žádné řešení. Proto je pro nás ještě důležitější rozšířit znalosti o tom, jak přesně funguje naše tělo. Proto budete studovat to na všech úrovních, od molekul až po lidské populace.

Dívat se dál jako biomedicínský vědec

VU Amsterdam znamená hledat dále. Vedle vašeho výcviku jako akademický odborník na lidskou biologii a molekulární biologii se také naučíte, jak zkoumat biomedicínské otázky pomocí multidisciplinárního přístupu. Založeno na lidském zdraví společnosti Vrije Universiteit Amsterdam

ZVLÁŠTNÍ POŽADAVKY NA PŘÍJMY

Chcete-li mít nárok na program, musíte mít předškolní diplom (holandská úroveň VWO nebo ekvivalent), včetně biologie, chemie, fyziky a matematiky (nebo prokazatelné předběžné znalosti na úrovni holandského VWO ve všech čtyřech oblastech). Kandidáti navíc musí splňovat anglické požadavky na způsobilost.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 12 více kurzů z Vrije Universiteit Amsterdam »

Poslední aktualizace November 7, 2018
This course is Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 let
Denní studium
Price
2,083 EUR
pro studenty EEA. € 12.200 pro studenty ze zemí mimo EU / mimo EHP.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date