Přečtěte si oficiální popis

Bakalář v biomedicínských vědách (BSC)

Naše BSc Honours biomedicínských věd Studijní obor oslovuje studenty se věda pozadí, kteří mají zájem o práci v nemocničních laboratořích, vědecký výzkum nebo další studium.

Toto je dynamický Vyučovací nadšených lektorů a couval odborníků v oboru. Naše laboratoře a výukové místnosti jsou nové a postavena tak, aby naše vlastní specifikace, aby zajistily, že máte nejlepší možný zážitek, a my jsme limitován počet studentů přijímáme k zajištění malé třídy obdržení osobně na míru vzdělávací zkušenost.

Míra je akreditován na Ústavu biomedicínských věd, což studentům odborné kvalifikace, která může mít je na uznávané profesní dráhu.

Middlesex nedávno otevřel své state-of-the-art bioanalytical laboratoří pro výuku a výzkum. Díky investici ve výši 3.000.000 £ provozních prostor zápas, a v některých případech předčí, nabízené na britských lékařských fakultách.

Laboratoře poskytují další generaci vědeckého vybavení pro molekulární analýzu, post genomové éru - v souladu s novým zaměřením na vědecký výzkum bílkovin lov spíše než genovou lov.

Stejně jako používá vysokoškoláka a postgraduální studenty, budou využívány akademické a výzkumné pracovníky, kteří i nadále průkopníkem výzkumu zejména do vývoje cenově léčbu AIDS pacientů s rakovinou, v zemích třetího světa.

Některé z hlavních rysů nových laboratoří jsou:

  • Hmotnostní spektrometrie a elektronový mikroskop Suite - bydlení všechny nové Shimadzu Krytos AXIMA CFR MALDI-TOF MS; LC-MS 2010a a GC-MS QP5050A nástroje a rastrovací elektronový mikroskop.
  • Biomedicínské Věda výuky laboratoř - Padesát-studentka kapacita zařízení pro hands-on výuku laboratorních dovedností.
  • Molekulární biologie výzkumné laboratoře pouzdro real-time PCR (polymerázová řetězová reakce -multiplication z malé části genu), a sekvencování genu, stejně jako 2D gelová elektroforéza a gel vizualizace a analýza zařízení.
  • Tkáňová kultura výzkumná laboratoř - Tři třídy II Kabinety biologické bezpečnosti, video mikroskopie a plnou výšku válec láhev a standardní CO2 inkubátory
  • Histologie výzkumná laboratoř - bydlení kryostaty, standardní mikrotomy a Fluorescenční mikroskopie zobrazovací zařízení
  • Obecná biochemie výzkumná laboratoř - bydlení imunologický, chromatografie (separační techniky -separating směsi a molekul), CZE, HPLC, FPLC, LC a obecné separační zařízení.


Vstupní požadavky


A úrovně 280 tarifních bodů, včetně dvou A2s přednostně V biologii nebo chemii, plus GCSE stupně AC v matematice a angličtině. Nebo: BTEC National Diploma / VCES / International Baccalaureate / Progrese vysokoškolských diplomů / Přístup k Science Course ve ekvivalentní tarifu k výše uvedenému. Žádosti uchazečů bez formální kvalifikace jsou vítány, pokud mohou prokázat odpovídající úrovně relevantních schopností a zkušeností.

Požadavky na anglický jazyk


Musíte mít kompetence v anglickém jazyce a my obvykle vyžadují stupeň C maturitou nebo rovnocennou kvalifikaci. Mezi nejčastější Anglický jazyk požadavky pro zahraniční studenty jsou IELTS 6.0 (s minimálně 5,5 ve všech čtyřech komponent), nebo TOEFL Internetu na bázi 72 (s alespoň 17 v poslechu a psaní, mluvení a 20 v 18 v čtení).

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 14 více kurzů z Middlesex University London »

This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
9,000 GBP
- Velká Británie a EU; £ 10,4 tisíce - Non-EU
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Srp. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date