Combat neviditelní nepřátelé, agenti nemocí, bude vaše každodenní práci. Tyto biomedicínské studie jsou kauzativní mikroorganismy nemocí, identifikující léky s nimi bojovat.

Expanze účast Oblast znalostí biomedicínského akademického života v regionu v oblasti výzkumu a rozšíření aktivit v SUS a vlastní sociální potřebnosti odůvodňuje vznik biomedicínských odborníků ve státě Pernambuco.

pracovní trh

Na trhu práce je velký a neustále roste. Biomedicínský může pracovat v nemocnicích, veřejných i soukromých laboratoří, výzkumných středisek, vysokých škol. Nejvyhledávanější oblasti biomedicíny jsou klinické testování, cytologie, molekulární biologie a zobrazovací zkoušky (nukleární medicíny a magnetické rezonance).

Tento profesionální může provést výzkumná činnost, rozvoj biotechnologické procesy a vyvíjet nové produkty, které používají nejnovější funkce a techniky genetického inženýrství a molekulární iologia. Působí také v biologickém čištění odpadních industrais v automatizaci a řízení bioprocesů.

Také mohou vykonávat kontrolu kvality potravin, zvířat a transgenních mikroorganismů v potravinářském a nápojovém průmyslu, zejména tam, kde jsou produkty získané fermentací. Můžete se také jednat o zvýšení a zlepšení rostlinné a živočišné výroby, sanitaci a tlumení zoonóz, použijte agentur ke zmírnění látky a znečišťující látky, provádějící technické a environmentální zprávy a ekologických projektů a poradenství.

pole

Biomedicínský může působit profesionálně v klinických laboratořích, klinický Human Reproduction, kliniky nukleární medicíny, krevních bankách, univerzity, výzkumná centra, environmentální analýzy, analýzy potravin a kriminalistika plochy.

CÍLE

obecně platí:

Tvoří biomedicínské občanům technické a vědecké expertízy, politické, sociální, vzdělávací, administrativní, vyšetřovací a etiky pro odbornou lékařskou praxi v souvislosti s poskytováním zdravotní služby, která zaručí komplexní péči a kvalitu a humanizace pomoci obyvatelstvu ,

specifická:

• Poskytnout podstatné prvky obsažené v osnovách prostřednictvím teoretických činností, praktik komplementární, dokončení přípravy samozřejmě práce a dohledem praxe, integrované a kreativním způsobem, vzhledem k sociální realitu, kulturní, zdravotní a národní epidemiologické, státní a city; • Rozvinout obecné i specifické znalosti a dovednosti potřebné pro profesionální praxi kloubové k sociálně-politických a kulturních souvislostech národní, státní a obecní; • Rozvíjet mimoškolní aktivity ve snaze o interdisciplinární, se základní stavbou požadovaný profil integraci vzdělávání, vědecký výzkum a rozšíření; • Cvičení vědecký výzkum jako základní činnosti v celé zdravotní péče; • Podpora integrace učitelů a studentů ve zdravotnických akce podporované systémy státní a místní zdravotnické; • podporovat rozvoj podnikatelských dovedností a porozumění technologického procesu, jeho příčinách a následcích; • podporovat tvorbu a vědecké a technologické inovace, a jejich aplikací na pracovišti; • Chcete-li podpořit porozumění a vyhodnocení sociálních, ekonomických a environmentálních dopadů výroby, řízení a začlenění nových technologií; • podporovat schopnost udržet učení a držet krok se změnami v pracovních podmínkách, stejně jako poskytnout další studium v ​​postgraduální kurzy.

Program se vyučuje na:
Portuguese (Brazil)

Zobraz 8 více kurzů z Grupo Tiradentes »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Bře 2020
Duration
8 semestry
Denní studium
Price
- R $ 597,35 * Sleva 35% na splátkách 1. pololetí se skládají z 20% sleva + 15% v předstihu provést platbu na 15. dne v měsíci splatnosti.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Bře 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Bře 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date